آمریکا: روسیه و چین از رفتار ایران در مذاکرات وین «غافلگیر» شده‌اند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا: روسیه و چین از رفتار ایران در مذاکرات وین «غافلگیر» شده‌اند العربيه_فارسى

آدرس کپی شد

به گزارش روزنامه «گاردین»، مذاکرات هفته گذشته در وین پایتخت اتریش، هنگامی که ایران سطح غنی‌سازی اورانیوم خود را افزایش داد و پیشنهاداتی ارائه کرد که مقامات کشورهای غربی آنها را «زیاده‌خواهانه» توصیف کردند «شکست قطعی» خورد.

به گفته یکی از این مقامات آمریکایی: «امروز آشکارا می‌بینیم که کشورهای سراسر جهان به این واقعیت آگاه شده‌اند که ایران در حال اتخاذ موضعی در تضاد با هدف اعلام‌شده آنها برای بازگشت به توافق هسته‌ای 2015 است. توسعهٔ با شتاب برنامه هسته‌ای آنها نمود مبرهن این عدم پای‌بندی آنها به برجام است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر روسیه: فضا برای مذاکرات بیشتر در وین وجود داردمیخاییل اولیانوف، نماینده روسیه در آژانس‌های بین‌المللی روسیه در وین با اشاره به دو سند پیشنهادی ایران به کشورهای عضو توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» گفت، اگر روسی و تارجگر ایران نبودی، شاید باورت می کردیم «رفیق». مانده دستور پوتین به رهبر ملاها چی باشه ارباب چی دستور میدی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دلیل نارضایتی اروپا و آمریکا از اسناد پیشنهادی ایران در مذاکرات چه بود؟دلیل نارضایتی اروپا و آمریکا از پیشنهادات ایران منابع نزدیک به هیات ایرانی: عمده مخالفت و اعتراض کشورهای اروپایی به این دو سند این بوده است که برای بازنگری در متون پیشین فرصتی وجود ندارد و طرف آمریکایی حاضر به اعطای امتیازات مدنظر ایران نخواهد بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زلنسکی در روز ملی ارتش اوکراین: آماده مقابله با روسیه هستیممقامات آمریکایی طی روزهای گذشته بارها نسبت به هرگونه تجاوز نظامی از سوی روسیه در خاک اوکراین هشداد داده و تهدید کرده‌اند که در صورت اقدام به حمله نظامی این کشور را تحت بی‌سابقه‌ترین تحریم‌ها و مجازات‌های اقتصادی قرار خواهند داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برنده نوبل صلح: دموکراسی در میان سیاستمداران روسیه به «ناسزا» و «توهین» تبدیل شده استدیمیتری مراتوف (مرادوف): : «ماشین تبلیغات و پروپاگاندای رژیم موثر بوده است و اکثر مردم روسیه دمکراسی را مضر می دانند و این می تواند فروپاشی را در پی داشته باشد. به این دلیل است که مردم شروع کرده اند به دوست داشتن یک دیکتاتور در قدرت.» دموکراسی شدە، گوشتش برای من استخانش برای تو.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مذاکرات هسته‌ای؛ تلاش ناکام برای گرفتن تضمین از آمریکا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز رزمایش مشترک مصر و روسیه در دریای مدیترانهآغاز رزمایش مشترک مصر و روسیه در دریای مدیترانه رزمایش مشترک روسیه و مصر به نام «پل دوستی-4» در دریای مدیترانه آغاز شد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »