آمریکا ۸ شرکت صنایع فلزی ایرانی یا مرتبط با ایران را تحریم کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر)، ایران را با دور دیگری از تحریم‌ها هدف قرار داد. این تحریم‌ها علیه هشت شرکت است که در حوزه فولاد و سایر صنانع فلزی فعالیت می‌کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آمده است که این نهاد علیه چهار شرکت فولاد، آلومینیوم، آهن که در بخش صنایع فلزی ایران فعالیت می‌کنند از جمله یک شرکت تابعه شرکت فولاد مبارکه ایران در هنگ‌کنگ اقدام کرده است.

این نهاد آمریکایی همچنین یک نمایندگی فروش مستقر در آلمان و سه نمایندگی در امارات عربی متحده را به دلیل مالکیت یا مدیریت شرکت فولاد مبارکه نیز در فهرست تحریم‌ها قرار داد.صنایع فولاد مبارکه اصفهان پیش از این در سال ۲۰۱۸ در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفته بود. رژیم ایران از سود تولیدکنندگان فلزات و نمایندگی‌های فروش خارجی برای تامین مالی رفتارهای بی‌ثبات کننده در سراسر جهان استفاده می‌کنداستیون منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا درباره تحریم‌های جدید گفت: «رژیم ایران از سود تولیدکنندگان فلزات و نمایندگی‌های فروش خارجی برای تامین مالی رفتارهای بی‌ثبات کننده در سراسر جهان استفاده می‌کند.»

وی افزود: «ایالات متحده آمریکا متعهد است تا بخش‌های اصلی اقتصاد ایران را منزوی کند تا اینکه درآمدهای این بخش‌های به رفاه مردم ایران اختصاص یابد.» شرکت جهان فولاد سیرجان، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، شرکت فولاد متیل از جمله شرکت‌های ایرانی تحریم شده هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: پس از عذرخواهی و جبران خسارت‌ها با آمریکا مذاکره می‌کنیمرئیس جمهوری ایران همچنین در این سخنان بار دیگر به ناتوانی اروپایی‌ها در عمل به تعهدات در چارچوب برجام اشاره کرد و گفت مقامات اروپا شرمنده ما هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک فعال مدنی در گفتگو با صدای آمریکا: بدون اجازه دفاع در دادگاه محکوم شدمیک فعال مدنی در گفتگو با صدای آمریکا: بدون اجازه دفاع در دادگاه محکوم شدم رضا مظاهری، فعال مدنی، می‌‌گوید در دادگاهی به ریاست ‌قاضی مقیسه در حالی که فرصت صحبت کردن به او داده نشده و قاضی حتی تفاوت پیامک و توئیت را نمی‌دانسته، به زندان محکوم شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۸ شرکت حوزه فلزات، هدف تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران۸ شرکت حوزه فلزات، هدف تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران دولت آمریکا در ادامه رویکرد خصمانه خود در قبال ایران از وضع تحریم‌های جدیدی علیه هشت شرکت که در حوزه فلزات فعالیت دارند، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: ایران برای حفظ توانایی تولید تسلیحات هسته‌ای در آینده تلاش می‌کندوزارت أمور خارجه آمریکا در گزارش سالانه پایبندی کشورها به توافقنامه های مربوط به منع گسترش تسلیحات هسته ای، ایران را متهم کرد که با حفظ توانایی خود در زمینه تولید تسلیحات اتمی سعی دارد در صورت نیاز در آیند از امکان تولید این گونه تسلیحات برخوردار باشد. این وزارت خانه در گزارش خود به اسنادی استناد کرده که دو سال پیش به دست اسراییل افتاده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حملات نژادپرستانه علیه مسلمانان در آمریکا ادامه دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا خواهان تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه تهران است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »