آمریکا پنج شرکت اماراتی را برای خرید نفت ایران تحریم کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه تحریم هایی را بر پنج شرکت مستقر در امارات متحده عربی که می گوید نفت ایران را برخلاف تحریم های آمریکا حمل کرده اند اعمال کرده است.

وزارت خزانه داری آمریکا گفت که این پنج شرکت سال پیش صدها هزار تن نفت از شرکت ملی نفت ایران خریداری اما اعلام کردند آن را از عراق خریده اند یا در غیر این صورت سرمنشا آن را پنهان کردند.

استیون منوچین وزیر خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت:"رژیم ایران از طریق فروش نفت و پتروشیمی، به جای رسیدگی به سلامتی و رفاه مردم ایران، آن را برای تروریست های تحت امرش مانند نیروی قدس سپاه پاسداران هزینه می کند."این شرکت ها پتروگراند اف زی ای، آلفابت اینترنشنال دی ام سی سی ، سویسول ترید دی ام سی سی، آلما التروا جنرال تریدینگ ال ال سی و الوانئو ال ال سی هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امریکا دچار 'حماقت حداکثری'است و خود را در تاریخ بی آبرو می کند. قطع بدانید ایران تسلیم زورگوئی ها و حماقت حداکثری دولت تروریست امریکا نخواهد شد. ترامپ و دولت تروریست او کوچکتر از آنند که ایمان و غیرت اسلامی ایرانی ایرانیان را نادیده بگیرند.

اینا برای وادار کردن حکومت ایران به تسلیم، حاضرند تمام مردم این کشور را قربانی تحریم کنند. اما هر اتفاقی بیفته، جنایت تحریم‌چی‌ها و هوادارای اونا در تاریخ ماندگار خواهد شد. SanctionsSpreadCovid19 SanctionsSpreadCOVID19 SanctionsSpreadCOVID19 SanctionsSpreadCOVID19

Bk

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا ۵ دانشمند هسته‌ای ایران را تحریم کردوزارت خارجه آمریکا از تحریم پنج دانشمند هسته‌ای ایران خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا چند شرکت مرتبط با ایران و ۳ فرد ایرانی را تحریم کردآموزارت امورخارجه آمریکا امروز (چهارشنبه) با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که ۹ شرکت غیرایرانی در رابطه با بخش پتروشیمی ایران را در فهرست تحریم‌های خود قرار داده است انوقت میان پیام تبریک میفرستن ،کوشش می کنن برای ماااا. رژیم اشغالگر اسرائیل نابود باد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا اسامی دانشمندان هسته‌ای تحریم شده ایرانی را منتشر کرددر حالی که مقام‌های ایرانی، چینی و نیز برخی از چهره‌های دموکرات در آمریکا خواهان تعلیق تحریم های ایران به خاطر شیوع کرونا شده‌اند، دولت دونالد ترامپ تحریم های تازه‌ای را بر سر برنامه هسته ای علیه جمهوری اسلامی وضع کرده است. «کاسبان» هسته ای رو تحریم کرده؟ اخی چه بد شد ایت الله بی بی سی. امریکا بیاد اینو تحریم کنه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران تحت نظارت آژانس اتمی سازمان ملل و ذیل ان پی تی و قرار داد برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت، در حال اجراست و حرکات کودکانه و حماقت حداکثری دولت تروریست امریکا،هیچ تاثیری در عزم جمهوری اسلامی بر استیفاء حقوق مردم ایران ندارد. خودتان را خسته نکنید!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا کامران دانشجو و رییس دانشگاه آزاد را تحریم کرد | DW | 19.03.2020آمریکا در راستای تحریم‌هایی تازه‌ علیه جمهوری اسلامی اسامی پنج تن از کارشناسان هسته‌ای ایران را که مورد تحریم قرار گرفته‌اند منتشر کرده است. این در حالی است که ایران خواهان تعلیق تحریم‌ها به خاطر شیوع کرونا شده بود. آمریکا هرچی هدف بود رو زده و دیگه داره تیر هوایی میزنه وگرنه یکی مث کامران دانشجو ارزش هدف گیری نداره ک تحریم کامران نجف زاده بهتر از کامران دانشجو بود🙏 آمریکا هم یه دونه من را تحریم نکرده بگید بیاد منم تحریم کنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا ۵ شرکت را به اتهام ارتباط با شرکت ملی نفت ایران تحریم کرددولت آمریکا چند شرکت را به اتهام همکاری با شرکت ملی نفت ایران تحریم کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: زمان تغییر سیاست شکست خورده تحریم و تغییر رژیم از سوی آمریکا فرا رسیده استمحمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران روز پنج‌شنبه 19 مارس 2020 در پیامی توییتری به مناسبت سالگرد ملی شدن جلل خالق SamanthaIrani حق با شما بود وقتی ظریف برانداز میشود😂 جوری نوشتی انگار منظورش تغییر رژیم ایرانه😂
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »