آنفولانزای فصلی جان چند ایرانی را گرفته و قربانیان چه افرادی هستند؟

06/09/1398 04:04 ب.ظ

«امسال موج آنفولانزا در کشور یک ماه زودتر از سال های قبل و از هفته دوم مهرماه آغاز شد و میزان سرعت شیوع این بیماری شدید شده است.»

معاون وزیر بهداشت افزود که افرادی که در اثر بیماری آنفولانزا جان خود را از دست داده‌اند به بیماری‌های قلبی و تنفسی مبتلا بودند.

مادران باردار، مبتلایان به سرطان، بیماران مزمن قلبی، تنفسی، کلیوی و افرادی که دچار نقص سیستم ایمنی بدن هستند واکسن آنفولانزا تزریق کنندوی با اشاره اینکه تزریق واکسن آنفولانزا برای همه گروه‌ها ضروری نیست افزود: «افرادی مانند مادران باردار، مبتلایان به سرطان، بیماران مزمن قلبی، تنفسی، کلیوی و افرادی که دچار نقص سیستم ایمنی بدن هستند، باید این واکسن را تزریق می‌کردند.

آقای رئیسی با تاکید بر اهمیت پیشگیری در فصل شیوع آنفولانزا از والدین خواست تا در صورت ابتلای فرزندانشان به آنفولانزا از فرستادن آنها به مدرسه خودداری کنند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

شما بفكر خودتون باشيد

شیوع آنفلوانزا در ایران؛ تاکنون ۳۷ نفر از مبتلایان جان باختند🔺شیوع آنفلوانزا در ایران؛ تاکنون ۳۷ نفر از مبتلایان جان باختند ⚡️علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت، درباره آمار افرادی که به دلیل ابتلا به آنفلوانزا در ایران جان خود را از دست داده‌اند گفت که «از ابتدای امسال تا کنون» حدود ۳۷ نفر فوت کرده‌اند.

اینترنت برخی از مشترکین تلفن همراه پس از 11 روز در ایران وصل شداینترنت برخی از مشترکین تلفن همراه پس از 11 روز در ایران وصل شد

بیانیه ۳۴۱ نفر از هنرمندان ایران در حمایت از اعتصاب غذای هنرمندان درویش زندانی

انتقاد از دولت و مطالبه اینترنت ملی در راهپیمایی «حمایت از ولایت»جمعی از مردم استان تهران روز دوشنبه با حضور در راهپیمایی «حمایت از ولایت» که با هدف محکومیت اعتراض‌های ضدحکومتی در پی گرانی بنزین برگزار شد به انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت حسن روحانی پرداختند. این نمایش دو قطبی سازی نظام - دولت به راه افتاده تا راه نجاتی برای رهبر باز باشد. تا مثل همیشه تقصیر را گردن این و آن بیاندازد. آن هم وقتی که قاطعانه از تصمیم دولت حمایت کرد و مانع دخالت مجلس شد.

گزارش دی پرس اتریش از اعتراضات در ایران: این راه بسیار بسیار دور استyounesipour USAdarFarsi Rewards4Justice

تهدید علنی قوه قضاییه علیه برخی از روزنامه‌نگاران شبکه ایران اینترنشنال