آمریکا: دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامد

#آمریکا: دولت جدید #ایران با پیشنهادهای سازنده به #وین نیامد

آمریکا, وین

04/12/2021 12:02:00 ق.ظ

آمریکا : دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامد

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامده است. - خبرگزاری آناتولی

03.12.2021واشنگتن/ خبرگزاری آناتولیجن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روزانه به سوالات خبرنگاران پیرامون تحولات آمریکا و جهان پاسخ داد.وی در رابطه با مذاکرات هسته‌ای با ایران تاکید کرد که همواره طرفدار رویکرد دیپلماتیک بوده‌ایم.ساکی ضمن اشاره به پایان دور هفتم مذاکرات در وین و بازگشت هیئت آمریکایی به واشنگتن، گفت: هیئت دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامد. در شش دور اول مصاحبه، حتی سخت‌ترین مشکلات با پیشنهادات خلاقانه مطرح شد. متاسفانه رویکرد ایران در این هفته با هدف حل مشکلات موجود، نبود.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

جاری شدن سیل در شهرستان خوشاب / هنوز اطلاعی از خسارت‌های احتمالی در دست نیست + فیلم- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سردمداران صلیبچیهای استعمارجهانی در علوم بی منطق شئونیزم جاهلیت فارسی حکومت فرقه فارسیسم اشغالگر ایران درمانده و گیج شدند.بنظرم کمی هم فکر کنند بخوبی متوجه میشوند ملتهای ایرانیان در ۸۰۰ سال گذشته از دست این جاهلان تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم چه ها چشیده اند

تروئیکای اروپا پیشنهادهای جدید ایران را برای احیای برجام مایه «ناامیدی و نگرانی» دانستسه متحد اروپایی ایالات متحده در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ روز جمعه در یک بیانیه مشترک گفتند پیش‌نویس توافق‌های پیشنهادی دولت جدید ایران مایه «ناامیدی و نگرانی» است. بریتانیا، فرانسه و آلمان، در این بیانیه گفتند پس از تحلیل جامع و دقیق تغییرات پیشنهادی ایران در متون توافق، که در شش دور... فرماندهان اَمنیتی اسرائیل در برنامه های خود در حال ارزیابی میباشند در مورد بسیاری مسائل. اگر دولت بایدن فاقد اَقتدار باشد، اسرائیل جهان را وارد شوک خواهد نمود و آن این میباشد ک دست ب عملیات های غیر قابل پیش بینی خواهد زد. غیر قابل پیش بینی 👌🏼 😐

موافقت ناسا با ساخت سه ایستگاه فضایی جدید؛ توریسم فضایی به بخش خصوصی واگذار می‌شودبیل نلسون، رئیس ناسا همکاری با شرکت‌های خصوصی را در راستای توسعه توریسم فضایی و افزایش مقصدهای گردشگری یا حتی کار و زندگی در فضا دانست.

دیدار مقتدا صدر با گروه‌های شیعی مورد حمایت ایران و‌ مذاکره درباره دولت آیندهمقتدی صدر روحانی شیعه که گروهش در انتخابات عراق پیروز شده با هیات هماهنگی گروه‌های شیعی، گروه‌های عمدتا مورد حمایت ایران، دیدار و با آنها درباره موضوعاتی از جمله دولت آینده مذاکره کرد.

آبی جدید فرانسه؛ کدام کشورهای اروپایی پرچم خود را تغییر داده‌اند؟مدیر اجرایی الیزه در اوایل ماه گذشته فاش کرد که رنگ آبی استفاده شده در پرچم فرانسه تغییر کرده است. این تغییر بیش از یک سال اتفاق افتاده بود اما کسی متوجه آن نشده بود. در این مطلب برخی از مهم‌ترین تغییرات پرچم در کشورهای اروپایی در طول زمان گردآوری شده است.

کرونا در ایران؛ فوت 76 بیمار و شناسایی 3839 مورد جدید

شیوع اومیکرون؛ آیا واکسن‌ و داروهای رایج در برابر سویه جدید کرونا کارایی دارند؟همزمان با شیوع سویه اومیکرون پرسش‌های زیادی درباره تاثیر واکسن‌ها و داروهای مختلف در برابر این نوع جدید از ویروس کرونا مطرح می‌شود. تولیدکنندگان واکسن‌هایی نظیر آسترازنکا و فایزر و داروهایی همچون رمدسیویر درباره گونه اومیکرون چه می‌گ وین د؟

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامده است. 03.12.2021 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روزانه به سوالات خبرنگاران پیرامون تحولات آمریکا و جهان پاسخ داد. وی در رابطه با مذاکرات هسته‌ای با ایران تاکید کرد که همواره طرفدار رویکرد دیپلماتیک بوده‌ایم. ساکی ضمن اشاره به پایان دور هفتم مذاکرات در وین و بازگشت هیئت آمریکایی به واشنگتن، گفت: هیئت دولت جدید ایران با پیشنهادهای سازنده به وین نیامد. در شش دور اول مصاحبه، حتی سخت‌ترین مشکلات با پیشنهادات خلاقانه مطرح شد. متاسفانه رویکرد ایران در این هفته با هدف حل مشکلات موجود، نبود. سخنگوی کاخ سفید با تاکید بر اینکه ایران قبل از آغاز دور جدید مذاکرات «دور جدید تحریکات هسته‌ای» را آغاز کرد، افزود مادامی که طرف ایرانی پایبند عمل کند، آمریکا به توافق هسته‌ای 2015 پایبند خواهد بود. وی در رابطه با تشدید تنش در منطقه با تجمع اخیر نیروهای روسیه در مرز اوکراین خاطرنشان کرد که در صورت حمله روسیه به اوکراین، گزینه‌های زیادی مطرح خواهد بود. ساکی با اشاره به تماس فشرده با شرکا و متحدان آمریکا در این زمینه، گفت: در حال بررسی گزینه‌هایی برای تحریم‌های اقتصادی نیز هستیم.