آمریکا 3 میلیون دوز واکسن کرونا به افغانستان کمک می‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا 3 میلیون دوز واکسن کرونای ساخت شرکت آمریکایی 'جانسون و جانسون' را به افغانستان کمک می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا 3 میلیون دوز واکسن کرونای ساخت شرکت آمریکایی "جانسون و جانسون" را به افغانستان کمک می‌کند.کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید به رسانه‌ها اعلام کرد: «آمریکا 3 میلیون دوز واکسن کرونای ساخت این کشور را به افغانستان اهدا می‌کند. بسته کمکی جدید آمریکا شامل سه میلیون دوز واکسن جانسون جانسون است که هفته‌های آینده وارد افغانستان خواهد شد».

قابل یادآوریست که واکسن کرونای ساخت شرکت آمریکایی"جانسون و جانسون" یکی از بهترین واکسن‌های ساخته شده علیه ویروس کرونا است و برای هر فرد یک دوز تزریق می‌شود. تاکنون افغانستان در مجموع حدود 1 میلیون و 700 هزار دوز واکسن کرونا را از هند٬ چین و همچنین برنامه کوواکس دریافت کرده است. از سوی دیگر وحید مجروح، سرپرست وزارت بهداشت عمومی افغانستان در مجلس نمایندگان این کشور اعلام کرد که 320 میلیون دلار برای خرید واکسن کرونا اختصاص یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تزریق بیش از 45 میلیون دوز واکسن کرونا در ترکیه💉 آمار دوز اول و دوم واکسن کرونای تزریق شده در چارچوب کمپین واکسیناسیون وزارت بهداشت ترکیه از مرز 45 میلیون دوز گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکسیناسیون کرونا در جهان؛ بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز تزریق شدتاکنون بیش از 2 میلیارد و 750 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه نهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمک 320 میلیون دلاری ناتو به ارتش افغانستاننماینده غیرنظامی سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در افغانستان اعلام کرد که این سازمان طی سال جاری بیش از 320 میلیون دلار به ارتش افغانستان کمک خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا از جامعه بین‌المللی خواست به وعده‌های خود برای کمک به مردم یمن عمل کند🔺آمریکا از جامعه بین‌المللی خواست به وعده‌های خود برای کمک به مردم_یمن عمل کند ▪️تیموتی لندرکینگ گفت که برنامه‌های انسان‌دوستانه برای یمن در معرض تعطیلی قرار خواهد گرفت، مگر آن که در چند ماه آینده کمک‌ها افزایش یابد. ⬇️بیشتر بخوانید: اين يك قدم مؤثر براى عمل به وعده ها و احترام به تعهد هاى بين المللى است. آيا اين نشانه بازگشت به برجام است.! یعنی توی آمریکا چهار تا گاو و گوسفند پیدا نمیشه بگن ما خودمون دو میلیون بیخانمان داریم چرا به یمن کمک میکنید؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جایزه تشویقی ۱ میلیون دلاری در آمریکا تنها ۱ درصد آمار واکسیناسیون را بهبود دادمقامات ایالت کارولینای شمالی در آمریکا می‌گویند که از زمان تعیین جایزه بخت‌آزمایی یک میلیون دلاری به منظور تشویق افراد به زدن واکسن کووید-۱۹، میزان واکسیناسیون در این ایالت تنها ۱ درصد افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جایزه پنج میلیون دلاری برای یافتن رهبر القاعده در یمن‎‎برنامه «پاداش برای عدالت» وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا، اعلام کرد که پنج میلیون دلار جایزه به کسانی تعلق می‌گیرد که اطلاعات لازم برای شناسائی محل اینا حتی قیافه شون جهنمیه بچه های پاسداران تهران حواسشون باشه؟؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »