آنتونی بلینکن در مقر ناتو: ائتلاف فزاینده‌ای علیه تجاوزگری روسیه شکل گرفته است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آنتونی بلینکن در مقر ناتو: ائتلاف فزاینده‌ای علیه تجاوزگری روسیه شکل گرفته است همچنین، وزیران خارجه هفت کشور صنعتی جهان ، گروه-٧ با انتشار بیانیه‌ای مشترک قساوت‌های روسیه در اوکراین را «با شدیدترین لحن» محکوم کردند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده، روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری در بروکسل، پایتخت بلژیک، گفت واشنگتن و متحدانش همچنان فشار بر روسیه را حفظ می‌کنند و افزایش می‌دهند.

وزیر خارجه آمریکا در ادامه در ارتباط با برخی اقدامات پیش رو برای مقابله با تجاوزگری روسیه گفت واشنگتن و متحدانش هزینه این تهاجم را برای روسیه بالاتر خواهند برد، ارسال کمک‌های تسلیحاتی و انسان‌دوستانه به اوکراین را تداوم خواهند بخشید، از تحقیقات جاری درباره احتمال وقوع جنایات جنگی توسط نیروهای روسیه در اوکراین حمایت خواهند کرد، و در راستای افزایش امنیت دسته‌جمعی خود از هر وجب خاک ناتو دفاع خواهند کرد.

در این رای‌گیری، ۹۳ کشور در رای گیری سازمان ملل متحد به تعلیق عضویت روسیه از شورای حقوق بشر این سازمان رای دادند، ۲۴ کشور با آن مخالفت کردند و ۵۸ کشور رای ممتنع دادند. وزیر خارجه ایالات متحده تاکید کرد واشنگتن و متحدانش اجازه نمی‌دهند هیچ چیزی جلوی ارسال تسلیحات به اوکراین را بگیرد و افزود هم‌اینک این مساله در دست بررسی است که چه تسلیحات جدیدی را می‌توان به اوکراین فرستاد.

آنتونی بلینکن و دمیترو کولبا، وزیران خارجه ایالات متحده و اوکراین، در بروکسل، پایتخت بلژیک. پنجشنبه ٧ آوریل ٢٠٢٢

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اوکراین تا اَبَد نمی تواند سَنگر دَفاعی اروپا غربی وآمریکا باشد علیه روسیه باید ب صورت گُسترده از اوکراین در زمینه اقتصادی سیاسی و بخصوص نَظامی حَمایت قاطع شَود اگر اوکراین سقوط کُند مُقصر دولت های غربی و بایدن میباشند ک فاقد اقتدار در میدان جَنگ علیه رژیم دیکتاتوری پوتین میباشند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا: نبرد مهمی در شرق اوکراین در پیش است؛ روسیه پیش‌نویس توافق صلح را نپذیرفتوزیر خارجه ترکیه می‌گوید گزارش‌های مربوط به کشتار دسته‌جمعی در شهر بوچا، مذاکرات صلح بین روسیه و اوکراین را تحت‌الشعاع قرار داده‌ است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اوکراین می‌گوید بیش از ۴۵۰۰ جنایت جنگی روسیه در دست بررسی استایرینا وندیکتوا، دادستان کل اوکراین، در نشست خبری که روز سه‌شنبه در پی کشتار در بوچا برگزار شد، وعده مجازات «نامردمانی» را داد که دست به چنین اقداماتی در خاک اوکراین زده‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جنگ در اوکراین؛ کی‌یف از انهدام یک انبار نفت از سوی ارتش روسیه خبر دادزلنسکی: روسیه از گرسنگی مردم به عنوان ابزاری در جنگ استفاده می‌کند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: *Iran Ukraine درتجاوزی که حیوانات امنیت ندارند ،آنهارابه اروپا ببرند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه: مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفتسخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زلنسکی: تحریم‌ها علیه روسیه باید متناسب با جنایات جنگی در بوچا باشدزلنسکی: تحریم‌ها علیه روسیه باید متناسب با جنایات جنگی در بوچا باشد ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین در پیامی ویدئویی در تلگرام گفت که تحریم‌ها علیه روسیه باید متناسب با جنایات جنگی در شهر بوچا باشد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرگ راننده‌ای که در بخارست خودرویش را به ورودی سفارت روسیه «کوبید»پلیس رومانی روز چهارشنبه خبر داد راننده خودرویی که با در ورودی سفارت روسیه در بخارست برخورد کرده و آتش گرفته بود جان خود را از دست داده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »