آمریکا و رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین دروغگویان و منافقان تاریخ‌اند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی نه‌تنها مدافع حقوق بشر نیستند، بلکه بزرگ‌ترین دروغگویان و منافقان تاریخ‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حجت‌الاسلام حسن شجاعی ظهر امروز (دوشنبه، ۲۲ آبان‌ ماه) در مراسم کلنگ‌زنی روستای مدرسه شویر خرم‌دره با اشاره به جنایت‌های وحشیانه رژیم صهیونیستی، بیان کرد: این رژیم در غزه مشغول جنایت است. این امر در حالی است که آمریکا و کشورهای اروپایی شعار حقوق بشر سر می‌دهند؛ ولی در برابر این جنایت‌ها سکوت کرده‌اند.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه مستکبران جهان نه‌تنها جنایت‌های آمریکا را محکوم نمی‌کنند، بلکه حمایت می‌کنند و ابزار کشتار را در اختیار آنها قرار می‌دهند، گفت: به نوبه خودمان این جنایت‌ها را محکوم می‌کنیم. وی با توضیح اینکه در ایران، مدارس به سه شیوه ساخته می‌شوند، توضیح داد: این سه شیوه شامل مدارسی است که دولت می‌سازد، مدارسی که با همکاری دولت و خیران به صورت ۵۰ درصد ساخته می‌شود و مدارسی که صفر تا صد ساخت آنها را خیران بر عهده می‌گیرند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دفاع از صهیونیست‌ها، توهین به انسانیت و شرافت انسانی استیک دکترای علوم سیاسی رژیم صهیونیستی را پاسبان و نگهبان منافع استکبارجهانی و آمریکا در منطقه خواند و اعلام کرد: هر گونه دفاع از صهیونیست‌ها، توهین به انسانیت و شرافت انسانی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دکترین های صهیونیسم فروپاشیده است/ ظرفیت بازدارندگی اسرائیل از بین رفته است/ آمریکا نمی تواند این رژیم اشغالگر را نجات دهد/ امروز فرازهای آخر صهیونیست هاست/ جهان، امروز بیش از هر زمان دیگری علیه آمریکا متحد استسردار سلامی در اجتماع بزرگ حافظان قرآن استان تهران، گفت: امروز فرازهای آخر رژیم اشغالگر صهیونیستی است و جهان، امروز بیش از هر زمان دیگری علیه آمریکا و اسرائیل متحد شده‌ است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

پامپئو: ضعف واشنگتن دلیل حمله ۷ اکتبر استوزیر خارجه سابق آمریکا دلیل حمله حماس در هفتم اکتبر را ضعف آمریکا دانست و تاکید کرد، رژیم صهیونیستی قدرت بازدارندگی خود را از دست داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنرانی سید حسن نصرالله آغاز شدسخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان با محوریت تحولات فلسطین و تجاوزات رژیم صهیونیستی آغاز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سید حسن نصرالله: جنایت‌ها در غزه بیانگر انتقام‌جویی وحشیانه اسرائیل استسخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان با محوریت تحولات فلسطین و تجاوزات رژیم صهیونیستی آغاز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جنایت‌ها در غزه بیانگر انتقام‌جویی وحشیانه اسرائیل است/ خون شهیدان بر شمشیر آمریکا و اسرائیل پیروز شدسخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان با محوریت تحولات فلسطین و تجاوزات رژیم صهیونیستی آغاز شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »