آمریکا به خانواده قربانیان حمله پهپادی در کابل غرامت می‌پردازد

24/07/1400 10:31:00 ب.ظ

آمریکا به خانواده قربانیان حمله پهپادی در کابل غرامت می‌پردازد #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى

آمریکا به خانواده قربانیان حمله پهپادی در کابل غرامت می‌پردازد العربيه_فارسى

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که به خانواده قربانیان حمله پهپادی این کشور در اطراف میدان هوایی (فرودگاه) کابل، غرامت می‌پردازد.به گزارش خبرگزاری «رویترز»،

آخرین به روزرسانی:16 اکتبر ,2021: 11:25 شب GSTShareآدرس کپی شدوزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که به خانواده قربانیان حمله پهپادی این کشور در اطراف میدان هوایی (فرودگاه) کابل، غرامت می‌پردازد.به گزارش خبرگزاری «رویترز»، پنتاگون با نشر بیانیه‌‌ای نوشت، در حال تلاش برای کمک به اعضای باقی مانده خانواده قربانیان حمله پهپادی اخیر در کابل است برای انتقال آنان به ایالات متحده تلاش می‌کند.

Advertisementنیروهای آمریکایی در آخرین روزهای حضور خود در افغانستان، اشتباهاً یک خانه را هدف قرار دادند که در نتیجه آن 10 عضو یک خانواده به شمول 7 کودک کشته شدند.وزارت دفاع آمریکا در ابتدا اعلام کرد که در این حمله یک موتر مملو از مواد منفجره که توسط یک عضو داعش قصد حمله بر میدان هوایی کابل را داشت، هدف قرار گرفته است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

افتخار میکنم که آمریکاییم.

پنتاگون به دنبال پرداخت غرامت به خانواده قربانیان حمله پهپادی کابل و انتقال آنها به آمریکاوزارت دفاع آمریکا به مبلغی که به عنوان غرامت درنظر گرفته شده اشاره نکرده است. در حمله پهپادی روز ۲۹ اوت ۱۰ نفر از جمله هفت کودک کشته شدند. مث این پولدارایی که بچه مردمو میکشن و بعدش یه پولی به طرف میدن و رضایت میگیرن. کاش این خانواده هیچوقت این پول رو قبول نکنن. نمایشی از اعتقاد به اصول اخلاقی و انسانی در جنگ 🖒

آتش‌سوزی ساختمانی در تایوان؛ شمار قربانیان به ۴۶ نفر افزایش یافتمنشا این آتش‌سوزی هنوز مشخص نشده و یا دست کم علت آن به اطلاع رسانه‌ها نرسیده است. ساختمان حادثه دیده چهل سال قدمت دارد و زیر آن واحد‌هایی تجاری قرار داشته است.

خانواده زندانی سیاسی بودن؛ وقتی زندانی در سلول انفرادی به سر می‌برد

افراد واکسینه شده می‌توانند از هشتم نوامبر به آمریکا سفر کنند | DW | 16.10.2021خارجیانی که واکسینه شد‌ه‌اند و یا آزمایش منفی کرونا ارائه دهند، می‌توانند از هشتم نوامبر ۲۰۲۱ دوباره به آمریکا سفر کنند. این امر شامل مسافرانی می‌شود که از طریق هوایی یا زمینی خواهان ورود به آمریکا هستند. آمریکا هم شد جا اخه زنده باد ایران و ایرانی مرده باد هرچی وطن فروش

وزارت خارجه آمریکا حمله به مسجد شیعیان در افغانستان را محکوم کردوزارت امور خارجه آمریکا روز جمعه ۲۳ مهر حمله به یک مسجد شیعیان در جنوب افغانستان را محکوم و بر حق مردم این کشور برای نیایش در صلح و امنیت تاکید کرد. ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در توئیتی نوشت، «ما قویا حمله امروز به یک مسجد شیعه در قندهار، سومین حمله از این دست در ماه جاری، را محکوم... بعدش چی؟🤔 خودش خودش رو الکی محکوم میکنه. چه خوب که کشتن مردم را درست ندانستید،خودتون جانیان را آوردید.

بازگشت مجدد آمریکا به جمع اعضای شورای حقوق بشر سازمان ملل | DW | 15.10.2021سه سال پس از خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل این کشور مجددا به جمع اعضای این شورا پیوسته است. آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، دفاع از دموکراسی، حقوق بشر و آزادی را از اولویت‌های دولت بایدن اعلام کرده است. شروع کند ترامپ و پمپئو را تحولی ایران برای اعدام بدهد. بقیه هم آسیاب به نوبت. IranUNMission POTUS POTUS45 VP SecPompeo

16 اکتبر ,2021: 11:18 شب GST آخرین به روزرسانی: 16 اکتبر ,2021: 11:25 شب GST Share آدرس کپی شد وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که به خانواده قربانیان حمله پهپادی این کشور در اطراف میدان هوایی (فرودگاه) کابل، غرامت می‌پردازد.Aa وزارت دفاع آمریکا روز جمعه اعلام کرد که در نظر دارد به بستگان قربانیان حمله پهپادی این کشور در کابل غرامت بپردازد.به روز شده در: ۱۵/۱۰/۲۰۲۱ شمار قربانیان ناشی از آتش‌سوزی در یک ساختمان سیزده طبقه در شهر جنوبی «کائوهسیونگ» تایوان در چهارشنبه شب به ۴۶ نفر افزایش یافت.زیبا یاری  دوران بازداشت موقت یا همان نگهداری متهم در سلول‌های انفرادی که گاه ممکن است به یک سال هم بکشد، همان زمانی است که بازجو و بازپرس پرونده مشغول سوال و جواب و آزار زندانی هستند.

به گزارش خبرگزاری «رویترز»، پنتاگون با نشر بیانیه‌‌ای نوشت، در حال تلاش برای کمک به اعضای باقی مانده خانواده قربانیان حمله پهپادی اخیر در کابل است برای انتقال آنان به ایالات متحده تلاش می‌کند. Advertisement نیروهای آمریکایی در آخرین روزهای حضور خود در افغانستان، اشتباهاً یک خانه را هدف قرار دادند که در نتیجه آن 10 عضو یک خانواده به شمول 7 کودک کشته شدند. فرانک مک کنزی، رئیس ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا چند هفته بعد پذیرفت که این حمله پهپادی به کشته شدن غیرنظامیان بی‌گناه منجر شده است. وزارت دفاع آمریکا در ابتدا اعلام کرد که در این حمله یک موتر مملو از مواد منفجره که توسط یک عضو داعش قصد حمله بر میدان هوایی کابل را داشت، هدف قرار گرفته است. سازمان آتش‌نشانی تایوان در بیانیه‌ای که پس از حادثه منتشر شد اعلام کرد که آتش‌سوزی بسیار شدید بوده و برخی طبقات ساختمان را به کلی از بین برده است. پس از مدتی خانواده قربانیان گفته‌اند که افراد کشته شده هیچ ربطی به داعش نداشتند و همه ملکی بودند. در بیانیه‌ای که روز جمعه از سوی جان کربی، سخنگوی پنتاگون منتشر شد آمده که واشنگتن علاوه بر پرداخت غرامت به خانواده قربانیان این حادثه به دنبال کمک به انتقال آنها به ایالات متحده است. وزارت دفاع آمریکا در پی اظهارات این خانواده، تحقیقاتی را انجام داد که پس از اتمام آن، پذیرفت در این حمله اشتباها افراد غیرنظامی کشته شده‌اند. در این گزارش مروری داریم بر آن‌چه در دوران بازپرسی بر خانواده زندانی سیاسی می‌گذرد؛ درست همان زمانی که متهم حق اختیار وکیل ندارد و تنها می‌تواند از وکلای تسخیری بهره ببرد که به گواه بسیاری از زندانیان و وکلای حقوق بشری، وظیفه آن‌ها تبعیت از خواسته‌های بازجو در پرونده‌سازی علیه متهم است.

. ارتش ایالات متحده در ابتدا از حمله پهپادی به خودرویی که زمری احمدی راننده آن بود دفاع می‌کرد..