آمریکا اعمال مالیات اضافی بر برخی کالاهای چینی را به تعویق انداخت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا اعمال مالیات اضافی بر برخی کالاهای چینی به ویژه کالاهای الکتریکی را تا 15 دسامبر به تعویق انداخت.

دفتر نماینده تجاری آمریکا با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که اعمال مالیات اضافی بر برخی کالاهای چینی به ویژه کالاهای الکتریکی تولید این کشور تا 15 دسامبر سال‌جاری به تعویق خواهد افتاد.

بر این اساس، اعمال 10 درصد مالیات و عوارض گمرکی اضافی بر 300 میلیارد کالای تولید چین که پیش از این قرار بود از اول سپتامبر آغاز شود، به ماه دسامبر موکول شده است. گوشی تلفن همراه، لپ‌تاب و کنسول‌های بازی در صدر کالاهای تولید چین هستند که آغاز اعمال 10 درصد گمرک اضافی بر آنها به سه و نیم ماه دیگر موکول شده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که در نیوجرسی به سر می‌برد، در این باره به خبرنگاران گفت: مذاکرات مفیدی با چینی‌ها انجام داده ایم. آنها گفتند که از ما محصولات کشاورزی خواهند خرید اما تاکنون در این باره من را ناامید کرده اند. ترامپ درباره ادامه اعتراض‌ها در هنگ کنگ نیز اظهار داشت: چین با وضعیت بسیار سختی روبرو است. باور دارم که راه حلی یافته خواهد شد. امیدوار هستم که کسی آسیب نبیند و کشته نشود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اقدام‌های آمریکا، منطقه را به بشکه باروت آماده انفجار تبدیل کرده استظریف در گفت‌وگو با الجزیره: اقدام‌های آمریکا، منطقه را به بشکه باروت آماده انفجار تبدیل کرده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا خلیج فارس را آماده انفجار کرده است | DW | 12.08.2019وزیر امور خارجه ایران حضور نیروهای خارجی را موجب 'ناامنی خلیج فارس' نامید و گفت، آمریکا این منطقه را به 'جعبه‌کبریت آماده اشتعال' تبدیل کرده است. اسحاق جهانگیری ‌نیز امنیت تنگه هرمز را 'خط قرمز ایران' خوانده است. باشه خو مگه بدت میاد شکست بخورن؟ دلخوش باش که 2020 ترامپ برنده نمیشه و دوباره در میرین از زیر فشار سعید صحاف😃 همانطور که تحریم های ایالات متحده را از پیش شکست خورده می دانست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا منطقه را به بشکه باروت آماده انفجار تبدیل کرده استوزیر امور خارجه کشورمان مداخله آمریکا در خاورمیانه و گسترش حضور نظامی این کشور در منطقه را عامل اصلی افزایش تنش‌ها در منطقه دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایان دور جدید مذاکرات آمریکا-طالبان؛ رایزنی با رهبران ادامه دادسخنگوی طالبان اعلام کرد هشتمین دور از مذاکرات بر سر پیمانی که به ایالات متحده اجازه می‌دهد به طولانی‌ترین جنگش خاتمه داده و نیروهایش را از افغانستان خارج کند، امروز (دوشنبه) به پایان رسید و طرفین درباره گام‌های آتی با رهبرانشان رایزنی خواهند کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درگیری‌های هنگ کنگ؛ اعتراض چین به آمریکا و سازمان مللچین اعلام کرد که معترضان هنگ‌کنگی اموال عمومی را از بین برده‌اند، فعالیت فرودگاه را مختل کرده‌اند، از سلاح‌های کشنده استفاده کرده‌اند و بر اساس شواهد «تمایل به توسل به تروریسم دارند».
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا در جایگاهی نیست که برای اقدامات دفاعی ما خطوط قرمز تعیین کندظریف: *آمریکا در جایگاهی نیست که برای اقدامات دفاعی ما خطوط قرمز تعیین کند *در صورت پایبندی اعضاء، بدون حضور آمریکا نیز برجام، پیش‌ می‌رود *ما به دنبال جنگ و تقابل نیستیم *نمی‌شود که عده‌ای در ثبات بوده و دیگران در بی‌ثباتی باشند فعلا که امریکا رید به هیکل شما و رهبرت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »