آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه دولت بایدن کیست؟

🎥 #آنتونی_بلینکن ، وزیر امور خارجه پیشنهادی دولت #بایدن کیست؟ مشاهده #ویدیو در سایت👇 🆔 @EtemadTV 👈عضویت⭕️

آنتونی_بلینکن, بایدن

24/11/2020 07:36:00 ب.ظ

🎥 آنتونی_بلینکن ، وزیر امور خارجه پیشنهادی دولت بایدن کیست؟ مشاهده ویدیو در سایت👇 🆔 EtemadTV 👈عضویت⭕️

جو بایدن ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، برای وزارت خارجه آنتونی بلینکن را در نظر گرفته است. آنتونی بلینکن در سیاست خارجی معتقد به چندجانبه‌گرایی و همکاری با هم‌پیمان‌های اروپایی آمریکاست.

جو بایدن در روزهای اخیر برخی از اعضای دولت خود را معرفی کرده است. او برای وزارت خارجه آنتونی بلینکن را در نظر گرفته است. بلینکن کارمند شورای امنیت ملی کاخ سفید در دوره بیل کلینتون بود. او به عنوان رئیس کارکنان کمیته روابط خارجی سنا از سال‌ها قبل با جو بایدن کار کرده است.

 بلینکن در دولت اوباما قائم‌مقام مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور و بعد نیز قائم‌مقام وزارت خارجه شد. آنتونی بلینکن در سیاست خارجی معتقد به چندجانبه‌گرایی و همکاری با هم‌پیمان‌های اروپایی آمریکاست. بلینکن گفته چالش‌های مهم پیش روی دولت بایدن تغییرات اقلیمی و اشاعه تسلیحات خطرناک در جهان است.

ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

استانبول مرکز برگزاری فستیوال‌های تفریحی ایرانی‌ها

با کاهش سطح تدابیر بهداشتی کرونایی و همچنین فرا رسیدن فصول گرما، شمار رویدادهای تفریحی و فرهنگی ایرانی‌های مقیم و غیرمقیم در ترکیه نیز افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

آنتونی بلینکن در سیاست خارجی معتقد به چندجانبه‌گرایی و همکاری با هم‌پیمان‌های اروپایی آمریکاست. جو بایدن در روزهای اخیر برخی از اعضای دولت خود را معرفی کرده است.   او برای وزارت خارجه آنتونی بلینکن را در نظر گرفته است.   بلینکن کارمند شورای امنیت ملی کاخ سفید در دوره بیل کلینتون بود.   او به عنوان رئیس کارکنان کمیته روابط خارجی سنا از سال‌ها قبل با جو بایدن کار کرده است.   بلینکن در دولت اوباما قائم‌مقام مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور و بعد نیز قائم‌مقام وزارت خارجه شد.   آنتونی بلینکن در سیاست خارجی معتقد به چندجانبه‌گرایی و همکاری با هم‌پیمان‌های اروپایی آمریکاست.   بلینکن گفته چالش‌های مهم پیش روی دولت بایدن تغییرات اقلیمی و اشاعه تسلیحات خطرناک در جهان است.   حضور بلینکن در وزارت خارجه تغییری بزرگ در سیاست خارجی آمریکا ایجاد خواهد کرد.