آمریکا با یکماه تأخیر به هدف واکسیناسیون ۷۰ درصد از بزرگسالان دست یافت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پژوهش مرکز پیشگیری از بیماری‌ها و کنترل ایالات متحده نشان داده است که واکسیناسیون سراسری در مقابل شیوع کرونا در این کشور، ابتلا به بیماری را تا ۸ برابر و بستری‌شدن و مرگ افراد را تا ۲۵ برابر کمتر کرده است.

دولت ایالات متحده اعلام کرد با یکماه تأخیر توانسته است به هدف واکسینه‌کردن ۷۰ درصد از بزرگسالان این کشور، با تزریق حداقل یک دوز واکسن دست یابد. تا کنون ۶۰/۶ درصد از بزرگسالان و ۴۹/۷ درصد از کل آمریکایی‌ها به‌طور کامل واکسینه شده‌اند.

دولت آمریکا کارمندان خود را ملزم کرده است که یا واکسن بزنند یا به‌شکل مرتب تست کرونا بدهند. شرکت‌های بزرگی نظیر کمپانی فیلم‌سازی دیزنی و مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای وال‌مارت نیز واکسینه‌شدن را شرط کاری و استخدامی خود کرده‌اند. را دریافت کرده و ۱۴.۷ درصد به طور کامل در برابر بیماری کووید-۱۹ واکسینه شده‌اند، روند کند واکسیناسیون در ایران هر روز بر وخامت بحران سلامت در این کشور می‌افزاید.

دکتر پیام طبرسی، رئيس بخش بیماری‌های عفونی بیمارستان مسیح دانشوری تهران با اعلام این مطلب یادآوری کرد که روز دوشنبه، بدترین روز کرونا از ابتدای همه‌گیری در این کشور بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیمآمریکا که ایران را مسئول حمله به نفتکش اسرائیلی در دریای عرب می‌داند روز دوشنبه وعده داد همراه با متحدانش به این حمله «پاسخ جمعی» خواهند داد. 😂😂 شوخیه خوبی بود گوه خوردید بهانه جدید برای حضور غیر قانونی آمریکا در خاورمیانه...!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دونده اهل بلاروس پس از مراجعه به پلیس ژاپن به دنبال «پناهندگی به سفارت اتریش» استکریستینا تیمانوسکایا در فرودگاه توکیو به پلیس ژاپن مراجعه کرده بود. او حاضر نشده بود سوار هواپیمایی شود که قرار بود او را به استانبول ببرد. وی پس از آن با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در مقر پلیس توکیو و «در امنیت» به سر می‌برد. طرح مالیات بر خانه‌های خالی پر از اشکالات و ایرادات فراوان و غیر اجرایی و غیر منطقی است و موارد موجه را معاف نکرده. اصلاحش کنید دوباره.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تنفیذ ریاست جمهوری؛ انتصاب از سوی رهبر به جای انتخاب از سوی مردماین حرکت شما مصداق بارز فرار به جلو است بزرگوار آقای روحانی اول باید پاسخگوی ویرانه های تحویلی خود باشد و بعد سراغ رئیسی هم میرسیم والااا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نفتالی بنت: به شیوه خودمان به «اشتباه بزرگ» ایران در حمله به نفتکش، پاسخ می‌دهیموزرای خارجه ایالات متحده و آمریکا توافق کردند به همکاری‌های بین‌المللی در خصوص حادثه حمله به نفتکش مرسر استریت که در سواحل عمان مورد حمله پهپادی قرار گرفت ادامه دهند. فقط حرف میزنه بی بی تا حالا یه نفتکشو فرستاده بود ته اب بیااااااااااااا👍👍👍👍 بعد ماهم باز به شیوه خودمان جواب میدهیم.بچرخ تا بچرخیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: حمله ایران به کشتی مرسر استریت با پاسخ جمعی مواجه می‌شودآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، ابراز اطمینان کرد که ایران حمله اخیر به کشتی مرسر استریت در دریای عرب را انجام داده است و گفت ایالات‌متحده با شرکای بین‌المللی خود در حال همکاری است تا این کشورها به این حمله واکنشی مشترک نشان دهند همش حرف میزنند ولی رفتار و کارهاشون کاملا برعکسه. خوزستان_در_خون اعتراضات_سراسری هیچ گوهی نمی‌خورین ترسوهای لابی کن این دیوث فقط زر فقط زر مفت
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تلاش‌ها برای انتقال مترجمان افغانستانی به آمریکا ادامه داردمهدی مهرآئین - چیتور استین ایرانیستاني ها؟! خااااک، بایدن احمق که افغانستان رو تحویل طالبان دادی.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »