آمریکا, ایران, پمپئو, حقوق_بشر, Newsletter, مایک پمپئو, ویزا, رئیس زندان اوین

آمریکا, ایران

آمریکا علیه ۱۴ نفر در ایران محدودیت صدور ویزا اعمال کرد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

21/08/2020 07:45:00 ب.ظ

🔴خبر فوری| آمریکا علیه ۱۴ نفر در ایران محدودیت صدور ویزا اعمال کرد آقای پمپئو در بیانیه‌ای که روز جمعه ۳۱ مرداد منتشر کرد،‌ گفت که این افراد کسانی هستند که در نقض فاحش حقوق_بشر توسط رژیم ایران نقش دارند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده از محدودیت صدور ویزا برای ۱۴ ایرانی که در نقض حقوق بشر نقش دارند، خبر داد.آقای پمپئو در بیانیه‌ای که روز جمعه ۳۱ مرداد منتشر کرد،‌ گفت که این افراد کسانی هستند که در نقض فاحش حقوق بشر توسط رژیم ایران نقش دارند.در این بیانیه از «حجت‌الله خدایی سوری» رئیس پیشین زندان اوین نامبرده شده است. او بعدها در دوره نهم نماینده مجلس از سلسله و دلفان در استان لرستان شده بود. در بیانیه آقای پمپئو آمده که ۱۳ نفر دیگر از کسانی که با این محدودیت روبرو شده‌اند، کسانی هستند که در یک ترور در سوئیس در سال ۱۹۹۰ نقش داشته اند.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود مقامات سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام‌های ۶۷ را به دادگاهی در استکهلم ارائه کردند اورامانات ایران در «فهرست میراث جهانی» یونسکو قرار گرفت

این گزارش در حال تکمیل است.... ادامه مطلب: VOA Farsi »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

ترامپ: آمریکا تحریم‌های تعلیق‌شده علیه ایران را احیا می‌کند | DW | 20.08.2020واشنگتن در تلاش تشدید دوباره تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی است. دونالد ترامپ اعلام کرد که آمریکا قصد دارد در سازمان ملل 'مکانیسم ماشه' را جهت بازگرداندن تمامی تحریم‌ها در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران فعال کند.

تحریم‌های جدید آمریکا علیه مقامات رژیم اسدوزیر امور خارجه آمریکا از اضافه شدن نام 6 تن از مقامات ارشد رژیم بشار اسد به فهرست افراد ویژه مشخص‌شده و بلوک‌شده در چارچوب قانون سزار خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

تحریم‌های جدید آمریکا علیه مقامات ارشد حزب بعث و دولت سوریه | DW | 20.08.2020مایک پمئپو، وزیر امور خارجه آمریکا خبر از تحریم‌های جدید علیه مقامات ارشد دولت بشار اسد در سوریه داد. او گفت همه کسانی که در راه دست‌یابی به یک راه‌حل سیاسی برای بحران سوریه سنگ‌اندازی می‌کنند، مشمول تحریم‌ها خواهند شد.

ظریف : آمریکا حق تلاش در جهت احیای تحریم‌ها علیه ایران را نداردتهران - ایرنا - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نامه‌ای به رئیس شورای امنیت سازمان ملل متحد اقدام غیرقانونی ایالات متحده آمریکا برای سوء استفاده از ساز و کارهای مندرج در توافق هسته‌ای برای احیای تحریم‌های ایران را مردود دانسته و تأکید کرده است که آمریکا هیچ حقی برای تلاش در جهت احیای تحریم‌ها ندارد و از همین رو این اقدام آمریکا باید از سوی شورا و جامعه بین‌المللی رد شود.

آمریکا تحریم های جدیدی علیه نظامیان و حامیان دولت بشار اسد اعمال کرد آمریکا تحریم های جدیدی علیه نظامیان و حامیان دولت بشار_اسد اعمال کرد این بیانیه که روز پنجشنبه ۳۰ مرداد منتشر شد، میگوید تحریم ها به یاد قربانیان حمله شیمیایی ۷ سال پیش دولت سوریه به غوطه است که در پی آن بیش از ۱۴۰۰ سوری کشته شدند.

حمایت دو سناتور آمریکا از اقدام پرزیدنت ترامپ برای درخواست بازگشت فوری تحریم‌ها علیه ایران♦️ حمایت دو سناتور آمریکا از اقدام پرزیدنت ترامپ برای درخواست بازگشت فوری تحریم‌ها علیه ایران ▪️ سناتور جمهوریخواه جیم ریچ، رئیس كمیته روابط خارجی سنا و سناتور تد کروز عضو این کمیته در دو بیانیه جداگانه از این اقدام پرزیدنت ترامپ حمایت کردند.