آنتالیا از یک و نیم میلیون گردشگر خارجی میزبانی کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طی 8 ماهه نخست سال‌جاری 1 میلیون و 558 هزار و 737 گردشگر از 162 کشور به آنتالیا پایتخت گردشگری ترکیه سفر کردند.

در پی کاهش محدودیت‌های کرونایی و با از سرگیری پروازها٬ گردشگران خارجی برای سپری کردن تعطیلات تابستانی به شهرهای توریستی ترکیه به ویژه آنتالیا به عنوان یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری جهان سفر کردند.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد گردشگران خارجی از روسیه هستند گفت:"روسیه برای بخش گردشگری ما یک بازار اساسی است. در 8 ماه گذشته 483 هزار و 790 گردشگر از روسیه داشته‌ایم که صرفا 336 هزار و 409 نفر از آنها در ماه اوت گذشته آمده‌اند. روسیه در حال حاضر نخستین و مهم‌ترین بازار ماست".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کلاهبرداری چند میلیون لیری یک شهروند ایرانی از هموطنان خود در آنتالیایک شهروند ایرانی در آنتالیای ترکیه با وعده سرمایه‌گذاری از چند تن از هموطنان خود کلاهبرداری کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعطای بیش از یک میلیارد دلار تسهیلات ارزان‌قیمت به خانواده‌های نیازمندپرداخت میلیاردها تومان تسهیلات رفاهی | معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران : در دوران کرونا در حوزه بهداشت و رفاه اجتماعی ۷۵۰میلیون دلار افزایش اعتبار داشتیم و بیش از یک میلیارد دلار تسهیلات ارزان‌قیمت در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار دادیم
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شکایت دولت اتریش از یک مظنون به جاسوسی برای ترکیهنیروهای اطلاعاتی اتریش دریافته اند که بیش از ۳۰ شهروند اتریشی با اصلیت ترک که در دو سال اخیر به ترکیه رفته اند در این کشور بازداشت شده و تحت فشار قرارگرفته اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش یک زندانی از وضعیت وخیم بهداشتی در زندان ارومیه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی پنتاگون از دوبرابر شدن کلاهک‌های هسته‌ای چین طی یک دهه آیندهپنتاگون با صدور گزارشی از افزایش تسلیحات هسته‌ای چین ابراز نگرانی کرد و گفت ارتش چین قصد دارد طی یک دهه آینده تعداد کلاهک‌های هسته‌ای خود را دو برابر کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

انتظار یک مادر کُرد برای رهایی فرزندش از چنگ پ.ک.ک
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »