آمریکا یک شهروند کره شمالی را در رابطه با آزمایش موشکی اخیر تحریم کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ آمریکا یک شهروند کره شمالی را در رابطه با آزمایش موشکی اخیر تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا یک شهروند کره شمالی را در ارتباط با آزمایش موشکی هفته گذشته این کشور در فهرست تحریم قرار داد.

به نوشته وال استریت ژورنال، سیگال مندلکر، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی، عصر دوشنبه هفتم مرداد به وقت واشنگتن اعلام کرد که کیم سو ایل یکی از کارکنان دولت کره شمالی است که به اجرای آزمایش موشکی هفته گذشته کمک کرده است. بنا به اعلام وزارت خزانه داری آمریکا، کیم همچنین از اعضای حزب کارگر کره شمالی است که پیشتر تحریم شده است و تجارت نامشروع با کشورهایی چون ویتنام را کنترل می‌کند تا با کسب منابع ارزی، فشار تحریم ها بر کره شمالی را خنثی کند.

سیگال مندلکر، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی، در این باره گفت که ایالات متحده به اعمال تحریم علیه همه کسانی که قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل و تحریم های آمریکا علیه برنامه هسته‌ای و موشکی غیرقانونی کره شمالی را نقض می‌کنند، ادامه می‌دهد. ایالات متحده آمریکا خواستار خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی است. آخرین دور گفت و گوهای دو کشور در این باره بی‌نتیجه ماند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به ! مادر لوسیفر

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت یک نفر در پی سرقت اطلاعات ۱۰۰ میلیون نفر در آمریکا'کاپیتال وان' می گوید اطلاعات شخصی حدود ۱۰۶ میلیون نفر در آمریکا و کانادا در هک سیستم های این شرکت به سرقت رفته است. به گفته 'کاپیتال وان' این داده ها شامل نام، آدرس و شماره تلفن کسانی بود که برای کارت های اعتباری این بانک تقاضا داده بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

خاتمی: شعار مرگ بر آمریکا یک شعار مقدس و بین‌المللی است باید در گینس ثبت شوداحمد خاتمی اما جمعه تهران شنبه شب 27 ژوئیه در یک گردهمایی گفت که ترامپ آرزوی حذف شعار «مرگ بر قیافه روببین این یکی خاتمی هم گوه خورد میشه اینقدر زر نزنی!! میشه اینقدر گوه نخوری!! میشه اینقدر ... نگی !!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مرگ ده‌ها نفر در حمله به یک مراسم سوگواری در نیجریهحداقل ۶۵ نفر در یک مراسم سوگواری در استان بورنو در شمال شرقی نیجریه در تیراندازی افراد مظنون به عضویت در بوکو حرام کشته شده اند. محمد بولاما از مقام های محلی گفت که به گمان او تازه ترین حمله به تلافی مرگ ۱۱ عضو بوکو حرام به دست همین روستاییان که دو هفته پیش روی داد انجام می شود. بوکو حرام یک گروه منافق وابسته به دبل او متعلق به سازمان های جاسوسی است که احتمالاسپاه قدس آخوندی هم آبشخوری در آنجا داشته باشد با افتخار میگم همه دنیا بدونن ، ما هم بوکوحرام داریم تو این 😎! آقا و دارو دستش هم بوکو حرامن ، هم حرام بوکو ! اینها پیشرفته ترن😎🤤 شك ندارم رد اين بوكوحرام رو هم بگيريد به حراميان حاكم در ايران ميرسيد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تولد یک نوزاد در دستشویی هواپیمای در حال پروازتولد نابه‌هنگام یک نوزاد در هواپیمایی در حال پرواز باعث شد مادرش مجبور شود او را در دستشویی هواپیما اگه مثلا روی آسمون افغانستان بدنیا بود بچه پاسپورت افغانی میگیره یا مثلا مقصد که ژاپن بوده؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خزانه‌داری آمریکا این هفته در چین در مذاکرات تجاری شرکت می‌کندوزیر خزانه‌داری آمریکا این هفته در چین در مذاکرات تجاری شرکت می‌کند منوشن پیشتر به شبکه خبری «سی ان بی سی» گفت او و مقام های چینی مسائل بسیاری را به بحث خواهند گذاشت. او بعدتر در کاخ سفید اذعان کرد که انتظار ندارد تمام این مسائل حل شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

'مرگ بیش از ۵۰ نفر' در جریان شورش در زندانی در برزیلبه گفته مقام های برزیلی دست کم ۵۲ نفر در جریان یک شورش زندانیان که شاهد نبرد پنج ساعته گروه های تبهکار رقیب بود کشته شده اند. به گزارش ها رسانه های محلی اعضای یک گروه از یک بخش زندان آلتامیرا در ایالت پارا به بخش دیگری حمله کردند. آخ اگر ایران یه زندانی عطسه میکرد شما خودتونو شرحه شرحه میکردید، اما خب چون ایران نیست باید دوز خبرو خیلی بیارید پایین
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »