آمریکا: اشغال احتمالی اوکراین توسط روسیه 50 هزار قربانی خواهد داشت

17/11/1400 09:57:00 ق.ظ

مقامات اطلاعاتی و نظامی آمریکا درباره کشته شدن 50 هزار نفر طی اشغال احتمالی اوکراین توسط روسیه هشدار دادند. - خبرگزاری آناتولی

مقامات اطلاعاتی و نظامی آمریکا درباره کشته شدن 50 هزار نفر طی اشغال احتمالی اوکراین توسط روسیه هشدار دادند. - خبرگزاری آناتولی 06.02.2022 نیویورک/ خبرگزاری آناتولی مقامات اطلاعاتی و نظامی آمریکا طی گزارش‌هایی درباره کشته شدن 50 هزار نفر در صورت اشغال اوکراین توسط روسیه هشدار دادند.

براین اساس، مقامات اطلاعاتی و نظامی آمریکا با ارائه گزارش‌هایی به کنگره و کشورهای اروپایی، در مورد کشته شدن 50 هزار نفر و آواره شدن 5 میلیون نفر در صورت آغاز اشغال اوکراین از سوی روسیه هشدار داده‌اند.

در گزارش‌های ارائه شده به کنگره و کشورهای اروپایی اعلام شده که روسیه در حال اتمام تدارکات مورد نیاز به منظور حمله به اوکراین است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

تنش اوکراین و روسیه؛ نخستین یگان‌ ارتش آمریکا وارد آلمان شدسربازان ارتش اوکراین نیز همزمان با ادامه ارسال کمک‌های نظامی غرب، با موشک‌های آمریکایی چند رزمایش برگزار کردند. سر بزنگا روسیه ما رو میفروشه وکارشو پیش میبره اینا برای خالی نبودن عریضست

حمایت پکن از پیشنهاد امنیتی روسیه به آمریکا و ناتوچین از پیشنهادات روسیه برای ارائه تضمین امنیتی توسط آمریکا و ناتو حمایت کرد. - خبرگزاری آناتولی

پکن و مسکو خواستار توقف گسترش ناتو به سوی شرق اروپا شدنددر گرماگرم تنش‌های میان روسیه و غرب بر سر بحران اوکراین و همزمان با تهدیدهای اروپا برای اعمال تحریم‌های سخت‌گیرانه علیه مسکو، روسیه و چین در هماهنگی با هم -مواضع حکومت چین و روسیه بسیار مسخره وخنده دار است . - روسیه موشکهای اتمی به لاذقیة سوریه منتقل کرده است.این اقدام پوتین ، نقض آشکارقوانین بین المللی وقطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت ملل متحد درمورد سوریه است که پوتین ازامضاء کنندگان آن است . پوتین و روسیه در پرونده اوکراین بشدت ضعیف ومطلقا منزوی شده اند ومیخواهند با این اقدامات ،‌ تعادل قوا را برگردانند.

بحران اوکراین؛ اولین گروه از سربازان آمریکا وارد آلمان شدند | DW | 05.02.2022اولین گروه از نیروهای نظامی آمریکایی وارد آلمان شدند. آمریکا در لهستان و رومانی نیز نیرو مستقر می‌کند. رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا روسیه را تهدید کرد که در صورت حمله به اوکراین با تحریم‌های شدیدتری مواجه خواهد شد. آیا بعد گریز پر از حقارت و رقتبار از افغانستان کدام صلابتی برای ناتو و در راًس آن اردوی ایالات متحده امریکا باقی مانده است؟

دریافت دوز یادآور واکسن کرونا تا کی ادامه خواهد داشت؟ | DW | 04.02.2022با شیوع سویه‌های جدید کرونا دیگر واکسینه شدن با دریافت دو دوز واکسن کافی نیست و تزریق دوزهای سوم و چهارم هم نیاز است. آیا این چرخه همچنان ادامه خواهد داشت یا سویه اومیکرون می‌تواند پاندمی را به اندمی تبدیل کند؟

استقبال روسیه از بازگشت معافیت‌های هسته‌ای غیرنظامی آمریکا برای ایراننماینده روسیه در مذاکرات برجام با استقبال از بازگشت معافیت‌های آمریکا در زمینه فعالیت‌های هسته‌ای غیرنظامی ایران، اعلام کرد این اقدام نشان‌دهنده ورود مذاکرات به مرحله «پایانی» است.