آمریکا چهار شرکت مرتبط با صادرات محصولات پتروشیمی ایران را تحریم کرد

26/09/1399 11:34 ب.ظ

وزارت خزانه داری آمریکا 4 شركت مرتبط با صادرات محصولات پتروشیمی ایران که در چین و امارات متحده عربی فعالیت می کنند را تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزارت خزانه داری آمریکا 4 شركت مرتبط با صادرات محصولات پتروشیمی ایران که در چین و امارات متحده عربی فعالیت می کنند را تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی وزارت خزانه داری آمریکا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 4 شركت مستقر در چین و امارات متحده عربی را به دلیل نقض تحریمهای ایران و صادرات محصولات پتروشیمی این کشور٬ به فهرست دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا، اوفک، اضافه کرد.

این 4 شرکت به دلیل تسهیل صادرات محصولات پتروشیمی شرکت «تریلیانس» از طریق ارائه خدمات کشتی‌رانی یا انجام مبادلات مالی در لیست تحریمهای ایالات متحده قرار می‌گیرند. در ادامه این بیانیه با اشاره به اینکه فروش محصولات پتروشیمی یک منبع مهم درآمد برای دولت ایران است، آمده است: با درآمد حاصل از این کار، منابع مالی برای انجام فعالیتهای مخرب این کشور مانند گسترش سلاح های کشتار جمعی، حمایت از گروه های تروریستی خارجی و نقض حقوق بشر تامین شده است.

استیون منوشن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده نیز در این باره گفت: بخشهای پتروشیمی و نفت ایران منابع اصلی بودجه مورد استفاده برای حمایت از فعالیتهای مخرب داخلی و خارجی رژیم ایران هستند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آمریکا چهار شرکت مرتبط با صادرات پتروشیمی ایران را تحریم کرد | DW | 16.12.2020ایالات متحده تحریم‌هایی را علیه چهار شرکت مستقر در چین و امارات متحده عربی اعمال کرد. وزارت خزانه‌داری آمریکا می‌گوید این شرکت‌ها به فروش فرآورده‌های پتروشیمی ایران کمک کرده‌اند.

آمریکا چهار شرکت مرتبط با صادرات پتروشیمی ایران را تحریم کرددر راستای اعمال سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه تهران که واشنگتن قول داده آن را تا آخرین روز دولت

آمریکا ۵ شرکت مرتبط با فروش محصولات پتروشیمی ایران را تحریم کردوزارت خزانه‌داری ایالات متحده پنج شرکت فعال در سه کشور چین، امارات عربی متحده و ویتنام را به اتهام کمک به فروش محصولات پتروشیمی ایران در بازارهای بین‌المللی تحریم کرد. با وجود تحریم های حداکثری تروریستی و غیرانسانی امریکا علیه مردم ایران حتی در شرایطی که ایران و جهان درگیر کروناست،تنها بجرم عدم شورش برعلیه نظام،ایرانیان همچنان حاضر به فروختن کشورشان به بیگانگان نخواهند شد. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

شرکت امنیت سایبری آمریکا: 200 سازمان هک شده است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimشرکت امنیت سایبری آمریکا: ۲۰۰ سازمان توسط روسیه هک شده است ۳ منبع نزدیک و آگاه به تحقیقات شرکت امنیت سایبری Recorded Future به بلومبرگ گفته‌اند که هکرها توانسته‌اند به شبکه‌های رایانه‌ای حداقل ۲۰۰ سازمان نفوذ کنند حملات_سايبرى

آمریکا تحریم‌هایی علیه چهار نهاد در ارتباط با ایران اعمال کردوزارت خزانه‌داری آمریکا از اعمال تحریم علیه چهار نهاد به اتهام انتقال محصولات پتروشیمی ایران خبر داد.

وزارت خزانه داری آمریکا 4 شركت مرتبط با صادرات محصولات پتروشیمی ایران که در چین و امارات متحده عربی فعالیت می کنند را تحریم کرد.واشنگتن/خبرگزاری آناتولی

وزارت خزانه داری آمریکا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 4 شركت مستقر در چین و امارات متحده عربی را به دلیل نقض تحریمهای ایران و صادرات محصولات پتروشیمی این کشور٬ به فهرست دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا، اوفک، اضافه کرد.

این 4 شرکت به دلیل تسهیل صادرات محصولات پتروشیمی شرکت «تریلیانس» از طریق ارائه خدمات کشتی‌رانی یا انجام مبادلات مالی در لیست تحریمهای ایالات متحده قرار می‌گیرند.

در ادامه این بیانیه با اشاره به اینکه فروش محصولات پتروشیمی یک منبع مهم درآمد برای دولت ایران است، آمده است: با درآمد حاصل از این کار، منابع مالی برای انجام فعالیتهای مخرب این کشور مانند گسترش سلاح های کشتار جمعی، حمایت از گروه های تروریستی خارجی و نقض حقوق بشر تامین شده است.

استیون منوشن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده نیز در این باره گفت: بخشهای پتروشیمی و نفت ایران منابع اصلی بودجه مورد استفاده برای حمایت از فعالیتهای مخرب داخلی و خارجی رژیم ایران هستند.

وی افزود: آمریکا علیه اشخاصی که به طور غیرقانونی از نقل و انتقال و یا فروش نفت و محصولات پتروشیمی ایران حمایت کنند، اقدام خواهد کرد.