آمریکا: ترکیه از مذاکرات صلح در لیبی حمایت می‌کند

19/07/1399 12:56:00 ق.ظ

سفیر آمریکا در طرابلس اعلام کرد که ترکیه از مذاکرات صلح در لیبی حمایت می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

سفیر آمریکا در طرابلس اعلام کرد که ترکیه از مذاکرات صلح در لیبی حمایت می‌کند. - خبرگزاری آناتولی 10.10.

2020 طرابلس/ خبرگزاری آناتولی ریچارد نورلند، سفیر ایالات متحده در طرابلس با انتشار مطلبی در حساب توییتر خود اعلام کرد که ترکیه از روند مذاکرات و گفتگوهای سیاسی در لیبی حمایت می‌کند. وی در ادامه تصریح کرد: پس از گفتگوهای سازنده با آنکارا٬ حمایت ترکیه از نشست مذاکرات سیاسی در لیبی را تایید می‌کنیم. این روند نیاز به تقویت آتش‌بس موثر را نشان می‌دهد.

نورلند در چارچوب حمایت از روند مذاکرات سازمان ملل در لیبی گفتگوهایی را آغاز کرد و در روز دوم اکتبر در پاریس، پایتخت فرانسه دیدارهایی داشت. وی سپس به مصر رفته و با آکیله صالح، رئیس مجلس نمایندگان طبرق، متحد سیاسی خلیفه حفتر دیدار کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

عراق موجودیت خود را از ایران دارد

محمد صدر: با بالا گرفتن جنگ های داخلی عراق در سالهای پس از سقوط صدام، این کشور با اعلام موجودیت گروهی با نام «داعش» در خاک خود مواجه شد که به نام برپایی تعالیم و قوانین اسلامی، ظالمانه ترین رفتار را در برخورد با مردم عراق به ویژه زنان این کشور دنبال می کردند(البته شاخه سوری این گروه، سال‌ها قبل فعالیت خود را در سوریه آغاز کرده بود) اینکه در نهایت چگونه ماهیت این گروه به نابودی انجامید و برخورد دولت عراق با ناجیان این کشور در سال‌های پس از سقوط داعش چه بود. گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 290 هزار و 352 تن رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 290 هزار و 352 تن رسید

ابراز نگرانی آمریکا از ادامه نقض فاحش حقوق بشر در ایرانابراز نگرانی آمریکا از ادامه نقض فاحش حقوق_بشر در ایران کلی کرفت در سخنانی در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد درباره وضعیت حقوق بشر در کشورهای مختلف جهان، نقض مداوم حقوق اساسی مردم ایران را محکوم کرد. از حقوق بشر آمریکایی چه خبر؟ شنیدم قاتل فلوید رو آزاد کردید لطفاً در خصوص نقض قوانین بین‌المللی و ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی هم اظهار نظر بفرمایید از حقوق بشر مخصوصا برای سیاه پوستان در ایالات متحده چه خبر؟!

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!

گزارش اختصاصی یورونیوز از مراسم شجریان؛ «حتی وقتی در این دنیا نیست از وجودش ترس دارند»«استاد شجریان نشان داد که برای همیشه زنده خواهد ماند و فراموش نمی‌شود. استاد شجریان قدرتی را نشان داد که حتی وقتی در این دنیا نیست، از وجود او ترس دارند.» montazeri_javad ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری montazeri_javad montazeri_javad اشخاصی که آنقدر وجود ندارند که با نام و تصویر حقیقی خود اظهار نظر کنند معمولان بی شخصیت در نظر گرفته میشوند

افزایش صادرات ترکیه به روسیه و آمریکا طی 9 ماه امسال