آنتالیا از یک و نیم میلیون گردشگر خارجی میزبانی کرد

12/06/1399 04:00:00 ب.ظ

02.09.2020 آنتالیا/خبرگزاری آناتولی در پی کاهش محدودیت‌های کرونایی و با از سرگیری پروازها٬ گردشگران خارجی برای سپری کردن تعطیلات تابستانی به شهرهای توریستی ترکیه به ویژه آنتالیا به عنوان یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری جهان سفر کردند.

ارسین یازیجی، استاندار آنتالیای ترکیه طی گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی اعلام کرد:"طی 8 ماهه نخست سال‌جاری 1 میلیون و 558 هزار و 737 گردشگر از 162 کشور به آنتالیا پایتخت گردشگری ترکیه سفر کردند. بخش گردشگری پس از عید قربان رونق یافت. بیشترین تعداد گردشگر در ماه اوت با 798 هزار و 524 نفر به ثبت رسیده است".

وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد گردشگران خارجی از روسیه هستند گفت:"روسیه برای بخش گردشگری ما یک بازار اساسی است. در 8 ماه گذشته 483 هزار و 790 گردشگر از روسیه داشته‌ایم که صرفا 336 هزار و 409 نفر از آنها در ماه اوت گذشته آمده‌اند. روسیه در حال حاضر نخستین و مهم‌ترین بازار ماست". headtopics.com

ارسین همچنین افزود:"گردشگران اوکراینی در رده دوم جای گرفته‌اند. در ماه اوت 172 هزار و 118 گردشگر اوکراینی به آنتالیا سفر کرده‌اند". وی با اشاره به اینکه آلمان و انگلستان نیز بازارهای مهمی برای ترکیه به شمار می‌روند، گفت:"طی 8 ماه گذشته 211 هزار و 119 توریست آلمانی به آنتالیا سفر کردند. 46 هزار و 557 نفر از آنها در اوت گذشته آمده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

کلاهبرداری چند میلیون لیری یک شهروند ایرانی از هموطنان خود در آنتالیایک شهروند ایرانی در آنتالیای ترکیه با وعده سرمایه‌گذاری از چند تن از هموطنان خود کلاهبرداری کرد. - خبرگزاری آناتولی

اعطای بیش از یک میلیارد دلار تسهیلات ارزان‌قیمت به خانواده‌های نیازمندپرداخت میلیاردها تومان تسهیلات رفاهی | معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران : در دوران کرونا در حوزه بهداشت و رفاه اجتماعی ۷۵۰میلیون دلار افزایش اعتبار داشتیم و بیش از یک میلیارد دلار تسهیلات ارزان‌قیمت در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار دادیم

شکایت دولت اتریش از یک مظنون به جاسوسی برای ترکیهنیروهای اطلاعاتی اتریش دریافته اند که بیش از ۳۰ شهروند اتریشی با اصلیت ترک که در دو سال اخیر به ترکیه رفته اند در این کشور بازداشت شده و تحت فشار قرارگرفته اند.

گزارش یک زندانی از وضعیت وخیم بهداشتی در زندان ارومیه

ابراز نگرانی پنتاگون از دوبرابر شدن کلاهک‌های هسته‌ای چین طی یک دهه آیندهپنتاگون با صدور گزارشی از افزایش تسلیحات هسته‌ای چین ابراز نگرانی کرد و گفت ارتش چین قصد دارد طی یک دهه آینده تعداد کلاهک‌های هسته‌ای خود را دو برابر کند.

انتظار یک مادر کُرد برای رهایی فرزندش از چنگ پ.ک.ک