آمریکا ۱۵ میلیون دلار برای افشای اطلاعات سپاه جایزه می‌دهد

14/06/1398 08:39:00 ق.ظ

آگهی وزارت خارجه آمریکا: ۱۵ میلیون دلار پاداش برای افشای اطلاعات سپاه

وزارت خارجه آمریکا با انتشار یک آگهی وعده پاداش ۱۵ میلیون دلاری به کسانی داده است که اطلاعاتی درباره اختلال در روند مالی سپاه پاسداران ایران ارائه کنند. وزارت خارجه آمریکا از کاربران فارسی‌زبان خود خواسته است در ازای دریافت میلیون‌ها دلار پاداش، اطلاعاتی در خصوص مختل کردن چرخه مالی سپاه پاسداران به واشنگتن ارائه دهند.

صفحه وزارت خارجه آمریکا به زبان فارسی، در یک اعلامیه وعده پاداش ۱۵ میلیون دلاری برای دریافت اطلاعاتی که به متلاشی کردن چرخه مالی سپاه پاسداران و همچنین سپاه قدس منجر شود، ارائه کرده است.

وزارت خارجه آمریکا همچنین وعده داده که این موضوع کاملا محرمانه و مطمئن خواهد بود و همچنین واشنگتن امکان نقل مکان فردی که این اطلاعات را ارائه دهد، هموار می‌کند. حساب زبان فارسی وزارت خارجه آمریکا همچنین ایمیل و وب‌سایتی را برای این منظور معرفی کرده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

پاداش ۱۵ میلیون دلاری آمریکا برای اخلال در سازوکار مالی سپاه پاسداران

واکنش ظریف به پیشنهاد چند میلیون دلاری آمریکا به ناخدای آدریان دریاوزیر خارجه ایران، پیشنهاد چند میلیون دلاری آمریکا به ناخدای نفتکش ایرانی را «پرداخت رشوه» نامید و آمریکا را متهم کرد که بعد از دزدی دریایی به رشوه‌دهی متوسل شده است.

آمریکا یک شبکه کشتیرانی منتسب به سپاه را تحریم کرددولت آمریکا یک شبکه کشتیرانی را که می‌گوید از سوی سپاه پاسداران ایران اداره می‌شود تحریم کرده و مدعی است این خطوط کشتیرانی میلیون‌ها دلار سود به بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه، کمک رسانده است. این تحریم‌ها همزمان شده با تهدید ایران برای آغاز سومین گام عقب‌نشینی از تعهداتش نسبت به توافق هسته‌ای موسوم به برجام.

پاداش 15 میلیارد دلاری آمریکا به ارائه‌کنندگان اطلاعات درباره ایرانوزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا برای هرگونه اطلاعاتی که موجب اختلال در چرخه مالی سپاه پاسداران ایران شود، 15 میلیارد پاداش در نظر گرفت. - خبرگزاری آناتولی

طرح فرانسه: ۱۵ میلیارد اعتبار به ایران؛ به شرط تایید آمریکا | DW | 03.09.2019وزیر خارجه فرانسه می‌گوید برای ایران، در صورت بازگشت به تعهدات برجام، تامین امنیت خلیج فارس و مذاکره درباره برنامه هسته‌ای بعد از سال ۲۰۲۵، خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری گشوده می‌شود و این همه به موافقت آمریکا بستگی دارد.

فرانسه: رایزنی با آمریکا برای ایجاد خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری برای ایران سازنده بودوزیر داراریی فرانسه که به واشنگتن رفته تا درباره ایجاد یک خط اعتباری برای ایران به ارزش ۱۵ میلیارد دلار با آمریکایی‌ها گفت‌وگو کند، مذاکراتش با وزیر خزانه‌داری آمریکا را 'سازنده' خواند.