آموزش‌وپرورش در شرایط کرونا خیلی قوی عمل کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

جهانگیری: آموزش‌وپرورش در شرایط کرونا خیلی قوی عمل کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، صبح امروز اسحاق جهانگیری در بازدید از یکی از مدارس منطقه شهر تهران با تبریک فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت اظهار کرد: کرونا باعث شد مدارس 15 روز زودتر از سال‌های گذشته بازگشایی شوند.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به مجاهدت‌هایی که کادر درمان کشور در این دوره از خود نشان دادند، خاطرنشان کرد: انصافاً کادر پزشکی با تمام توان به میدان آمدند مردم هم خیلی خوب همراهی کردند که نمونه‌ای از این همراهی‌ها برگزاری آئین ۱۳به در امسال بود که حاکی از فرهنگ بالای جامعه داشت. جهانگیری اظهار کرد: با اعتمادی که جامعه به معلمان دارد مطمئن هستم معلمان می‌توانند از عهده استمرا آموزش ها در این ایام به‌خوبی برآیند. امروز جامعه بیشترین اعتماد را به معلمان دارد و به همین واسطه است که جگرگوشه خود را به معلم می‌سپارد و اعتماد می‌کند البته این اعتماد مسئولیت آموزش‌وپرورش را خیلی سنگین می‌کند لذا علاوه بر وظایف هرساله مسئولیت بهداشت و سلامت دانش آموزان نیز به آن اضافه‌ شده است.

معاون اول رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: آموزش‌وپرورش در ایام شیوع ویروس کرونا خیلی قوی کارکرده لذا از تلاش‌هایی که در این مدت انجام ‌شده، تشکر می‌کنم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز پیک جدیدِ خفیفِ کرونا در کشور/۶ استان در روند ثباتدر روند کشوری بیماری کووید-۱۹ در هفته منتهی به ۱۴ شهریور ماه، تعداد کل موارد مرگ و ابتلا نسبت به هفته پیش کاهش یافته بود اما به نظر می‌رسد در اواخر این هفته یک پیک جدید خفیف در حال شکل‌گیری باشد. روند مختصر صعودی یا شروع پیک خفیف و جزئی در ۱۹ استان دیده می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در آفریقا؛ در جستجوی راز یک پدیده حیرت‌انگیز - BBC News فارسیآیا بین فقر و خانه‌های پرجمعیت و آمار عجیب پایین ابتلا و مرگ در قاره آفریقا ارتباطی وجود دارد؟ در حالی که آمار کرونا در آفریقای‌جنوبی مرتب رو به کاهش می‌رود و در کل قاره آفریقا هم نسبتا پایین است، متخصصان مشغول بررسی یک فرضیه حیرت‌انگیز هستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ آیا کرونا وزیر آموزش‌و‌پرورش را می‌گیرد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا؛ شمار مبتلابان در هند از برزیل پیشی گرفت - BBC News فارسیدر شبانه روز گذشته، نود هزار مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در هند ثبت شد و به این ترتیب از لحاظ کل مبتلایان این کشور از برزیل پیشی گرفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان به 22 هزار 410 نفر رسیدکرونا در ایران؛ شمار جان باختگان به 22 هزار 410 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار قربانیان کرونا در برزیل، هند و مکزیک افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »