آمریکا دو وزیر پیشین لبنان را به اتهام 'حمایت از حزب‌الله' تحریم کرد | DW | 09.09.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا دو وزیر پیشین دولت لبنان را به اتهام 'فساد' و 'حمایت از حزب‌الله' تحریم کرد. هر دو وزیر تا اوایل سال جاری عضو کابینه لبنان بودند. لبنان در انتظار تشکیل دولت جدید به ریاست سفیر سابق این کشور در برلین است.

آمریکا دو وزیر پیشین دولت لبنان را به اتهام"فساد" و"حمایت از حزب‌الله" تحریم کرد. هر دو وزیر تا اوایل سال جاری عضو کابینه لبنان بودند. لبنان در انتظار تشکیل دولت جدید به ریاست سفیر سابق این کشور در برلین است.وزارت خزانه‌داری آمریکا علی حسن خلیل، وزیر دارایی پیشین و يوسف فنيانوس، وزیر حمل‌ونقل و عمران پیشین لبنان را تحریم کرد. هر دو سیاستمدار که تا اوایل سال جاری میلادی عضو کابینه لبنان بوده‌اند، به فساد مالی و حمایت از حزب‌الله لبنان متهم شده‌اند.

مقامات آمریکایی پس از انفجار مهیبی که در اوایل ماه اوت در بندر بیروت اتفاق افتاد از معترضان لبنانی که خواستار اصلاحات شده‌اند پشتیبانی کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح دو فوریتی جهش و رونق تولید مسکن فردا به صحن مجلس می‌رودرئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خبر از بررسی طرح دو فوریتی جهش و رونق تولید مسکن در جلسه علنی فردای مجلس داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا دو وزیر سابق لبنان را تحریم کرد؛ مایک پمپئو: حزب‌الله برای بقا به نظام سیاسی فاسد نیاز دارد🔺آمریکا دو وزیر سابق لبنان را تحریم کرد؛ مایک پمپئو: حزب‌الله برای بقا به نظام سیاسی فاسد نیاز دارد ⚡️دفتر دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا، موسوم به اوفک، دو وزیر سابق لبنان را به اتهام حمایت از حزب‌الله و ارتکاب فساد تحریم کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تحریم دو مقام پیشین لبنان به وسیله آمریکا به اتهام ارتباط با حزب الله - BBC News فارسیوزارت دارایی آمریکا سه شنبه با صدور یک بیانیه از تحریم علی حسن خلیل، وزیر سابق دارایی لبنان و یوسف فنیانوس، وزیر سابق حمل و نقل این کشور خبر داد. بنا بر اعلام وزارت دارایی آمریکا، آقای خلیل که از اعضای حزب امل است، به حزب الله در دور زدن تحریم های آمریکا کمک کرده است. آقای فنیانوس هم متهم است که با دریافت صدها هزار دلار، خواسته های حزب الله را انجام داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عراق|هلاکت دو داعشی و بازداشت دو تروریست دیگر در استان کرکوک- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimهلاکت دو داعشی و بازداشت دو تروریست طبق اطلاعات دقیق در دستگاه امنیت و اطلاعات، یگان مبارزه با تروریسم در این کشور موفق شده است عملیات پاکسازی را در روستای طالعه الدهن الثانیه در استان کرکوک انجام دهد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سی سال وحدت آلمان؛ ارزیابی‌های متفاوت مردم دو بخش کشور | DW | 07.09.2020وحدت آلمان؛ یک واقعه و دو دیدگاه. مردم شرق آلمان آن را انقلابی مسالمت‌آمیز می‌دانند که زندگی شخصی بسیاری از آن‌ها را زیر و رو کرده در حالی که زندگی شخصی مردم غرب کشور کم‌تر از آن تأثیر پذیرفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دو سال زندان برای انصراف از جشنواره فجر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »