آمریکا جزئیات تازه‌ای از اقدام به ربایش کشتی «اسفلت پرنسس» را فاش کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

آمریکا جزئیات تازه‌ای از اقدام به ربایش کشتی «اسفلت پرنسس» را فاش کرد العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وبگاه «بیزنس اینسایدر»، به نقل از این مقام مسئول آمریکایی نوشت که مهاجمان پس از هفت ساعت اشیایی را با خود برده و از کشتی خارج شدند.این مقام آمریکایی ادامه داد که هواپیماهای آمریکایی از لحظه ورود افراد مسلح ایرانی به کشتی عکس‌هایی گرفته‌اند و تاکید کرد که مهاجمان اشیایی را با خود از کشتی برده‌اند.

منابع بریتانیایی تاکید کردند که افراد مسلح ایرانی کوشیدند کشتی مذکور را به سوی سواحل ایران منتقل کنند اما پرسنل با خاموش کردن موتورهای کشتی مانع از ربودن آن شدند. عمان نیز چهارشنبه اعلام کرد که پس از حادثه کشتی اسفلت پرنسس، گشت‌های دریایی و هوایی متعددی برای شناسایی و بررسی علت آن حادثه و جهت حفظ امنیت کشتیرانی در آب‌های آزاد انجام داده است.طی روزهای اخیر و در پی هجوم پهپادی به نفتکش اسرائیلی «مرسر استریت» در دریای عرب که به کشته شدن دو پرسنل تبعه بریتانیا و رومانی آن انجامید، تنش میان اسرائیل و ایران به‌شدت افزایش یافت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ناتو حمله ایران به کشتی اسرائیلی در نزدیکی سواحل عمان را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نامه ایران به رئیس شورای امنیت درباره حمله به کشتی 'مرسر استریت'نامه ایران به شورای امنیت درباره حمله به کشتی 'مرسر استریت' سفیر و معاون نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل در نامه‌ای به رئیس شورای امنیت درمورد تلاش‌های مشکوک اخیر برای ایجاد«حوادث»ساختگی دریایی در خلیج فارس و فراتر از آن از سوی رژیم صهیونیستی هشدار داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طالبان آمریکا را به «تشویق شهروندان افغانستان به فرار از کشورشان» متهم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ساروی برنز المپیک را کسب کرد / کشتی فرنگی بالاخره مدال گرفتخدا قوت دلاور دلمون رو شاد کردی خدا شادت کنه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سخنگوی کاخ سفید: ربایندگان، کشتی را در نزدیکی امارات رها کرده‌اند | DW | 04.08.2021سخنگوی کاخ سفید گفت آمریکا نگران تحولات در خلیج فارس و دریای عمان است. ربایندگان کشتی آسفالت پرینسس را ترک کرده‌اند. این حادثه پنج روز پس از حمله به تانکر اسرائیلی در دریای عمان روی داده بود. انگشت اتهام متوجه ایران است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

موفقیت کشتی فرنگی ایران؛ دستیابی به ۲ مدال المپیک | DW | 03.08.2021در دوازدهمین روز بازی‌های المپیک تابستانی توکیو، محمدهادی ساروی، کشتی‌گیر فرنگی ایران به مدال برنز دست یافت. محمدرضا گرایی نیز پس از صعود به فینال، مدال‌آور خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »