آموزش ارتش ترکیه به نیروهای مسلح آذربایجان

14/06/1400 12:36 ق.ظ

نیروی هوایی ترکیه به نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان «آموزش پیشرفته کنترل هوایی» داده‌ است. - خبرگزاری آناتولی

نیروی هوایی ترکیه به نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان «آموزش پیشرفته کنترل هوایی» داده‌ است. - خبرگزاری آناتولی 04.09.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروی هوایی کشور به نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان «آموزش پیشرفته کنترل هوایی» داده‌ است.

04.09.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروی هوایی کشور به نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان «آموزش پیشرفته کنترل هوایی» داده‌ است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

جا به‌جاشدن مدیران در آموزش عالی، تزریق یک روح و انرژی جدید به سیستم مدیریتی استوزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین تکریم و معارفه قائم مقام وزیر و رؤسای سابق و جدید مرکز هیئت‌های امنا و ممیزه گفت: جا به‌جاشدن مدیران در آموزش عالی به معنای ناتوانی نیست بلکه تزریق یک روح و انرژی جدید به سیستم مدیریتی است.

فیروزآبادی، رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح ایران بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتنام حسن فیروزآبادی در سال ۱۳۹۷ به دنبال جنجال بر سر تصاحب یک ویلای ۱۰ هزار متری در لواسان بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاد. رئیس پیشین ستاد کل نیروهای مسلح ایران پس از آنکه یک تشکل دانشجویی با ارسال نامه‌ای به دادستان تهران درباره استفاده حسن فیروزآبادی از این ویلا افشاگری کرد مجبور به تخلیه آن شد. خدا رحمتشون کنه... البته ایشون از جانبازان شیمیائی با سلاح شما آلمانی_ها بودند... روحشون شاد بیش باد . الهی بزودی قسمت خانه ای ضحاک و کل فرقه تبهکار و پلشت زادگانشان شود . بیش باد .

سیدحسن فیروزآبادی، رئیس پیشین ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت🔺سیدحسن فیروزآبادی، رئیس پیشین ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت او به حکم علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، از سال ۶۸ تا ۹۵ رییس ستاد کل نیروهای مسلح بود و پس از آن به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام درآمد. خبرها چقدر دیر بهتون میرسه. از چاپار استفاده میکنید یا از کبوتر نامه رسان؟ به خاطر این خبر از صبح با سی تا موزیک رقصیدیم و بشکن زدیم حالا دم غروب میگید فلانی به گا رفت؟ بالاخره گروهبان گارسیای نظام ریق رحمت راسرکشیدوبه شیطان پیوست. سرلشكر_فيروزآبادي فیروزآبادی خبرمرگ اومانندانفجاربشکه عن روی عمامه رهبری همه رابه وجداورد. خداکنه از این نوع گاومیش صدتا صدتا بمیرن!!

تبریک اردوغان به تیم ملی والیبال زنان ترکیهرئيس‌جمهور ترکیه کسب مقام سوم مسابقات قهرمانی اروپا توسط والیبالیست‌های زن کشور را تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی

تیم ملی گلبال بانوان ترکیه در فینال رقابت‌های پارالمپیک توکیو به مدال طلا دست یافتتیم ملی گلبال بانوان ترکیه در فینال رقابت‌های پارالمپیک توکیو به مدال طلا دست یافت

سوریه برای کمک به واردات انرژی به لبنان اعلام آمادگی کردمنابع آگاه روز جمعه اعلام کردند که بخشی از سوخت مورد نیاز لبنان از سوی ایران تامین شده و قرار است با کامیون از خاک سوریه به این کشور منتقل شود.