آمریکا 7 مقام و 4 سازمان اوکراینی حامی روسیه را تحریم کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت خزانه‌داری آمریکا 7 شخص و 4 سازمان اوکراینی حامی روسیه را به دلیل دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2020 تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزارت خزانه‌داری آمریکا 7 شخص و 4 سازمان اوکراینی حامی روسیه را به دلیل دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2020 تحریم کرد.وزارت خزانه‌داری آمریکا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 7 شخص و 4 سازمان مرتبط با آندری درکاچ، نماینده مجلس اوکراینی حامی روسیه را به دلیل اقدام برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده تحریم کرد.

براساس این گزارش، دفتر کنترل سرمایه‌های خارجی یک شبکه که درکاچ و 7 شخص و 4 سازمان مذکور نیز عضو آن بوده‌اند، را وارد لیست تحریم خود کرده است. این نماینده پارلمان اوکراین پیش از این در سپتامبر 2020، به اتهام مداخله در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تحریم شده بود. در لیست جدید تحریم ایالات متحده نام کنستانتین کولیک، الکساندر اونیشچنکو، آندری تلیژنکو و الکساندر دوبینسکی از مقامات سابق دولت اوکراین نیز به چشم می‌خورد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده جدید آمریکا در سازمان ملل: هنوز با نماینده ایران در سازمان ملل دیدار نکرده‌امنماینده جدید آمریکا در سازمان ملل: هنوز با نماینده ایران در سازمان ملل دیدار نکرده‌ام دولت پرزیدنت بایدن از زمان شروع کار خود گفته است اگر ایران به اجرای تعهدات خود در قابل توافق هسته‌ای موسوم به برجام بازگردد، آمریکا هم به این توافق بازخواهد گشت به اون نماینده بیسواد بگید ایران در برجام هست ترامپ احمق خارج شد. از این حرفش میشه فهمید،طرف فقط عقده دست دادن و گفتگو و مذاکره با نمایندگان یک حکومت داعشی ،تروریست رو داره و به خاطر قتل و عام مردم ایران ،میخواد این حکومت رو تشویق کنه. بازگشت به برجام یعنی پذیرش الزامات آن و لغو تحریم های غیر قانونی این نیازی به مذاکره ندارد موضوع گفتگوی غیر رسمی فقط می تواند 'چگونگی بازگشت طرفین به تعهدات برجامی'باشد و هیچ موضوع دیگری ربطی به برجام ندارد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد سازمان ملل از گزارش ایران از سقوط هواپیمای اوکراینی | DW | 23.02.2021یک کارشناس سازمان ملل می‌گوید گزارشی که ایران درباره سرنگونی 'غیرعمدی' هواپیمای اوکراینی در سال گذشته ارائه داده، حاوی ابهامات فراوان است. او خواستار گزارشی صادقانه‌تر از ایران شده است. صادق مُرد یک ابهام اساسی این است که غیرعمدی نبود، عمدی بود. صداقت در این« ولایت» یافت می نشود ، جسته ایم ما . فقط وقاحت در خدعه و تقیه یافت شد .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گزارشگر ویژه سازمان ملل ایران را در پرونده هواپیمای اوکراینی ساقط شده متهم دانستگزارشگر ویژه سازمان ملل در امور قتل‌های فراقانونی اعلام کرد که اظهارات مقامات ایرانی درباره هواپیمای اوکراینی که سال گذشته در تهران ساقط شد، متناقض بوده و حقوق بشر را نقض کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارشگر سازمان ملل: تناقض‌های جمهوری اسلامی درباره پرواز اوکراینی هدف‌مند بود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تکرار روایت سپاه پاسداران از سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سازمان هواپیمایی ایرانگزارش ذکر نکرده چرا سایز موشک و هواپیما را نتونسته از هم تشخیص بده؟؟ فرض بر اینکه جهت دهی سیستم غلط، اینهمه پرواز در ساعات قبل انجام شده، چرا اون پروازها را هدف قرار نداده؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »