آمریکا ناوگروه نیمیتز را در نزدیکی خلیج فارس نگه می‌دارد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

آمریکا ناوگروه نیمیتز را در نزدیکی خلیج فارس نگه می‌دارد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در اطلاعیه‌ای وزارت دفاع آمریکا از قول سرپرست وزارت دفاع آمریکا چنین آمده است: «به دلیل تهدیدهای رهبران ایران علیه رئیس جمهوری ترامپ و دیگر مقام‌های دولتی آمریکا، دستور دادم که ناو هواپیمابر نیمیتز ماموریت از پیش تعیین شده‌اش را نیمه‌کاره بگذارد.»

روزنامه نیویورک تایمز گزارش کرده بود که فرمانده نیروهای آمریکایی در خاورمیانه و رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا از آن تصمیم آقای میلر غافلگیر شده بودند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یک مشت متوهم بسیجی و سپاهی به دنبال ترقه بازی با موشک روسی اینجا کامنت گزاشتن که آمریکا ترسیده 😂 حتما سید علی باید کتلت شه تا دهنتون بسته شه.

ریدم تو دهن و اون جای‌ خالی مغز تو کله اون ۹۱ نفری که پست بازوی رسانه‌ای جاعش در انکلیس رو لایک کردن!

زنده باد قایق موتوری سپاه😂

تغییر سیاست نظامی آمریکا علیه ایران در این تغییرات کاملا دیده شده و خنثی سازی توان موشکی و پهبادی ایران در آن هدف قرار گرفته است سیستمی مقابله ای که طی یک برنامه میان مدت پیچیده تر و پیشرفته تر و در نهایت تکمیل خواهد شد تا هر گونه تحرک موشکی و پهبادی ایران را در نطفه خفه کند /2

در نتیجه لفاظی مقامات ج.ا، آمریکا فرصت پیدا کرده تا تجهیزات پیشرفته تری را به منطقه منتقل کند سامانه های موشکی پاتریوت در عین الاسد، سامانه دفاع برد کوتاه در سفارت در بغداد، زیر دریایی یو اس اس جورجیا در خلیج فارس ظاهرا آمریکا قصد دارد آرایش نیروهای نظامیش در منطقه را تغییر دهد/1

بمانید.بمانید

نفیسه کوهنورد متخصص گوز و کِلش 😂😂

😂🤣 نزدیکش نگه میداره😂

په اون یکی ها چی شد که رفتن امریکا واس ابروی رفته خودش هم که شده باید از این کارا بکنه. ما عادت داریم 😂

آره چقدر کار خوبی کردید، از تیر رس موشکهای نقطه زن ایران خارج نکنید!

رژیم با تمام عربده کشی هایی که ظرف یکسال گذشته انچام داده از ترس عکس العمل آمریکا جرات انجام هیچ حرکتی رو بر علیه آمریکا نداره. این نتیجه سیاست قاطعیت بر علیه آخوندها میباشد.این تنها زبانی هست که خامنه ایی و تمامیت رژیم مفلوکش به خوبی میفهمند و ازش وحشت دارند.

دوران اینطور ژست ها و زور گفتن ها بسر رسیده است و امریکا بهتر است بساط اش را جمع کند و برود،ایران نیز بیدی نیست که به اینطور بادها بلرزد امریکا اگر نسبت به آب یا خاک ایران اسلامی خطایی کند،ایران برای تک تک ناوهای او نیز برنامه دارد! به ناو هواپیما بر ننازند!

🤔

عکس گور سلیمانی رو بذارید

این ناو باید در منطقه بماند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.