آنتونی بلینکن: حزب‌الله بیشتر به دنبال منافع خود و ایران است تا منافع مردم لبنان

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آنتونی بلینکن: حزب‌الله بیشتر به دنبال منافع خود و ایران است تا منافع مردم لبنان بر اساس این بیانیه، اقدام واشنگتن «در همبستگی با مردم لبنان است که امنیت و حاکمیت‌شان همچنان در معرض تهدید فعالیت‌های فاسد و بی‌ثبات‌کننده حزب‌الله است.» بیشتر بخوانید:

بر اساس این بیانیه، اقدام واشنگتن «در همبستگی با مردم لبنان است که امنیت و حاکمیت‌شان همچنان در معرض تهدید فعالیت‌های فاسد و بی‌ثبات‌کننده حزب‌الله است.»

در بخش پایانی بیانیه نیز آمده که «واضح است حزب‌الله و همکارانش بیشتر به دنبال منافع خود و حامی‌شان، ایران، هستند تا منافع عالیه مردم لبنان.» بر اساس این بیانیه، اعمال این تحریم در شرایطی است که اقتصاد لبنان با بحرانی بی‌سابقه دست‌وپنجه نرم می‌کند و حزب‌الله، به عنوان بخشی از دولت لبنان، مانع اصلاحات اقتصادی و ایجاد تغییر می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حزب_الله بخشی ازحاکمیت سیاسی ومدافع لبنان است _ هرگونه_فشار به این گروه خصومت_علیه_مردم_لبنان محسوب می گردد

یکی از ویژگی‌های شگرف دولت بایدن اینست که‌ در دوران سفر به مریخ، ادعای کشف آتش را دارد. انگار که دهه‌هاست در خواب بوده‌اند.

آنتونی فکر کنم هنوز داری دوره کاراموزی میگذرونی ! ضمنا ایران نه ، ج.ا باید بگی ! این دو باهم خیلی فرق داره ! بفهمم !

آخه این چه حرفیه...از شما بعیده!

بایدن مایه ننگ آمریکا است سُخنان جناب بلینکن تَکراری و بیهوده بود و همه این را میدانند سوال دولت حزب دموکراتی آمریکا در عَمَل چ اقداماتی در جهت مُقابله با سَر مار یا سَر اختاموس یا غده سرطانی یعنی رژیم جمهوری اَسلامی انجام داده ! پاسخ فعلا هیچ 👎🏻

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عباس‌زاده: همه چیز برای رسیدن به توافق خوب آماده است/دست مذاکره‌کنندگان پُر استسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که شرایط برای رسیدن به یک توافق خوب آماده است، گفت: ما زیر بار توافق بد نمی‌رویم، علائم هم نشان می‌دهد که طرف مقابل از هدف تحمیل توافق بد ناامید شده است و خوشبختانه در میدان جمهوری اسلامی ایران بازی می‌کند. کجا دست مذاکره کنندگان پر است؟ اگر پر بود که به اولیانوف که دیپلمات دست چندم روس است التماس نمی کردند ! مطمئنا آقايون هر توافقي بکنند، اسمش 'توافق خوب ' خواهد بود!...چون کار دست رفقا است. ديگر هرچه باشد خبري از آتش زدن قراداد و شليک موشک شعار نوشته و...هزار يک دست انداز ديگر نخواهد بود. حالا که همه چيز دست 'خودي ها' است، هر اتفاقي بيوفتد خوب است! توافق بد همان توافق ۲۵ ساله ایران چینست همان ذلت ما در برابر کرملینست و بس وگرنه تعامل با دنیا و دوستی با آن شرط زندگی امروز دنیاست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: در وین وقت‌کشی نمی‌کنیم/ چین نقش معقولی در مذاکرات وین داشته استوزیر امور خارجه کشورمان در سفر اخیرش به چین، در گفت‌وگویی به سوالاتی درباره روابط دوجانبه تهران-پکن و نقش چین در مذاکرات وین پاسخ داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در مذاکرات وین بخشی از پرانتزها پاکسازی شده‌اند/ حل موضوعات کلیدی نیازمند اخذ تصمیمات سیاسی استخطیب‌زاده: *در مذاکرات وین بخشی از پرانتزها پاکسازی شده‌اند *در جریان گفت‌وگوها، تاکنون بسیاری از جداول آماده شده است *توافقاتی در خصوص ایده‌ها انجام شده است و در حال تبدیل شدن به کلمات است *حل موضوعات کلیدی نیازمند اخذ تصمیمات سیاسی است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«۴۰ درصد» از موارد ابتلا به کرونا در ایران اُمیکرون استدر پی اعلام خبر جان باختن دست کم ۳ نفر در ایران بر اثر ابتلا به امیکرون، یک عضو ستاد مقابله با کرونا می‌گوید که سیگنال‌هایی از موج ششم در کشور دریافت شده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کرونا برای ۱۰ ابرمیلیاردر جهان مانند معدن طلا بوده است | DW | 17.01.2022ثروت۱۰ تن از پولدارترین میلیاردهای جهان در پاندمی کرونا دوبرابر شده است. هم‌زمان اقشار کم‌درآمد به شدت فقیرتر شده و بر شمار آنها افزوده شده است. آکسفام این روند را محکوم کرده و خواهان اقدامات قاطع علیه آن شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تخیل دختران از آینده عامل مهم تأخیر در سن ازدواج و فروپاشی خانواده استیامین‌پور: *مسائل معیشتی دلیل تأخیر در ازدواج جوانان نیست *در استان سیستان و بلوچستان ما شاهد پایین‌ترین نرخ طلاق، بالاترین نرخ ازدواج و پایین ترین سن ازدواج در زوجین هستیم یامین پور گوه_خورد ایده ال آقایان چقدر وقیحه، خودتونو به نفهمی زدین؟ جوانی که نمیتونه خرج خودشو بده یه خونه اجاره کنه میاد زن بگیره؟ استثنا رو جای روال عمومی جا نزن شیاد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »