آمریکا یک فرد و چند نهاد مرتبط با برنامه تسلیحاتی کره شمالی را تحریم کرد

06/03/1401 08:35:00 ب.ظ

آمریکا یک فرد و چند نهاد مرتبط با برنامه تسلیحاتی کره_شمالی را تحریم کرد ایالات متحده آمریکا روز جمعه تحریم‌هایی را علیه دو بانک روسیه‌ای، و یک شرکت و یک فرد اهل کره شمالی به دلیل پشتیبانی‌شان از برنامه تسلیحات کشتار جمعی پیونگ‌یانگ وضع کرد.

این اقدام آمریکا تنها یک روز پس از وتوی قطعنامه وضع تحریم‌های بیشتر علیه برنامه موشک‌های بالستیک کره شمالی در شورای امنیت سازمان ملل متحد توسط روسیه و چین انجام می‌شود. قطعنامه مذکور در حالی توسط روسیه و چین وتو شد که به گفته آمریکا، پیونگ‌یانگ طی سال جاری میلادی شش آزمایش موشک بالستیک قاره‌پیما انجام داده و در حال آماده‌سازی برای انجام نخستین آزمایش هسته‌ای خود از سال ٢٠١٧ است.

بنا بر بیانیه وزارت خزانه‌داری، شرکت تجاری «ایر کوریو» و همچنین دو بانک «خاور دور» و «اسپاتنیک» روسیه به دلیل مشارکت در تهیه تدارکات و ایجاد درآمد برای سازمان‌های کره شمالی هدف تحریم‌های واشنگتن قرار گرفته‌اند.

بر اساس این بیانیه، همچنین فردی با هویت جونگ یونگ نام، نماینده ساکن بلاروس سازمانی وابسته به آکادمی دوم علوم طبیعی کره شمالی، که به گفته واشنگتن از سازمان‌های مرتبط با توسعه موشک‌های بالستیک کره شمالی حمایت می‌کند، تحریم شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

آمریکا یک شبکه پولشویی فعال در قاچاق و فروش نفت ایران را تحریم کردایالات متحده آمریکا از اعمال تحریم‌هایی علیه یک شبکه پولشویی خبر داد که در زمینه فروش نفت ایران به نفع سپاه پاسداران فعالیت می‌کرد.در همین راستا وزارت

ایران در معرض آبله میمون؛ یک مقام بهداشتی: تمامی موارد مشکوک آبله مرغان بوده استایران در معرض آبله_میمون؛ یک مقام بهداشتی: تمامی موارد مشکوک آبله مرغان بوده است از آنجایی که بیشتر علائم آبله میمون مشابه سایر عفونت‌های ویروسی است، برای تأیید قطعی، افراد بیمار باید توسط متخصص ارزیابی شده و تست شوند. ⬇️ بیشتر بخوانید: ایرانی ها نمی‌گیرند چون کونی کم دارند همین همشهری‌ ها و رفقای خودتون بیشتر میگیرند فردا در کانال یوتوب خودم بە ھمە پیشنھاد پول میدم

«از چشم‌ پروانه» روایت یک زن گرفتار در جهنم جنگ اوکراین در جشنواره کنلیلیا با بازی ریتا بورکُوسک، یک اسیر جنگی است که در زندان نیروهای حامی روسیه به او تجاوز و باردار می‌شود. این دختر جوان به دلیل هدایت پهپادهای نظامی پیش از اسارت به «پروانه» معروف است. این قربانی جنگ حتی پس از آزادی هم اسیر تبعات روانی دوران زندان است. بامید پیروزی اوکراین🙏🌺 کلیش مسایل سیاسی شده نه روایت هنر و هنرمند واقعی جهان که مزدور و برده امپریالیسم است نابود باد ، اوکراین یک کشور با رهبران فاسد ، و پر از جنایت و نیونازی امروز چنان نمایش داده می‌شود که قبل از عملیات نظامی روسیه گل بلبل بود

تا زمانی که احتمال زنده ماندن حتی یک نفر وجود دارد، آواربرداری انجام می‌شودوزیر کشور در محل حادثه متروپل: تا زمانی که احتمال زنده ماندن حتی یک نفر وجود دارد، آواربرداری انجام می‌شود وقتی سازه فروریخته متاسفانه احتمال زنده ماندن افراد خیلی کمه عرض کوچه ده متر هم نیست ،چگونه پروانه ساخت بُرج ۱۷طبقه ای داده شده !؟

سفر یک پزشک آفریقای جنوبی به ایران برای بررسی وضعیت «ایران» و تنها توله‌اشیک مقام سازمان محیط زیست ایران از سفر یک دامپزشک آفریقای جنوبی برای بررسی وضعیت یوزپلنگ ماده ایرانی و تنها توله زنده‌مانده وی خبر داد. بدبختی اینه که دامپزشک میشه ریس ستاد کل نیروهای مسلح بعد باید دامپزشک از آفریقا واردکنند واسه یوز پلنگ پزشک متخصص اطفال، مشاور ملا علی درامور گروگانگیری، پزشک متخصص اطفال کم داریم قاتل میشه ریس جمهور اسراییل مجبوره بیاد قتلو انجام بده

در 'سانحه'ای در پایگاه نظامی پارچین یک نفر کشته شد | DW | 26.05.2022وزارت دفاع جمهوری اسلامی از بروز یک 'سانحه' جدید در 'یکی از واحدهای تحقیقاتی' پایگاه پارچین خبر داه است. در جریان این حادثه یک نفر کشته و دو نفر زخمی شده‌اند. به کوری چشم دشمنان_زبون،مزدورانِ حقیر،رسانه های موذی غربی وفارسی خارج نشین! ایران؛ با فرزندان دلاورِخویش به پیشرفت ادامه میدهدبی وقفه...'شهادت' افتخارمااست.