آمریکا به اوکراین کمک یک میلیارد دلاری دیگر ارائه خواهد کرد

26/03/1401 01:04 ق.ظ

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که واشنگتن به اوکراین کمک امنیتی جدید به مبلغ یک میلیارد دلار ارائه خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که واشنگتن به اوکراین کمک امنیتی جدید به مبلغ یک میلیارد دلار ارائه خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار بیانیه‌ای به گفت‌وگوی تلفنی امروز او با ولودمیر زلنسکی، همتای اوکراینی خود اشاره و اعلام کرد که به این کشور کمک امنیتی جدید به مبلغ یک میلیارد دلار ارائه خواهند کرد.

بایدن در این بیانیه با اشاره به تداوم کمک‌های آمریکا برای اوکراین تصریح کرد: «زلنسکی را مطلع کردم که آمریکا برای اوکراین به مبلغ یک میلیارد دلار دیگر کمک امنیتی ارائه خواهد کرد. این کمک مشتمل بر سلاح‌های سنگین، سلاح‌های دفاعی ساحلی و همچنین سامانه‌های موشکی پیشرفته برای عملیات دفاعی اوکراین در دونباس خواهد بود».

ادامه مطلب:
aa_persian »

اعطای یک میلیارد دلار کمک تسلیحاتی دیگر؛ آمریکا موشک ضدکشتی به اوکراین می‌فرستدبایدن همچنین از اعطای یک کمک بشردوستانه ۲۲۵ میلیون دلاری به مردم اوکراین خبر داد که شامل اقلامی چون آب آشامیدنی سالم، محموله‌های پزشکی و درمانی ضروری، آذوقه، چادر و پول نقد است.

یک ایرانی آمریکایی در کالیفرنیا به اتهام تیراندازی به پلیس بزرگراه بازداشت شدیک ایرانی آمریکایی در ایالت کالیفرنیا صبح سه‌شنبه، ۲۴ خردادماه، به اتهام تیراندازی به یک پلیس بزرگراه بازداشت شد.

یک روز پس از احضار به دادسرا تتلو برای دریافت گذرنامه به سرکنسولگری ایران رفتامیر تتلو پس از احضار به دادسرایی در تهران به اتهام «کلاهبرداری» از طریق مشارکت در اداره سایت‌های شرط بندی با حضور در سرکنسولگری ایران در استانبول درخواست صدور گذرنامه جدید را ثبت کرد و از آنجا خارج شد. تتلو یا مست کرده یا جِت زده...... یا باز میخواد سروصدا راه بندازه، عمراااا بخواد بیاد ایران.........

اردن ایران را به تشدید قاچاق «کپتاگون» از طریق سوریه متهم کرداردن با اعلام اینکه نیروهای مرزبانی این کشور روز یکشنبه تلاش برای قاچاق نهصدهزار قرص «کپتاگون» از سوریه به داخل مرزهای خود را خنثی کرده‌اند، جمهوری اسلامی

رضاخواه: حقوق نگهبان یک شرکت به ۴۰ میلیون تومان رسیده استیک عضو کمیسیون برنامه و بودجه: *حقوق نگهبان یک شرکت به ۴۰ میلیون تومان رسیده *چرا برای افزایش حقوق اعضای هیئت علمی سقف تعیین می‌شود اما به یکباره حقوق یک نگهبان به ۴۰ میلیون تومان می‌رسد؟ *این وضعیت باعث مهاجرت اعضای هیئت علمی می‌شود کدوم نگهبان ۴۰میلیون میگیره اخه شرف داشته باشین کدوم شرکتی به نگهبان ۴۰ میلیون حقوق میده !؟ چرا این‌ها فکر می‌کنن حقوقشون باید خیلی با حقوق یک نگهبان متفاوت باشه؟ تخم طلا میذارن؟

پرواز یک هواپیمای اسرائیلی به مقصد عربستان- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimپرواز یک هواپیمای اسرائیلی به مقصد عربستان منابع عبری اذعان کرده‌اند علیرغم اینکه عادی سازی روابط این رژیم با عربستان رسماً اعلام نشده است، رونق شدید روابط تجاری و اقتصادی بین تل آویو و ریاض گویای عملی شدن آن است التطبيع_خيانة ألا لعنة اللّه علی القوم الظالمین من الأوّلین و الآخرین اسرائيل_سقطت الموت_لإسرائیل Down_with_israeil مرگ_بر_اسرائیل_جنایتکار مرگ_بر_آل_سعود

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که واشنگتن به اوکراین کمک امنیتی جدید به مبلغ یک میلیارد دلار ارائه خواهد کرد.واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار بیانیه‌ای به گفت‌وگوی تلفنی امروز او با ولودمیر زلنسکی، همتای اوکراینی خود اشاره و اعلام کرد که به این کشور کمک امنیتی جدید به مبلغ یک میلیارد دلار ارائه خواهند کرد.

بایدن در این بیانیه با اشاره به تداوم کمک‌های آمریکا برای اوکراین تصریح کرد: «زلنسکی را مطلع کردم که آمریکا برای اوکراین به مبلغ یک میلیارد دلار دیگر کمک امنیتی ارائه خواهد کرد. این کمک مشتمل بر سلاح‌های سنگین، سلاح‌های دفاعی ساحلی و همچنین سامانه‌های موشکی پیشرفته برای عملیات دفاعی اوکراین در دونباس خواهد بود».

رئیس‌جمهور آمریکا نوشت: «امروز همچنین اعلام می‌کنم که برای مردم در داخل اوکراین نیز کمک بشردوستانه اضافی به مبلغ 225 میلیون دلار ارائه خواهیم کرد. این هم شامل آب آشامیدنی سالم، لوازم پزشکی، مواد غذایی، سرپناه و پول‌های نقد برای تامین نیازهای اولیه خواهد بود».