آمریکا و مکانیسم ماشه؛ اعضای کمیسیون مشترک بر حفظ برجام تاکید کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا و مکانیسم ماشه؛ اعضای کمیسیون مشترک بار دیگر بر حفظ برجام تاکید کردند

اعضای کمیسیون مشترک برجام عصر روز سه شنبه اول سپتامبر/۱۱ شهریور ماسک به صورت در وین دور هم نشستند تا بار دیگر چالش‌های موجود برای حفظ توافقنامه هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی را مورد بررسی قرار دهند.

در نشست روز سه شنبه کمیسیون مشترک برجام، کلیه اعضا به اتفاق بر عزم و اراده خود برای حفظ توافقنامه‌ هسته‌ای سال ۲۰۱۵ وین تاکید کردند. خانم اشمید در پایان این نشست با انتشار توییتی ضمن اشاره به وجود «چالش‌های موجود» که به ظاهر تلویحا به تلاش واشنگتن برای از بین بردن برجام اشاره داشت بر اتفاق نظر کلیه اعضا برای حفظ توافق هسته‌ای ایران و نیز یافتن راه‌کاری جهت اجرایی کردن کامل این توافقنامه تاکید کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرفین برجام با اقدام آمریکا مبنی بر فعال کردن مکانیسم ماشه مخالفت کردندمعاون وزیر خارجه روسیه اعلام کردند که تمامی طرفین در نشست کمیسیون مشترک برجام به اتفاق آرا با اقدام ایالات متحده مبنی بر کلید زدن مکانیسم ماشه و بازگشت تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران مخالفت کرده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در پی حادثه مرگ غیرنظامیان، ارتش آمریکا بخشی از تمریناتش را در کره جنوبی متوقف کردحادثه تصادف خودروی این غیرنظامیان با خودروی زرهی آمریکا، در اواخر روز یکشنبه حدود ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی در یک جادۀ عمومی در نزدیکی مرز کره شمالی روی داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ در آستانه سفر به کنوشا: پلیس آمریکا در لحظه حساس «بازی گلف» قرار دارددونالد ترامپ روز دوشنبه در گفتگو با شبکه خبری فاکس نیوز شدت بالای خشونت‌های اعمال شده توسط برخی ماموران پلیس این کشور را در مواجهه با اعتراض‌های خیابانی، به موقعیت گلف‌بازی تشبیه کرد که در چند قدمی سوراخ ممکن است با ضربه‌ای بیش از حد محکم دچار لغزش شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه: اقدام آمریکا در ضربه زدن به شرایط صلح در تضاد با روح هم‌پیمانی استترکیه: اقدام آمریکا در ضربه زدن به شرایط صلح در تضاد با روح هم‌پیمانی است وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد که اگر ایالات‌متحده درباره تصمیم خود در لغو تحریم تسلیحاتی بخش یونانی نشین قبرس تجدید نظر نکند، اقدام متقابل انجام خواهد داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تخت روانچی: آمریکا صلاحیت استفاده از مکانیسم ماشه را نداردنماینده دائم کشورمان در سازمان ملل بار دیگر تاکید کرد که آمریکا صلاحیت استفاده از سازوکار بازگشت تحریم‌های گذشته را ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چین: آمریکا هیچ مبنای حقوقی برای فعال‌سازی مکانیسم ماشه نداردنماینده چین در جلسه اخیر کمیسیون مشترک برجام: تمامی کشورهای عضو موافق بود که آمریکا دیگر 'موضع یا مبنای حقوقی برای فعال‌ کردن مکانیسم بازگشت' را نداشته و از دیدگاه چین این اقدام آمریکا تلاشی برای 'خرابکاری و یا حتی کشتن برجام' است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »