ویروس کرونا, کووید-۱۹, واکسن کووید-۱۹, ایالات متحده آمریکا, جو بایدن, ماسک

ویروس کرونا, کووید-۱۹

آمریکا با ۲۱۰ هزار مبتلای روزانه رکورد زد؛ بایدن: صد روز ماسک بزنید

آمریکا با ۲۱۰ هزار مبتلای روزانه رکورد زد؛ بایدن: صد روز ماسک بزنید

04/12/2020 10:52:00 ق.ظ

آمریکا با ۲۱۰ هزار مبتلای روزانه رکورد زد؛ بایدن: صد روز ماسک بزنید

جو بایدن روز پنج‌شنبه از مردم آمریکا خواست تا در ۱۰۰ روز نخست حضور او در کاخ سفید، ماسک بزنند و به این ترتیب از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنند.

او گفت: «معتقدم که با ماسک زدن و واکسن زدن می‌توانیم باعث کاهش قابل توجه شمار مبتلایان شویم.»اصرار آقای بایدن به ماسک زدن آمریکایی‌ها در حالی مطرح می‌شود که کارشناسان قانون اساسی این کشور می‌گویند رئیس جمهور هیچ قدرت قانونی برای «اجباری کردن» استفاده از ماسک برای آمریکایی‌ها ندارد.

شماتت دولت روحانی در آخرین دیدار رسمی از سوی خامنه‌ای؛ تکرار بی‌اعتمادی به غرب مقامات سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام‌های ۶۷ را به دادگاهی در استکهلم ارائه کردند شناور پوتین در اختیار فرمانده نیروی دریایی ایران

پیش از این دونالد ترامپ نیز با رد درخواست کارشناسان بهداشت این کشور برای اجباری کردن ماسک در سیستم حمل و نقل عمومی، اعلام کرده بود که این کار مردم را «بیش از حد محدود می‌کند».دعوت از دکتر فائوچی برای همکاریجو بایدن همچنین در جریان این گفتگو اعلام کرد دکتر آنتونی فائوچی، از بزرگترین متخصصان بیماری‌های عفونی در ایالات متحده را به عنوان مشاور ارشد پزشکی تیم مبارزه با کووید۱۹ در دولتش حفظ خواهد کرد.

او همچنین از موضع دکتر فانوچی که معتقد است برای مقابله با کرونا لازم نیست فعالیتهای اقتصادی تعطیل شوند، دفاع کرد. ادامه مطلب: euronews فارسی »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

خود کثافتشون با عواملشون این ویروس منحوس رو وارد دنیا کردن برای استمرار حکومت کثیفشون بر دنیا با کشته شدن میلیونی انسانها از روز اول ترامپ انگشتش رو به سوی چین گرفت چونکه کابوس گلوبالیستها و دمکراتها ترامپ هست بایدن اگه عرضه داره جلو پاشو نگاه کنه شستش نره تو چشمش