آمریکا به سرعت به سوی بازگشایی تجاری گام برمی‌دارد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا به سرعت به سوی بازگشایی تجاری گام برمی‌دارد معترضان در بسیاری از ایالت ها خواستار از سر گیری فعالیت های تجاری شده اند تا مردم بتوانند به محل کار خود برگشته و چون گذشته خرید کنند.

صدای آمریکا - ایالات متحده به سرعت به سوی کاهش محدودیت‌ها و بازگشایی تجاری پس از تعطیلی ناشی از ویروس کرونا حرکت می کند، اما یک متخصص سرشناس بیماری‌های همه‌گیر می‌گوید نتیجه این کار ابتلا و مرگ بیشتر خواهد بود.

معترضان در بسیاری از ایالت ها خواستار از سر گیری فعالیت های تجاری شده اند تا مردم بتوانند به محل کار خود برگشته و چون گذشته خرید کنند. نظرسنجی «مرکز پژوهش پیو» در ایالات متحده نشان می دهد که حدود دوسوم آمریکایی ها کماکان از بازگشت به زندگی پیش از کرونا نگران هستند. دکتر کریستوفر موری، مدیر «انستیتو ارزیابی و شاخص های سلامت»، می گوید: «تا زمانی که شاهد سرعت گرفتن انجام آزمایش تشخیص ویروس کرونا، ردیابی تماس مبتلایان، انزوای افراد آزمایش مثبت، و استفاده فراگیر از ماسک در اماکن عمومی نباشیم، احتمال بالایی از موارد تازه ابتلا وجود دارد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف: سیروس عسکری به زودی به ایران برمی‌گردد/ آمریکا هنوز درباره تبادل زندانیان پاسخی نداده استظریف: سیروس عسکری به زودی به ایران برمی‌گردد آمریکا هنوز درباره تبادل زندانیان پاسخی نداده است اگه آمریکا هنوز جواب نداده پس سیروس عسگری چطور میدونی بزودی برمیگرده؟؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امتناع مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا از رفتن به قرنطینه | DW | 11.05.2020پای ویروس جدید کرونا به کاخ سفید هم باز شده است. دست‌کم دو مورد از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در کاخ سفید تا کنون تایید شده است. به‌رغم این موضوع، مایک پنس، معاون رئیس‌ جمهوری آمریکا از رفتن به قرنطینه اجتناب می‌ورزد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ربیعی: برای مبادله زندانی با آمریکا نیازی به میانجی‌گری نداریمسخنگوی دولت ایران گفت درخصوص آزادسازی و تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا نیازی به میانجی‌گری نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 80 هزار 807 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 80 هزار 807 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: آمار کرونا در آمریکا رو به کاهش استترامپ: آمار کرونا بسیار بهتر به نظر می‌رسد و تقریبا در همه جا در حال کاهش است، پیشرفت بزرگی در حال انجام است واکنش ما به کرونا به جز در رسانه‌های اخبار جعلی بسیار معتبر تلقی می‌شود. آنها رویکردی خفت‌بار به آمریکا دارند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: آمریکا حمله هکرهای چینی به شرکت‌های داروسازی را پیگیری می‌کنددونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، روز دوشنبه در واکنش به خبرهای مبتنی بر حمله هکرهای چینی به شرکت‌های دارویی آمریکا که بر روی تهیه واکسن و درمان کرونا کار می‌کنند، گفت که این خبرها مردود نیستند و واشنگتن آن را بررسی می‌کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »