آمریکا سه سازمان مربوط به برنامه فضایی ایران را تحریم کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

واشنگتن ادعا می‌کند که این مراکز «پوششی» برای توسعه برنامه‌ موشک‌های بالستیک ایران هستند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای گفت که آزمایش‌ فضایی ۲۹ اوت ایران «فوریت تهدید» تهران را «آشکار» کرد.

واشنگتن بر این باور است که آزمایش‌های فضایی ایران به منظور ساخت موشک‌های بالستیک و افزایش برد آنها انجام می‌شود. این تحریم‌ها در حالی اعمال می‌شود که فرانسه تلاش می‌کند با میانجیگری میان آمریکا و ایران از تشدید تنش بین دو کشور بکاهد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رییس سازمان محیط زیست ایران: قوه قضاییه دستور داد در موضوع بازداشت شدگان دخالت نکنیمعیسی کلانتری، رییس سازمان محیط زیست ایران،در خصوص فعالان بازداشت شده محیط زیستی که بیش از یک سال و نیم است در زندان به سر می‌برند گفته است که 'دستگاه قضایی رسما به ما اعلام کرده که حق ورود به این مسئله را نداریم' و گفته دستگیرکنندگان فعالان محیط زیست 'دستگاه اطلاعاتی موازی' است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض سازمان محیط‌ زیست ایران به سیاست جمعیتی این کشور
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس سازمان محیط زیست ایران: دستگاه اطلاعاتی موازی فعالان محیط زیست را مجرم می‌داندرئیس سازمان محیط زیست ایران: دستگاه اطلاعاتی موازی فعالان محیط زیست را مجرم می‌داند رئیس سازمان محیط زیست ایران همچنین گفت که «دستگاه قضایی رسما به ما اعلام کرده که حق ورود به این مسئله را نداریم» و کاری هم از کسی ساخته نیست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازتاب سخنان امروز روحانی درباره رد مذاکره دوجانبه ایران و آمریکا در رسانه‌های جهانسخنان رییس‌جمهور ایران در جلسه امروز مجلس مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

طرح فرانسه: ۱۵ میلیارد اعتبار به ایران؛ به شرط تایید آمریکا | DW | 03.09.2019وزیر خارجه فرانسه می‌گوید برای ایران، در صورت بازگشت به تعهدات برجام، تامین امنیت خلیج فارس و مذاکره درباره برنامه هسته‌ای بعد از سال ۲۰۲۵، خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری گشوده می‌شود و این همه به موافقت آمریکا بستگی دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه در صورت موافقت آمریکا '۱۵میلیارد دلار خط اعتباری برای نفت ایران باز می‌کند'گزارش شده است که دولت فرانسه در صورت موافقت ایالات متحده آمریکا یک خط اعتباری ۱۵ میلیاردی برای پیش خرید نفت ایران باز خواهد کرد. ایران امیدوار است که با گشایش خط اعتباری، امکان فروش نفت و کسب درآمد بیشتر برای این کشور فراهم شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »