آمریکا اعمال مالیات بر کالاهای فرانسوی را بررسی می‌کند

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

آمریکا درحال آماده کردن تعرفه های تازه بر کالاهایی به ارزش ۲.۴ میلیارد دلار صادرات فرانسه به تلافی مالیات تازه خدمات دیجیتالی این کشور است. انتظار می رود حدود ۳۰ شرکت که بیشترشان آمریکایی هستند مانند آلفابت، اپل، فیسبوک، آمازون و مایکروسافت تحت تاثیر قانون جدید فرانسه قرار گیرند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آمریکا درحال آماده کردن تعرفه های تازه بر کالاهایی به ارزش ۲.۴ میلیارد دلار صادرات فرانسه به تلافی مالیات تازه خدمات دیجیتالی این کشور است.

آقای لایتیزر گفت این تصمیم"حاوی این پیام روشن است که ایالات متحده در برابر طرح های مالیات دیجیتال که علیه شرکت های آمریکایی تبعیض قائل می شوند یا فشاری بیش از حد به آنها وارد کند، بیکار نخواهد نشست."آقای لایتیزر تعرفه های بالقوه تازه را در پایان تحقیقات دفتر نمایندگی تجاری آمریکا در مورد مالیات تازه فرانسه اعلام کرد.

آقای لایتیزر گفت که آمریکا درحال بررسی شروع تحقیقات مشابهی در مورد اتریش، ایتالیا و ترکیه است. بریتانیا هم گام هایی در جهت اعمال مالیات فناوری برداشته است. قانون تازه این کشور مالیاتی سه درصدی را بر فروش برخی خدمات دیجیتال که در داخل مرزهای این کشور اتفاق بیافتد اعمال می کند. این فقط شامل شرکت های دیجیتال با درآمد بالای ۷۵۰ میلیون یورو است که حداقل ۲۵ میلیون آن در فرانسه تولید شده باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عدم دریافت مالیات از سلبریتی‌ها مصداق تبعیض است- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimعدم دریافت مالیات از سلبریتی‌ها مصداق تبعیض است یک کارشناس اقتصادی در خصوص بازنگری در معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها تصریح کرد: مالیات مسئله‌ای نیست که در آن تبعیض قائل شد، به‌خصوص در صنوفی که پر درآمد هستند تکمیلی/ موسوی فرد تاکید کرد: یک سری صنوف پردرآند در کشور فرار مالیاتی گسترده ای دارند که می توان به پزشکان با حدود ۷ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی اشاره کرد وکلا نیز جز همین اقشار هستند بر طبق پژوهش سازمان امور مالیاتی، ۸۵ درصد وکلا مالیات نمی دهند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

علی لاریجانی: شورای هماهنگی سران قوا موقتی است، ایران درهای مذاکره با آمریکا را نبستهعلی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی می‌گوید شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، 'امری موقتی' است و جایگزین مجلس نمی‌شود. آقای لاریجانی درباره مذاکره با آمریکا گفت جمهوری اسلامی 'درها را نبسته' اما افزود سیاست فشار حداکثری آمریکا، سیاست 'غلطی' است و باید 'اصلاح' شود. خامنه ای هم قرار بود رهبر موقت باشه.. ظاهرا مخصوص همین تصمیمات ایجاد شده موقت ... !
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا؛ دست‌کم ۹ کشته در پی سقوط هواپیما در داکوتای جنوبیاین هواپیمای تک موتوره با ۱۲ سرنشین اندکی پس از برخاستن از فرودگاه چمبرلین، به دلیل بدی شرایط آب و هوا دچار حادثه شده و سقوط کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دعوت فدراسیون کشتی از آمریکا برای حضور در ایراندعوت فدراسیون کشتی از آمریکا برای حضور در ایران فدراسیون کشتی از تیم‌های آزاد و فرنگی آمریکا جهت حضور در مسابقات باشگاه‌های جهان به میزبانی بجنورد که پایان آذرماه جاری برگزار می‌شود، دعوت رسمی کرد شما به ورزشکاراتون آزادی برای مسابقه بدین نمیخواد برید منت به اصطلاح خودتون شیطان بزرگ رو بکشید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یازده زخمی در تیراندازی در شهر نیواورلئان آمریکا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وضع تحریم‌های جدید چین علیه آمریکا به خاطر 'دخالت در هنگ‌گنگ' | DW | 02.12.2019چین از تصویب قوانین آمریکا که از جنبش‌دموکراسی‌خواهی هنگ‌کنگ حمایت می‌کند، سخت ناخرسند است و از این رو دست به وضع تحریم‌هایی علیه ایالات متحده زده است. به این ترتیب تنش میان دو کشور بار دیگر بالا گرفته است. یا ابر فرض وای بهترین حالت جنگ این دوتاس بعد اخوندام این وسط خودشونو عین شط میندازن وسط نابود میشن ما راحت میشیم از دستشون
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »