آمریکا: مردم ایران از انتخاب آزادانه و منصفانه رهبران خود محروم شدند

30/03/1400 12:32 ق.ظ

🔺آمریکا: مردم_ایران از انتخاب آزادانه و منصفانه محروم شدند وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به سوال گیتا آرین، خبرنگار صدای آمریکا گفت سیاست ایالات متحده در قبال ایران این است که منافع آمریکا را فارغ از اینکه چه کسی در قدرت باشد، پیش ببرد GuitaVOA

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. وزارت خارجه آمریکا در واکنش به سوال گیتا آرین، خبرنگار بخش فارسی «صدای آمریکا» در مورد انتخابات ریاست جمهوری در ایران اعلام کرد که ایرانیان از حق خود برای انتخاب رهبرانشان در یک فرایند انتخاباتی آزاد و منصفانه محروم شدند.

این وزارتخانه روز شنبه ۲۹ خرداد اعلام کرد که اخبار مربوط به اعلام پیروزی ابراهیم رئیسی از سوی وزارت کشور ایران را دیده است. وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که سیاست آمریکا در قبال ایران این است که منافع آمریکا را فارغ از اینکه چه کسی در ایران در قدرت باشد، پیش ببرد و آمریکا می خواهد که پیشرفت معنادار در تازه ترین دور مذاکرات وین را دنبال کند.

وزارت خارجه آمریکا گفته است که ایالات متحده به گفتگو با متحدان و شرکای خود درباره بازگشت دو جانبه ایران و آمریکا به تعهدات برجام ادامه می‌دهد. قرار است اولین دور مذاکرات مربوط به احیای برجام در دوران پس از پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰، روز یکشنبه در وین انجام شود. headtopics.com

GuitaVOA انتخاب آزاد یعنی این ؟

GuitaVOA IdidNotVote IdidNotVote رای_ندادم

GuitaVOA منافع امریکا تباهی کشورهای غریب وفقیر است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

GuitaVOA انتخابات فقط انتخابات آمریکا؛ البته از دیدگاه ترامپ😂 توپ در زمین غربی ها اُفتاد. حالا ببینیم غرب مُدعی حقوق بشر و دموکراسی چگونه میخواهد با رژیم یاغی جنایتکار نامشروع لاس بزند. غربی ها خودشان را آماده کنند برای تبریک ب آخوند قاتل شِش کلاس سواد رییسی.غرب ب بُن بست خورده و حالا وقت تصمیم سَخت است.یا رژیم چِنج یا باج ب رژیم و عواقب آن

GuitaVOA انتخابات خودشون هم خيلي آزادانه به نظر نميومد! GuitaVOA به قبر پدر بایدن و‌امریکا که از این قاتلین حکومت ایران نامردتر ‌کثافت ترن GuitaVOA تسلیت به اوباما و جان کری

کوبا: تحریم‌های آمریکا در سال گذشته بیش از 9 میلیارد دلار خسارت داشته استوزیر امور خارجه کوبا اعلام کرد که خسارت تحریم‌های آمریکا بر اقتصاد کشورش به 9.157 میلیارد رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

آمریکا: چالش‌ها در مذاکرات وین همچنان باقی استند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به این که ایالات متحده چارچوب زمانی برای پایان دور ششم مذاکرات اتمی وین ندارد، تصریح کرد همچنان چالش‌ها در

گفتگو با تحلیل‌گر سیاسی؛ آشفتگی در اردوی اصلاح‌طلبان از کجا آمده است؟محمدجواد اکبرین: «این گونه نیست که مردم اصلاح‌طلبان را نگاه کنند و بگویند شما به هر کسی رأی دادید، ما هم رأی می‌دهیم. مردم اول باید باور کنند، اما اصلاح‌طلبان در وضعیت باورپذیری نیستند.»

نادری: گزارش‌هایی از خرید و فروش رای در استان تهران ارائه شده استرئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت که گزارش‌هایی از خرید و فروش رای در برخی از شهرستان‌های این استان ارائه شده است. - خبرگزاری آناتولی ایران نیازمند تشگیل حکومت موقت ایرانیان با خردمندان 'حضوریکتائی'ملتهای ایرانیانست نه نیازمند استمرار بساط شئونیزم فارسی با انواع مکرها و حیله ها و فتنه سازیها وو....

شکایت ده‌ها زن در آمریکا علیه نمایش خشونت جنسی در سایت 'پورن‌هاب' | DW | 19.06.2021۳۴ زن در آمریکا یک وب‌سایت پورنوگرافی را به کسب درآمد از طریق نمایش تجاوز و خشونت جنسی متهم کردند. برخی از این زنان می‌گویند قربانی آزار جنسی بوده‌اند و ویدئوهای آنها بدون اطلاع‌شان در این سایت منتشر شده است.

حامیان حقوق بشر: آمریکا ممکن است نتواند تعداد وعده داده شده پناهجویان را پذیرش کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. امریکا یا بایدن !؟

ساختمان وزارت خارجه آمریکا

وزارت خارجه آمریکا در واکنش به سوال گیتا آرین، خبرنگار بخش فارسی «صدای آمریکا» در مورد انتخابات ریاست جمهوری در ایران اعلام کرد که ایرانیان از حق خود برای انتخاب رهبرانشان در یک فرایند انتخاباتی آزاد و منصفانه محروم شدند.

این وزارتخانه روز شنبه ۲۹ خرداد اعلام کرد که اخبار مربوط به اعلام پیروزی ابراهیم رئیسی از سوی وزارت کشور ایران را دیده است.

وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که سیاست آمریکا در قبال ایران این است که منافع آمریکا را فارغ از اینکه چه کسی در ایران در قدرت باشد، پیش ببرد و آمریکا می خواهد که پیشرفت معنادار در تازه ترین دور مذاکرات وین را دنبال کند.

وزارت خارجه آمریکا گفته است که ایالات متحده به گفتگو با متحدان و شرکای خود درباره بازگشت دو جانبه ایران و آمریکا به تعهدات برجام ادامه می‌دهد.

قرار است اولین دور مذاکرات مربوط به احیای برجام در دوران پس از پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰، روز یکشنبه در وین انجام شود.

خبرهای بیشتر

واکنش مقامات و چهره‌های سیاسی ایرانی به پیروزی رئیسی و نرخ پایین مشارکت در انتخابات

شاهزاده رضا پهلوی، که پیشتر در گفتگوی اختصاصی خود با صدای آمریکا، کمپین «نه به جمهوری اسلامی» را یک کمپین مادر توصیف کرده بود، در توئیتر خود با اشاره به این که مردم ایران «یک صدا» به جمهوری اسلامی «نه» گفتند، نوشت: «مردم ایران در تحریم شجاعانه و تاریخی انتخابات تقلبی ۱۴۰۰، جنبش آزادسازی ایران را به مرحله نهایی رسانده‌اند.» وی در ادامه افزوده است: «دنیا نباید با این رژیم در حال فروپاشی تعامل کند.»

نتایج انتخابات ۱۴۰۰ – ابراهیم رئیسی پیروز انتخابات معرفی شد؛ نرخ مشارکت ۴۸.۸ درصد

وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران نتایج انتخابات ریاست جمهوری جمعه ۲۸ خرداد را با چندین ساعت تاخیر اعلام کرد. براساس این نتایج که وزارت کشور دولت حسن روحانی اعلام کرد، از ۲۸.۸ میلیون رای، ابراهیم رئيسی حدود ۱۷.۹میلیون، محسن رضایی حدود ۳.۴ میلیون، عبدالناصر همتی ۲.۴ میلیون و امیرحسین قاضی زاده هاشمی کمتر بیش از ۹۹۰هزار رای آورد.

واکنش‌های جهانی به پیروزی رئیسی: از پیام تبریک امارات تا بیانیه دبیرکل عفو بین‌الملل درباره نقش او در اعدام‌ها

پیروزی ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، که در پی اثرگذاری درخواست‌ها برای تحریم انتخابات با نرخ مشارکت پایین‌تری نسبت به دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری به دست آمد، با واکنش‌های مختلفی از سوی مقامات بین‌المللی و تعدادی از رهبران جهان همراه شد.

نویسنده: