آنتونی_بلینکن, بایدن, ویدیو

آنتونی_بلینکن, بایدن

آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه دولت بایدن کیست؟

🎥 #آنتونی_بلینکن ، وزیر امور خارجه پیشنهادی دولت #بایدن کیست؟ مشاهده #ویدیو در سایت👇 🆔 @EtemadTV 👈عضویت⭕️

24/11/2020 07:36:00 ب.ظ

🎥 آنتونی_بلینکن ، وزیر امور خارجه پیشنهادی دولت بایدن کیست؟ مشاهده ویدیو در سایت👇 🆔 EtemadTV 👈عضویت⭕️

جو بایدن ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، برای وزارت خارجه آنتونی بلینکن را در نظر گرفته است. آنتونی بلینکن در سیاست خارجی معتقد به چندجانبه‌گرایی و همکاری با هم‌پیمان‌های اروپایی آمریکاست.

جو بایدن در روزهای اخیر برخی از اعضای دولت خود را معرفی کرده است. او برای وزارت خارجه آنتونی بلینکن را در نظر گرفته است. بلینکن کارمند شورای امنیت ملی کاخ سفید در دوره بیل کلینتون بود. او به عنوان رئیس کارکنان کمیته روابط خارجی سنا از سال‌ها قبل با جو بایدن کار کرده است.

آیا ظریف دیگر واقعیت را وارونه نمی‌کند؟ | DW | 18.01.2021 بازگرداندن محمد مساعد از ترکیه به ایران را 'فورا متوقف کنید' | DW | 18.01.2021 ترکیه با استرداد محمد مساعد به ایران 'مخالفت کرد' | DW | 18.01.2021

 بلینکن در دولت اوباما قائم‌مقام مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور و بعد نیز قائم‌مقام وزارت خارجه شد. آنتونی بلینکن در سیاست خارجی معتقد به چندجانبه‌گرایی و همکاری با هم‌پیمان‌های اروپایی آمریکاست. بلینکن گفته چالش‌های مهم پیش روی دولت بایدن تغییرات اقلیمی و اشاعه تسلیحات خطرناک در جهان است.

  ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

ایران در میانه تنش‌ها رزمایش موشکی اقتدار را در دریای عمان آغاز کرد

مکران که بزرگ‌ترین شناور نظامی ایران است، در واقع یک کشتی تجاری بوده که به ناوبندر بالگردبر تغییر کاربری داده شده است تا پشتیبانی از ناوگروه‌های ارتش در آب‌های دوردست به ویژه منطقه شمال اقیانوس هند، تنگه باب‌المندب و دریای سرخ را بر عهده داشته باشد.