آمریکا: ترکیه از مذاکرات صلح در لیبی حمایت می‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سفیر آمریکا در طرابلس اعلام کرد که ترکیه از مذاکرات صلح در لیبی حمایت می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

طرابلس/ خبرگزاری آناتولی

ریچارد نورلند، سفیر ایالات متحده در طرابلس با انتشار مطلبی در حساب توییتر خود اعلام کرد که ترکیه از روند مذاکرات و گفتگوهای سیاسی در لیبی حمایت می‌کند. وی در ادامه تصریح کرد: پس از گفتگوهای سازنده با آنکارا٬ حمایت ترکیه از نشست مذاکرات سیاسی در لیبی را تایید می‌کنیم. این روند نیاز به تقویت آتش‌بس موثر را نشان می‌دهد.

نورلند در چارچوب حمایت از روند مذاکرات سازمان ملل در لیبی گفتگوهایی را آغاز کرد و در روز دوم اکتبر در پاریس، پایتخت فرانسه دیدارهایی داشت. وی سپس به مصر رفته و با آکیله صالح، رئیس مجلس نمایندگان طبرق، متحد سیاسی خلیفه حفتر دیدار کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 290 هزار و 352 تن رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 290 هزار و 352 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی آمریکا از ادامه نقض فاحش حقوق بشر در ایرانابراز نگرانی آمریکا از ادامه نقض فاحش حقوق_بشر در ایران کلی کرفت در سخنانی در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد درباره وضعیت حقوق بشر در کشورهای مختلف جهان، نقض مداوم حقوق اساسی مردم ایران را محکوم کرد. از حقوق بشر آمریکایی چه خبر؟ شنیدم قاتل فلوید رو آزاد کردید لطفاً در خصوص نقض قوانین بین‌المللی و ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی هم اظهار نظر بفرمایید از حقوق بشر مخصوصا برای سیاه پوستان در ایالات متحده چه خبر؟!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش اختصاصی یورونیوز از مراسم شجریان؛ «حتی وقتی در این دنیا نیست از وجودش ترس دارند»«استاد شجریان نشان داد که برای همیشه زنده خواهد ماند و فراموش نمی‌شود. استاد شجریان قدرتی را نشان داد که حتی وقتی در این دنیا نیست، از وجود او ترس دارند.» montazeri_javad ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری montazeri_javad montazeri_javad اشخاصی که آنقدر وجود ندارند که با نام و تصویر حقیقی خود اظهار نظر کنند معمولان بی شخصیت در نظر گرفته میشوند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش صادرات ترکیه به روسیه و آمریکا طی 9 ماه امسال
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »