آملی لاریجانی خطاب به یزدی: دروغ می‌گویی، هیچ‌وقت به بازداشت طبری اعتراض نکردم

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

صادق آملی_لاریجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، در نامه‌ای خطاب به محمد_یزدی عضو فقهای شورای نگهبان، سخنان اخیر او درباره خود را «‌موهن» و «‌دروغ» خواند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

لاریجانی در نامه‌ای که روز یکشنبه ۲۷ مردادماه در رسانه‌ها منتشر شده است، انتقادهای متعددی را متوجه یزدی کرد و علاوه بر رد اظهارات او درباره عملکرد خود در زمان ریاست‌ قوه‌قضاییه، صلاحیت علمی یزدی را هم زیر سوال برد.

او همچنین اعتراض خود به بازداشت طبری را به طور کلی رد کرد و گفت: «هیچ‌گاه اعتراض نکرده‌ام که چرا گرفته‌اید» و «سخن بر سر فضا‌سازی‌های رسانه‌ای است». او همچنین به بخش دیگری از اظهارات یزدی درباره ساختن کاخ به جای مدرسه علمیه هم واکنش نشان داده و این اظهارات را «‌نشر اکاذیب» و «‌خلاف واقع » خوانده است. این بخش از نامه آملی لاریجانی، واکنشی است به یزدی که خطاب به او گفته بود: «آیا با رفتن شما قم به هم می‌خورد؟ شما در قم بودنتان هم خیلی موثر نبود، چه رسد که نجف بروید.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله شدید آیت‌الله محمد یزدی به آملی لاریجانی و حسن روحانی | DW | 17.08.2019آیت‌الله محمد یزدی، دبیر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در واکنش به نامه رئیس پیشین قوه قضائیه به خامنه‌ای و تهدید او مبنی بر ترک ایران، ضمن انتقاد شدید از عملکرد لاریجانی گفته 'شما در قم هم خیلی موثر نبودید چه برسد در نجف'.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ آملی لاریجانی به آیت‌الله یزدیپاسخ صریح آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به برخی ادعاه مطرح شده اخیر پاسخ داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نامه آملی لاریجانی به محمد یزدی: هیچ‌گاه از هیچ متخلفی حمایت نکرده‌ام/ دروغ است که می‌خواهم به نجف بروم- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«آیت‌الله آملی_لاریجانی: هیچ‌گاه از هیچ متخلفی حمایت نکرده‌ام؛ دروغ است که می‌خواهم به نجف بروم» رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به آیت‌الله محمد یزدی به برخی ادعاها و اتهامات مطرح شده اخیر پاسخ داد آیت‌الله آملی_لاریجانی: *احساس می‌کنم بازی‌های صداوسیما و برخی نهادهای دیگر به نقطه‌ای رسیده است که سکوت در مقابل آن جایز نیست *اکنون می‌بینم این سکوت‌ها نه فقط اسباب تنبه حضرتعالی نشده، بلکه پیش تر هم رفته‌اید و مطالب خلاف واقع و توهین‌های دیگری هم بر آن افزوده‌اید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

فاضل میبدی: علما به آیت‌الله یزدی تذکر دهند«روز گذشته شاهد انتشار مطالبی به نقل از آقای یزدی بودیم. این نخستین‌بار نیست که او به عنوان دبیر یا رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مطالبی برخلاف سنت حوزه‌ها ایراد می‌کنند؛ در گذشته هم مطالبی راجع به آیت‌الله العظمی شبیری‌زنجانی ذکر کردند که غالب علمای حوزه آن را محکوم کردند.»
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک فلسطینی با خودرو به غیرنظامیان اسرائیلی زد؛ مهاجم به ضرب گلوله کشته شدیک مرد فلسطینی روز جمعه ۲۵ مرداد در کرانه باختری با یک خودرو به غیرنظامیان اسرائیلی حمله کرد. به گزارش رویترز، در این حمله دو غیرنظامی جوان ۱۷ و ۱۹ ساله اسرائیلی زخمی شده‌اند که حال یکی از آنها وخیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش تند ترامپ به انصراف «رشیده طلیب» از سفر به سرزمین‌های اشغالیرئیس جمهوری آمریکا به نماینده فلسطینی الاصل کنگره پس از اعلام انصراف از دیدار مادربزرگش در کرانه اشغالی باختری حمله کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »