آمریکا: به همکاری با سعودی برای جلوگیری از تهدیدات در منطقه پایبندیم

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

نید پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، پنج‌شنبه، گفت که ریاض شریک اصلی آمریکا در بسیاری از اولویت‌ها و از جمله آن، امنیت منطقه‌ای و مبارزه با تروریسم است. العربیه_فارسی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرگزاری‌ها نید پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، پنج‌شنبه، گفت که ریاض شریک اصلی آمریکا در بسیاری از اولویت‌ها و از جمله آن، امنیت منطقه‌ای و مبارزه با تروریسم است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین افزود: «به مشارکت با سعودی برای پایان دادن به جنگ در یمن تلاش می‌کنیم». کربی گفت «بازنگری در توزیع نیروهای‌مان در جهان را دنبال و دفاع از پادشاهی سعودی و از جمله توانایی‌های آن برای مقابله با حملات را بررسی می‌کنیم».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چین و آمریکا برای همکاری در مبارزه با تغییرات آب و هوایی توافق کردندچین و آمریکا، دو قدرت بزرگ اقتصادی جهان در مجموع مسئول انتشار نزدیک به نیمی از گازهای گلخانه‌ای و تغییرات آب و هوایی ایجاد شده هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیران خارجه آمریکا و آلمان بر ضرورت همکاری برای رویارویی با «فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده» ایران گفتگو کردندوزیران خارجه آمریکا و آلمان بر ضرورت همکاری برای رویارویی با «فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده» ایران گفتگو کردند وزیر خارجه آمریکا گفت به همراه همتایان خود، بر تعهد به یک راه حل سیاسی برای پایان دادن به جنگ در سوریه تاکید دوباره کرده است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رمزگشایی «یاهونیوز» از جزئیات عملیات حذف قاسم سلیمانی؛ همکاری اسرائیل، آمریکا و کُردهای عراقپایگاه خبری یاهونیوز با انتشار گزارشی تحقیقی ابعاد تازه‌ای از عملیات کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده سابق سپاه قدس ایران توسط نیروهای ویژه آمریکایی منتشر کرد. جک مورفی و زَک دورفمن، نویسندگان این گزارش تحقیقی برای تکمیل آن با ۱۵ مقا‌م‌ فعلی و سابق آمریکا گفتگو کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جو بایدن: با متحدان‌مان برای جلوگیری از تهدید هسته‌ای ایران همکاری می‌کنیم«ما به‌منظور برخورد با تهدید‌ این کشورها از راه دیپلماسی و بازدارندگی شدید، با متحدان‌مان همکاری تنگاتنگ خواهیم داشت.» خوبه دو دسته شدید.یکی با حرفهای اینجوری متحدین خودتون رو مشغول کنید و گروه بایدن،مشغول خیانت.آخر کار هم همه چیز از دست متحدین رفته و از شما لجن ها هم خبری نیست.۴۳ سال همین کار رو با ملت ایران کردید و صداهاشون رو بریدید و دولت هم، هم چپاول هم بعنوان ابزار جاسوسی استفاده کردید چون خجالت میکشد بگوید با خامنه‌ای همکاری میکنیم، پای متحدان را بمیان میکشد تا فشار افکار عمومی داخل آمریکا و اسرائیل و کشورهای عربی کمتر شود بایدن_کارتر_دوم Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دفاع ظریف و خرازی از سند همکاری با چین - BBC News فارسیمحمد جواد ظریف در شبکه اجتماعی کلاب هاوس از سند همکاری ۲۵ ساله با چین دفاع و انتقادهای مطرح شده را رد کرد. او گفت که هیچ فشاری بر وزارت امور خارجه برای امضا این سند نبوده است. کمال خرازی هم گفته چین می‌خواسته به جز وزارت خارجه دولت حسن روحانی 'نماینده‌ای از نظام' هم در مذاکرات مربوط حضور داشته باشد. واسه سید ماهی به روش ترال در دریای عمان هم اومدی و همینارو تو تلویزیون گفتی
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »