آموزش نظامی حوثی‌ها در پادگان‌های حزب‌الله در لبنان

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

آموزش نظامی حوثی‌ها در پادگان‌های حزب‌الله در لبنان العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نصرالله ضمن اعلام حمایت از شبه‌نظامیان حوثی، آنها را بخشی از طرح موسوم به محور مقاومت در منطقه عنوان کرده است.

این در حالی است که حزب ‌الله لبنان، دخالت در یمن را انکار نکرده و در این راستا حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌ الله در بسیاری از سخنرانی‌هایش ضمن اعلام حمایت از شبه‌نظامیان حوثی یمن، آنها را بخشی از طرح موسوم به محور مقاومت در منطقه عنوان کرده است.از سویی ایران و در راستای رویکرد‌های مداخله‌جویانه‌اش در کشورهای منطقه به حزب ‌الله برای حمایت از حوثی‌ها چراغ سبز نشان داده که در این راستا تجربیات نظامی‌اش را در اختیار شبه‌نظامیان حوثی در جنگ علیه نیروهای دولت قانونی یمن بکار برند.

2- آموزش میدانی مانند کاربرد بمب‌ها و موشک‌های ضد زره و نحوه اداره عملیات از طریق مرزها علاوه بر نبرد نامتقارن که عناصر حوثی را برای نبردی نامتقارن علیه دشمن دارای توانمندیهای بالای نظامی و لجستیکی که کنترل آسمان یمن را به دست دارد، شامل می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تا چشم شما در بیاد از جاش😊

با هزینه ایران نه به حکومت اخوندی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رکوردزنی هزینه‌های نظامی جهان در سال کرونا؛ ۷۵ درصد بودجه نظامی در ۱۰ کشور خرج شدمطابق گزارش سیپری، هزینه‌های نظامی ایران نیز از ۵۵ هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان در سال ۲۰۱۹ به ۷۰ هزار و ۵۹۱ میلیارد تومان در سال ۲۰۲۰ رسیده که نشان از رشد ۲۷.۷ درصدی دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارتش یمن: سفیر ایران در صنعاء فرمانده حوثی‌ها در جبهه مأرب استارتش یمن روز چهارشنبه 15 اردیبهشت، حسن ایرلو، سفیر ایران نزد ستیزه‌جویان حوثی را متهم کرد که فرماندهی عملیات نظامی حوثی‌ها در جبهه مأرب را بر عهده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نقش آموزش عالی مدرن در توسعهٔ لیبرالیسم در ایراندکتر رضا پرچی‌زاده: رژیم کمونیستی چین قصد دارد با بریدنِ نافِ ایران از غرب، این کشور را به یکی از اقمار خود در سطح جهان و مهم‌ترین پایگاه خود در خاورمیانه تبدیل کند. و این می‌طلبد که هرگونه تفکرِ فردگرایانه و آزادی‌خواهانه و غربگرایانه از ایران زدوده شود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جولان کرونا در هند؛ ۳ هزار مرگ در یک روز، ۲ میلیون ابتلا در یک هفتهتنها در یک ماه گذشته ۶ میلیون نفر در این کشور گرفتار کووید شده‌اند. 🤦‍♂️😥😥💔 مرزهای وحشت رو جابجا کرد یهو بیدادگاه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ماجرای واکسیناسیون اتباع چینی در بیمارستانی در تهران / نقض قرنطینه ۴۸هزار کرونا مثبت در کشورمعاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به جایگزینی انواع ویروس‌های جهش یافته کرونا با واریانت ووهان، در عین حال درباره واکسیناسیون کرونا گفت: بی عدالتی که در دنیا در رابطه با واکسن وجود دارد موضوعی جدی است؛ به طوری که اکنون پنج کشور در دنیا بیشترین میزان واکسن دنیا را تزریق کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »