آمریکایی‌ها به دنبال منافع نفتی شمال سوریه از طریق کرد‌ها - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکایی‌ها به دنبال منافع نفتی شمال سوریه از طریق کرد‌ها

بیشتر منابع نفتی سوریه در مناطق تحت کنترل نیروهای کرد است. دولت سوریه هم این قرارداد را غیرقانونی خوانده و آمریکا را به دزدیدن نفت این کشور متهم کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد شدید ترکیه از قرارداد نفتی شرکت آمریکایی با کردهای سوریه - BBC News فارسیدولت ترکیه قرارداد نفتی میان نیروهای تحت رهبری کردها در شمال سوریه و یک شرکت آمریکایی را 'تاسف‌بار و غیرقابل قبول' خوانده و از آن انتقاد کرده است. دولت سوریه هم این توافق را 'سرقت نفت' خوانده و به شدت محکوم کرده است. وزیر خارجه آمریکا گفته است که دولت این کشور از این قرارداد حمایت می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به توافق نفتی ی.پ.گ/ پ.ک.ک با یک شرکت آمریکایی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: چین به ماهیگیری غیراصولی که آگاهانه به محیط زیست آسیب می‌زند، پایان دهدوزیر خارجه آمریکا: چین به ماهیگیری غیراصولی که آگاهانه به محیط زیست آسیب می‌زند، پایان دهد وزیر خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اقدامات دولت چین در حمایت از ماهیگیری غیراصولی و مخرب تجاری آن کشور در جهان، هشدار داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اختلاف نفتی ایران و کره جنوبی؛ 'توافق بر سر راه‌اندازی کارگروه تجاری بشردوستانه' - BBC News فارسیخبرگزاری دولتی کره جنوبی از توافق این کشور با ایران برای راه‌اندازی کارگروهی با هدف 'توسعه روابط تجاری بشردوستانه' و تامین نیازهای دارویی و پزشکی ایران خبر داده است. ایران پیشتر گفته بود که برای دریافت بدهی نفتی هفت میلیارد دلاری خود از کره جنوبی منتظر اقدامات ملموس است نه محموله‌های پزشکی 'نیم میلیون یا دو میلیون دلاری'.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 157 هزار و 924 نفر افزایش یافتشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 157 هزار و 924 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا به تعویق افتادن برگزاری انتخابات شورای قانونگذاری در هنگ کنگ را محکوم کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »