آمریکا: هر آنکس که با ایران معامله کند را تحریم خواهیم کرد

17/06/1398 07:13 ب.ظ

معاون وزارت خزانه‌داری آمریکا: *هر آنکس که با ایران معامله کند را تحریم خواهیم کرد *ما به اعمال فشار بر ایران ادامه خواهیم داد *رئیس‌جمهور ترامپ نیز اعلام کرده هیچ‌گونه معافیتی در هیچ زمینه‌ای اعطا نخواهد شد

به گزارش ایسنا، سیگال مندلکر، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی روز یکشنبه به خبرگزاری رویترز اعلام کرده است که هرکسی که به دادوستد با ایران و یا خرید نفت از این کشور مشغول باشد، در لیست تحریم‌های آمریکا قرار خواهد گرفت.

سیگال مندلکر با رد پیشنهاد فرانسه در خصوص ایجاد خط اعتباری برای ایران مدعی شد: ما به اعمال فشار بر ایران ادامه خواهیم داد. رئیس‌جمهور ترامپ نیز اعلام کرده به هیچ‌گونه معافیتی در هیچ زمینه‌ای اعطا نخواهد شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

وزیر دفاع آمریکا: ایران خیلی آهسته به سمتی می‌رود که مذاکره را امکان‌پذیر می‌کند🔺وزیر دفاع آمریکا: ایران خیلی آهسته به سمتی می‌رود که مذاکره را امکان‌پذیر می‌کند ⚡️مارک اسپر، وزیر دفاع ایالات متحده، می‌گوید به نظر می‌رسد ایران خیلی آهسته به سمتی می‌رود که امکان گفت‌وگوها وجود دارد و ابراز امیدواری کرد که همین امر شدنی شود.

سردار جلالی: مراقب عطرهای فرانسوی باشیم که قرار است بوی تعفن آمریکا را بپوشانندرئیس سازمان پدافند غیر عامل با تاکید بر اینکه نباید اسیر توطئه‌هایی شویم که سعی دارند ایران را از مسیر خروج تدریجی از برجام منحرف سازند، گفت: باید مراقب عطرهای فرانسوی باشیم که قرار است بوی تعفن جنایات آمریکا را کتمان کند.

وزیر دفاع آمریکا: واشنگتن به ایران اجازه تهدید امنیت دریانوردی را نمی‌دهدفلورانس بارلی وزیر دفاع فرانسه روز شنبه 7 سپتامبر 2019 در نشست خبری مشترک با همتای آمریکایی‌اس مارک

کارزار فشار حداکثری نتوانسته ایران را متوقف کند/ آمریکا در موقعیت دشواری قرار داردمذاکره‌کننده ارشد آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران گفت که ایران نه‌تنها جسورتر شده بلکه عنوان کرده که بنا نیست عقب بنشیند.

سخنگوی وزارت خارجه ایران اعلام کرد که نفت‌کش «آدریان دریا۱» به مقصد رسیده استسخنگوی وزارت خارجه ایران اعلام کرد که نفت‌کش «آدریان دریا۱» به مقصد رسیده است

معترضان با خواندن سرود ملی آمریکا خطاب به ترامپ: هنگ کنگ را آزاد کنهزاران معترض هنگ کنگی روز یکشنبه هشت سپتامبر (۱۷ شهریور) با خواندن سرود پرچم ستاره‌نشان (سرود ملی آمریکا) از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده خواستند که هنگ کنگ را «آزاد» کند.