آمیتاب باچان به ویروس کرونا مبتلا شد

آمیتاب باچان به ویروس کرونا مبتلا شد

12/07/2020 12:26:00 ق.ظ

آمیتاب باچان به ویروس کرونا مبتلا شد

آمیتاب باچان از سرشناس ترین بازیگران سینمای هند در توییتر اعلام کرده که به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده است. آبیشک پسر آقای باچان هم بعدا در توییتی نوشت که تست او هم مثبت بوده است.

آمیتاب باچان اخیرا در یک کمپین دولتی برای مبارزه با کرونا شرکت داشته استآمیتاب باچان از سرشناس ترین بازیگران سینمای هند در توییتر اعلام کرده که به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده است.او نوشت:"تست کووید من مثبت بود، به بیمارستان منتقل شده ام، بیمارستان مقام ها را مطلع کرده، خانواده و کارمندان تست شده اند و منتظر نتایج هستیم."

ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا: 'ایران یک کشتی را در تنگه هرمز توقیف کرد' - BBC News فارسی هم‌صدایی فرانسه با ایالات متحده علیه اقدامات منطقه‌ای رژیم جمهوری اسلامی؛ مکرون به ایران نسبت به مداخله در لبنان هشدار داد وکیل نسرین ستوده می‌گوید که خواسته‌های موکلش کاملا «مشروع و قانونی» است و حکومت باید آنها را برآورده کند

آبیشک پسر آقای باچان بعدا در توییتی نوشت که تست او هم مثبت بوده است.آقای باچان، ۷۷ ساله، که پنج دهه پیش به شهرت رسید در ۲۰۰ فیلم بازی کرده است.او و پسرش که ۴۴ سال دارد در بیمارستان ناناواتی در بمبئی بستری شده اند.آقای باچان همه کسانی که در ده روز گذشته با او تماس داشته اند را ترغیب کردن تست بدهند.

یک مقام بیمارستانی به روزنامه"هند اکسپرس" گفت که او در وضعیتی پایدار است.بگذر از پست توییتر شماره از @juniorbachchanEarlier today both my father and I tested positive for COVID 19. Both of us having mild symptoms have been admitted to hospital. We have informed all the required authorities and our family and staff are all being tested. I request all to stay calm and not panic. Thank you. 🙏🏽

— Abhishek Bachchan (@juniorbachchan)پایان پست توییتر شماره از @juniorbachchanآبیشک باچان هم توضیح داد که علائم هر دو آنها خفیف است.آمیتاب باچان در فیلم های زنجیر و شعله نقش بازی کرده. تازه ترین فیلم او کمدی"گولابو سیتابو" است که شرکت آمازون پخش می کند.

او در یک کمپین دولتی برای مبارزه با ویروس کرونا نقشی برجسته بازی کرده.شیوع این ویروس در هند اخیرا جهش بزرگی داشته به طوری که تا روز شنبه تقریبا ۸۲۱ هزار نفر در این کشور مبتلا شده اند که سومین آمار بزرگ جهانی است. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

نماینده شوشتر هم به کرونا مبتلا شدنماینده شوشتر و گتوند در مجلس یازدهم، به کرونا مبتلا شد.

رئیس‌جمهوری بولیوی هم به ویروس کرونا مبتلا شدرئیس‌جمهوری بولیوی هم به ویروس_کرونا مبتلا شد پیشتر نیز ژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل، روز سه شنبه ۱۷ تیر اعلام کرده بود که جواب آزمایش کرونای او مثبت اعلام شده است.

فرایند خوداظهاری داوطلبان کرونایی کنکور دکتری ۹۹ آغاز شدتهران- ایرنا- سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: خوداظهاری داوطلبانی که مبتلا به ویروس کرونا هستند و قصد شرکت در کنکور دکتری ۹۹ را دارند، از امروز جمعه ۲۰ تیرماه آغاز می‌شود.

رئيس‌جمهوری بولیوی چند روز پس از همتای برزیلی خود به کرونا مبتلا شدپیش از این سه نفر از اعضای دولت بولیوی نیز اعلام کرده بودند که به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده‌اند.

از سانسور کرونا تا انکار ویروس؛ ترکمنستان مدعی ایست حتی یک مورد ابتلا هم نداشته است - BBC News فارسیترکمنستان با وجود گستردگی شیوع ویروس کرونا در کشورهای همسایه‌اش مثل ایران و افغانستان، ترکمنستان تابحال حتی یک مورد ابتلا به این ویروس را گزارش نکرده است.

شمار مبتلایان به کرونا در بلژیک به 62 هزار و 357 نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا در بلژیک با شناسایی 147 مورد جدید به 62 هزار و 357 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی