آنتونی بلینکن بر تعهد آمریکا به بازسازی روابط با فلسطینی‌ها و مبارزه با یهودستیزی تاکید کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ آنتونی بلینکن بر تعهد آمریکا به بازسازی روابط با فلسطینی‌ها و مبارزه با یهودستیزی تاکید کرد

وزیر خارجه ایالات متحده می‌گوید با رهبران جامعه فلسطینی-آمریکایی گفت‌وگوی «مهمی» درباره خشونت‌های اخیر در اسرائیل، کرانه باختری، و غزه داشته است.

آنتونی بلینکن روز جمعه ۱۴ خرداد در پیامی در حساب کاربری خود در توییتر ضمن اعلام این خبر نوشت: «ما متعهد به بازسازی روابطمان با مردم فسطینی هستیم.» Important conversation with Palestinian-American leaders about the violence in Israel, the West Bank & Gaza. We are committed to rebuilding our relationship with the Palestinian people. Israelis & Palestinians deserve equal measures of security, freedom, opportunity and dignity.وی در توییت دیگری نوشت، با رهبران جامعه یهودیان آمریکا نیز گفت‌وگوی «خوبی» داشته و تاکید کرد رییس جمهوری آمریکا به مبارزه با یهودستیزی پایبند است.

آقای بلینکن در انتهای هر دو پیام خود این جمله مشابه را نوشته است: «اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها شایسته برخورداری از امنیت، آزادی، فرصت، و کرامت یکسان هستند.»’ commitment to combat anti-Semitism amidst a troubling rise in incidents and that Israelis & Palestinians deserve equal measures of security, opportunity, freedom and dignity.آمریکا در جنگ اخیر اسرائیل و حماس، و همچنین درگیری میان پلیس اسرائیل و فلسطینی‌های شرق اورشلیم، تلاش فروانی برای پایان دادن به خشونت‌ها به خرج داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ناسیونالیست عرب درمان ندارد

StopHazaraGenocid

پایداری بر حقوق ضایع شده ملت فلسطین،یهود ستیزی نیست همچنانکه 'صهیونیزم اشغالگر' معادل دین یهود نیست اسرائیل رژیمی جغلی است و باید منحلّ شود و ملت فلسطین که صاحب اصلی سرزمین فلسطین است باید حکومت مورد علاقه خود را تاسیس کند..

گوه خورد این مردک و هم حزبی هاش خودشون یهود ستیزی رو گسترش دادن با حمایتشون از جمهوری کثیف اسلامی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بنی گانتس: گفت‌وگوی اسرائیل و آمریکا برای مقابله با ایران ضروری استوزیر جنگ رژیم صهیونیستی که به واشنگتن سفر کرده است، در دیدار با وزیر دفاع آمریکا اظهاراتی را درباره اهمیت تعامل واشنگتن-تلاویو در زمینه مسئله هسته‌ای ایران و توافق هسته‌ای مطرح کرد. 🍆 اینا چرا همشون از نظر شکلی شبیه همن؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اقتصاد آمریکا با سرعتی فراتر از انتظارات قبلی رو به بهبودی است🔺اقتصاد آمریکا با سرعتی فراتر از انتظارات قبلی رو به بهبودی است ▪️با کمرنگ شدن همه گیری کووید-۱۹، میزان مسافرت، خرید، شرکت در مراسم عمومی، دیدار با دوستان و اقوام، و غذا خوردن در رستوران‌ها افزایش یافته و در نتیجه نیاز به نیروی کار بیشتر شده است. مه اذافغانستان حاضراستم تبریک به همین خاطر 1800 میلیارد دالر کسر بودجه دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: هیچ مدرکی که نشان دهد اشیاء پرندۀ مرموز متعلق به فرازمینی‌ها است، یافت نشدمقامات اطلاعاتی و نظامی ایالات متحده بیش از هر چیز از این موضوع نگران هستند که این پدیده‌های مرموز به گونه‌ای با چین و روسیه در ارتباط باشند. مال خودشه چون مال خودشون بوده لابد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عراقچی: زمان آن است که آمریکا و اروپایی‌ها تصمیمات سخت خود را بگیرندمعاون وزیر امورخارجه کشورمان تصریح کرد: اکنون زمان آن است که آمریکا و اروپایی ها تصمیمات سخت خود را بگیرند. این حرف سه بار در سه سال تکرار شده.دیگه هفته و فریب بسه خسته نباشی خدا قوت خائنین به ملت.تا فایل صوتی توهم فاش نشده برگرد خونه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: گذرگاه «جیلوه‌گوزو» در حتای ترکیه بهترین گزینه کمک‌رسانی به سوریه استنماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد که گذرگاه مرزی «جیلوه‌گوزو» در استان حتای ترکیه، بهترین مسیر کمک به مردم سوریه است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا احتمال دورهای بعدی مذاکرات با ایران را منتفی نمی‌داند | DW | 04.06.2021ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه امریکا گفته که انتظار می‌رود مذاکرات وین برای بازگشت به برجام به دور ششم و دورهای بعدی برسد. او احتمال حصول توافق با ایران را نیز ممکن دانسته است. خاک بر سرتون کنند دموکرات های دیکتاتور و اخوند پرست اولاغ از شما با هوشتر است امریکا تنها داره تلاش میکنه برگرده به توافق و بعد یک چیزی مثل مکانیزم ماشه رو فعال کنه و دودمان رو یکسره به باد بده 😂 فقط جهت ثبت_در_تاریخ گفتم😉 سیاست چماق و هویج، ترغیب به مذاکره و باج گیری و عدم توافق و نمدمالی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »