آمریکا دو شبکه مرتبط با برنامه موشکی ایران را تحریم کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه 28 اوت 2019 دو شبکه را به دلیل ارتباط با دولت و

در بیانیه وزارت امور خزانه‌داری آمریکا آمده که یکی از این دو شبکه، یک شرکت مستقر در هنگ‌کنگ را به عنوان پوششی برای دور زدن تحریم‌های بین‌المللی و تحریم‌های آمریکا استفاده کرده است. این شبکه که به افرادی مرتبط با دولت و سپاه پاسداران ایران در ارتباط بود، به واردات تکنولوژی و قطعات می‌پرداخت.

این تحریم‌ها در راستای تلاش آمریکا برای اعمال فشار اقتصادی به ایران به دلیل برنامه هسته‌ای این کشور است. واشنگتن در سال 2018 از توافق برجام که میان ایران و کشورهای غربی منعقد شده بود، خارج شده و تحریم‌ها علیه ایران را از سر گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا دو شبکه مرتبط با دولت ایران و سپاه پاسداران را تحریم کردآمریکا دو شبکه مرتبط با دولت ایران و سپاه پاسداران را تحریم کرد جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نبود اجماع درباره نحوه حل مسائل با آمریکا، باعث فرصت‌سوزی شده استمحبعلی: در ایران پیرامون مذاکره با آمریکا اجماع نظر وجود ندارد زیرا دولت، فصل‌الخطاب سیاست خارجی نیست و تحت تأثیر نیروهایی که مواضع متضاد دارند، قرار می‌گیرد. این مسئله باعث شده ما از چند سال گذشته فرصتهای دیپلماتیک مختلفی را از دست بدهیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جان بولتون: پیشنهاد دیدار با روحانی به معنای تغییر رویکرد آمریکا نیست | DW | 28.08.2019جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرده است که تغییری در سیاست اعمال فشار حداکثری به ایران ایجاد نشده است. بولتون گفته است که دونالد ترامپ آماده گفت‌وگو با هر کسی است. اما تحریم‌ها ادامه می‌‌یابند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی طالبان: دستیابی به توافق نهایی با آمریکا نزدیک است | DW | 28.08.2019مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا نسبت به کسب توافق با نمایندگان گروه طالبان بر سر استقرار صلح در افغانستان ابراز خوش‌بینی کرد. سخنگوی طالبان نیز تایید کرده که دستیابی به 'توافق نهایی' نزدیک است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دو بوکسور ترک به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی بوکس اروپااسرا ییلدیز و بوسه‌ناز سورمنلی دو بوکسور ملی پوش ترکیه با شکست رقبای خود به مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی بوکس بانوان اروپا راه یافتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عروسک‌‌های باربی دو زن تاریخ‌‌ساز آمریکایی وارد بازار شدعروسک‌‌های باربی دو زن تاریخ‌‌ساز آمریکایی وارد بازار شد شرکت تولید کننده عروسک‌‌های باربی دو عروسک الهام‌‌گرفته از «رزا پارکز» و «سَلی راید» دو زن تاریخ ساز آمریکایی، را ارائه داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »