آمریکا تحریم‌های بیشتری را علیه کوبا اعمال می‌کند

03/07/1399 09:12 ب.ظ

آمریکا تحریم‌های بیشتری را علیه کوبا اعمال می‌کند پرزیدنت دونالد ترامپ روز چهارشنبه گفت این تحریم ها آمریکایی ها را از سکونت در املاک متعلق به دولت کوبا و واردات سیگار و نوشیدنی های الکلی از کوبا منع می کند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پرزیدنت دونالد ترامپ روز چهارشنبه گفت این تحریم ها آمریکایی ها را از سکونت در املاک متعلق به دولت کوبا و واردات سیگار و نوشیدنی های الکلی از کوبا منع می کند.

پرزیدنت ترامپ این تحریم ها را طی مراسمی در کاخ سفید ضمن قدردانی از کهنه سربازان نبرد «خلیج خوک ها» و

پرزیدنت دونالد ترامپ در مراسمی در کاخ سفید به مناسبت تجلیل از کهنه سربازان نبرد خلیج خوک ها در کوبا. ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰ گرامیداشت چهلمین سالگرد انتقال دریایی حدود ۱۲۰ هزار کوبایی به شهر میامی در ایالت فلوریدا از طریق بندر «ماریِل» اعلام کرد.

رئیس جمهوری آمریکا محدودیت هایی را که توسط رئیس جمهوری پیشین آمریکا تسهیل شده بود، شدت بخشیده است. پرزیدنت ترامپ در ژوئن ۲۰۱۹ محدودیت های مسافرتی سختی را بر کوبا تحمیل کرد که هدف از آن اعمال فشار بیشتر بر دولت کمونیستی آن کشور به دلیل حمایت از نیکلاس مادورو بود. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

آمریکا نه می‌تواند مذاکره را بر ما تحمیل کند و نه جنگ رارئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا نه می‌تواند مذاکره را بر ما تحمیل کند و نه جنگ را، تاکید کرد که برای جهان نیز امروز زمان نه گفتن به زورگویی و قلدرمآبی است. دوران سلطه و هژمونی به سرآمده است و ملت‌ها و فرزندان ما سزاوار دنیایی بهتر، امن‌تر و قانون‌ مدارترند. امروز زمان تصمیمِ صحیح و درست است. چون يه مشت اخوند و پاسدار بيوجود نه جرات جنگ دارن و نه صلح،عربده كشى رو خوب بلدن ایشون پسر همون سرداره که پشم میکَنه خاک تو سر اونهایی که از این رژیم دفاع میکنن و فکر میکنن به قول خودشون بصیرت دارن جوانان عاشق ایران ساکن در مملکت اباد و ازاد غیاث اباد حضرت اسپیران غیاث ابادی رهبر محبوب انقلاب مملکت غیاث اباد قول داده اند به زودی به ولایت خود برگردید جاویدشاه

اسکای نیوز: واشنگتن معافیت بغداد از تحریم‌های ایران را تمدید کردشبکه اسکای نیوز اعلام کرد که آمریکا معافیت‌های عراق از تحریم‌های ایران را به مدت ۶۰ روز دیگر تمدید کرد. راه دیگه ای ندارن! البت پولشم نمیدن ظاهرن. چیزی ام ک دو ماه دوماه تمدید بشه بلاتکلیفه و نمیشه روش برنامه ریخت. خاک بر سر دو همسایه قدیمی ک معطل تعیین تکلیف مراوداتشون از اون سر دنیا ن. این ینی ک ما زبون همو نمیفهمیم یا اینکه بلد نیستیم با هم حرف بزنیم.

همکاری‌های نفتی ایران و ونزوئلا با وجود تحریم‌های آمریکا- اخبار اقتصاد جهان - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimهمکاری نفتی ایران و ونزوئلا با وجود تحریم‌ آمریکا بلومبرگ: یک نفتکش بزرگ با پرچم ایران در حال بارگیری نفت خام ونزوئلا در بندر خوزه این کشور است تا به آسیا صادر شود این نفتکش به تازگی دو میلیون بشکه میعانات گازی ایران را به ونزوئلا تحویل داده است الان اپوزیسیون ونزوئلا داد هوار دارن ونزوئلا به ایرانیان میفروشن .. آمریکا انگلیس »« دنتون گرم كه يك تنه جلو قلدرى امريكا وايستادين

درباره تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران چه می‌دانیم؟لطفا مقاله ما در مورد مواضع روحانیون در برابر برجام را بخوانید:

فرانسه: فشار حداکثری آمریکا علیه ایران ناکام مانده است - BBC News فارسیامانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه گفته است سیاست فشار حداکثری آمریکا بر ایران تاکنون ناکام مانده است. او همچنین گفت کشورش با بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه تهران موافق نیست چرا که واشنگتن از توافق هسته‌ای سال خارج شده است. قیافه یک ابله به خیال تو ناکام مونده ماکارونی دو تا معامله بکن با ایران بعد این حرف و بزن!!

چرا چین در آستانه انتخابات۲۰۲۰ خرید نفت از آمریکا و روسیه را بالا برد؟چین همزمان با آغاز فرآوری نفت وارداتی از روسیه، سیر صعودی خرید نفت آمریکا را نیز تا موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ادامه می‌دهد.

صدای آمریکا ـ ایالات متحده، با هدف محدود کردن بیشتر دسترسی دولت کوبا به منابع درآمدی، تحریم‌های تازه‌ای را علیه هاوانا اعلام کرده است.

پرزیدنت دونالد ترامپ روز چهارشنبه گفت این تحریم ها آمریکایی ها را از سکونت در املاک متعلق به دولت کوبا و واردات سیگار و نوشیدنی های الکلی از کوبا منع می کند.

پرزیدنت ترامپ این تحریم ها را طی مراسمی در کاخ سفید ضمن قدردانی از کهنه سربازان نبرد «خلیج خوک ها» و

پرزیدنت دونالد ترامپ در مراسمی در کاخ سفید به مناسبت تجلیل از کهنه سربازان نبرد خلیج خوک ها در کوبا. ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰

گرامیداشت چهلمین سالگرد انتقال دریایی حدود ۱۲۰ هزار کوبایی به شهر میامی در ایالت فلوریدا از طریق بندر «ماریِل» اعلام کرد.

رئیس جمهوری آمریکا محدودیت هایی را که توسط رئیس جمهوری پیشین آمریکا تسهیل شده بود، شدت بخشیده است. پرزیدنت ترامپ در ژوئن ۲۰۱۹ محدودیت های مسافرتی سختی را بر کوبا تحمیل کرد که هدف از آن اعمال فشار بیشتر بر دولت کمونیستی آن کشور به دلیل حمایت از نیکلاس مادورو بود.

تحریم های ایالات متحده اقتصاد کوبا را که در نتیجه کاهش کمک های ونزوئلا از پیش دچار انقباض شده، ضعیف تر کرده است.