آنجلینا جولی در سفر به یمن: باید به فکر همه پناهجویان و قربانیان جنگ بود

17/12/1400 04:04:00 ب.ظ

آنجلینا جولی در سفر به یمن: باید به فکر همه پناهجویان و قربانیان جنگ بود بیشتر بخوانید:

آنجلینا جولی، هنرپیشه هالیوود به یمن جنگ زده رفت تا در میان توجه جامعه جهانی به تهاجم نظامی روسیه به اوکراین، صدایی باشد برای مردم یمن. او شب گذشته نیز ویدیویی از سفرش به یمن در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. آنجلینا جولی، هنرپیشه هالیوود، روز یکشنبه ۶ مارس به یمن جنگ زده رفت تا در میان توجه جامعه جهانی به تهاجم نظامی روسیه به اوکراین، صدایی باشد برای مردم یمن. او شب گذشته نیز ویدیویی از سفرش به یمن در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

خانم جولی در صفحه ایستاگرامش نوشت: «به یمن می‌روم تا تا یادآوری کنم باید به فکر همه پناهجویان و قربانیان جنگ بود.» جولی که فرستاده ویژه سازمان ملل در امور پناهندگان است، در عدن در جنوب این کشور فرود آمد تا با خانواده‌ها و پناهندگان مستقر در این شهر ساحلی دیدار کند.

سفر این هنرپیشه سرشناس به یمن جنگ‌زده امیدهایی را در میان فعالان حقوق بشر برای افزایش بودجه‌های بشردوستانه به وجود آورده است. پای صحبت خانواده‌های جنگ زده AP Photo آژانس پناهندگان سازمان ملل امیدوار است که سفر آنجلینا جولی توجه را به نیازهای بشردوستانه فزاینده در یمن، فقیرترین کشور جهان عرب، پیش از برگزاری کنفرانس سالانه تعهد جلب کند. این کنفرانس ۱۶ مارس برگزار خواهد شد. headtopics.com

عزیزم آدرس رو اشتباه اومدی.برگرد به کشورت و بپرس چرا روی تمام سلاحهای بر سر وارد اومده،نوشته made in US؟ با فرستادن سفیر مهربانی به قربانیان تروریسم،افکار رو نمیشه فریب داد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>