آمریکا مجازات حبس صبا کرد افشاری را 'غیرعادلانه' خواند

30/08/2019 05:20:00 ق.ظ

آمریکا مجازات حبس صبا کرد افشاری را 'غیرعادلانه' خواند

آمریکا مجازات حبس صبا کرد افشاری را 'غیرعادلانه' خواند

وزارت امور خارجه آمریکا محکومیت حبس صبا کرد افشاری، فعال حقوق زنان و از معترضان به حجاب اجباری را غیرعادلانه خوانده و آن را محکوم کرده است. حسین تاج، وکیل خانم کرد ‏‏افشاری سه شنبه از محکوم شدن او در دادگاه انقلاب به ۲۴ سال حبس خبر داد. به گفته آقای تاج ۱۵ سال از این محکومیت قابل اجرا خواهد بود.

پایان پست توییتر شماره از @statedeptspoxصبا کرد افشاری در یازدهم خرداد بازداشت شده بود در روز ۲۸ مرداد در دادگاه انقلاب به ریاست قاضی ایمان افشاری تحت محاکمه قرار گرفت.خانم کردافشاری برای اتهام"اشاعه فساد و فحشا از طریق کشف حجاب و پیاده روی بدون حجاب" به ۱۵ سال حبس تعزیری،"اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور" به ۷ سال و نیم حبس تعزیری و"فعالیت تبلیغی علیه نظام" به یک سال و نیم حبس تعزیری محکوم شد.

با استناد به ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی مجازات اشد یعنی ۱۵ سال حبس تعزیری از بابت اتهام"اشاعه فساد و فحشا از طریق کشف حجاب و پیاده روی بدون حجاب" قابل اجرا خواهد بود.پیش از این نیز در نهم مرداد یاسمن آریانی، منیره عربشاهی و مژگان کشاورز که از فعالان مخالف حجاب اجباری هستند، هر کدام به ۱۰ سال حبس قابل اجرا محکوم شده بودند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

عکس‌های خصوصی پادشاه تایلند و معشوقه‌‌اش وب‌سایت دفتر سلطنتی را از دسترس خارج کرداقدام دفتر سلطنتی تایلند در انتشار یک مجموعه عکس از پادشاه این کشور و معشوقه‌‌اش، باعث شد پایگاه اینترنتی این دفتر به علت ترافیک بالا از دسترس خارج شود.

فیسبوک مقررات تبلیغات سیاسی را قبل از انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا تشدید کرد | DW | 29.08.2019اثرگذاری روسیه بر انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا سبب شد که فیسبوک قوانین تبلیغات سیاسی خود را شفاف‌تر کند. طبق مقررات جدید فیسبوک دیگر نمی‌تواند نام افرادی که برای تبلیغات سیاسی پرداخت کرده‌اند را پنهان کند.

آمریکا چهار ایرانی را به اتهام انتقال پول از سپاه به حماس تحریم کردآمریکا بانک لبنانی را به اتهام ارتباط با حزب‌الله و چهار ایرانی را به اتهام انتقال پول از سپاه به حماس و حزب‌الله تحریم کرد

آمریکا حامیان مالی نیروی قدس سپاه پاسداران و گروه حماس را را تحریم کرد🔴خبر فوری |‌ آمریکا حامیان مالی نیروی قدس سپاه_پاسداران و گروه حماس را تحريم کرد دولت پرزیدنت ترامپ در یکسال اخیر فشار حداکثری را بر ایران اعمال کرده و گفته است که رژیم ایران باید مثل یک کشور عادی رفتار کند

اسرائیل اسامی فرماندهان سپاه پشت پروژه موشک‌های نقطه‌زن حزب الله را فاش کرداسرائیل اسامی فرماندهان سپاه پشت پروژه موشک‌های نقطه‌زن حزب_الله را فاش کرد به نوشته جروزالم پست، این پروژه موشکی از سال ۲۰۱۳ در جریان بوده و هدف آن ساخت کارگاه های تولید موشک های «نقطه‌زن» در مناطق جنوب لبنان، بیروت و بقاع است.

آمریکا حامیان مالی نیروی قدس سپاه و حماس را تحریم کرد؛ استقبال مایک پمپئوهمزمان با دور دیگری از تحریم ایالات متحده علیه حامیان مالی نیروی قدس سپاه پاسداران و حماس، وزیر خارجه آمریکا می‌گوید به فشار بر جمهوری اسلامی و گروه‌های وابسته به آن برای جلوگیری از گسترش اقدامات ترور

۷ شهریور ۱۳۹۸ پایان پست توییتر شماره از @statedeptspox صبا کرد افشاری در یازدهم خرداد بازداشت شده بود در روز ۲۸ مرداد در دادگاه انقلاب به ریاست قاضی ایمان افشاری تحت محاکمه قرار گرفت.فیک بالا از دسترس خارج شود.شبکه اجتماعی  فیسبوک یکسال قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مقررات مربوط به تبلیغات با محتوای سیاسی را تشدید کرده است.Aa وزارت خزانه داری ایالات متحده آمریکا چهار ایرانی را به دلیل انتقال پول سپاه پاسداران از طریق حزب‌الله به حماس تحریم کرد.

خانم کردافشاری برای اتهام"اشاعه فساد و فحشا از طریق کشف حجاب و پیاده روی بدون حجاب" به ۱۵ سال حبس تعزیری،"اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور" به ۷ سال و نیم حبس تعزیری و"فعالیت تبلیغی علیه نظام" به یک سال و نیم حبس تعزیری محکوم شد. با استناد به ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی مجازات اشد یعنی ۱۵ سال حبس تعزیری از بابت اتهام"اشاعه فساد و فحشا از طریق کشف حجاب و پیاده روی بدون حجاب" قابل اجرا خواهد بود. انتشار این ۶۰ تصویر به‌علاوه یک زندگینامه ۴۶ صفحه‌ای چنان اشتیاقی از سوی مراجعه‌کنندگان برانگیخت که پایگاه اینترنتی دچار مشکل فنی و از دسترس خارج شد. پیش از این نیز در نهم مرداد یاسمن آریانی، منیره عربشاهی و مژگان کشاورز که از فعالان مخالف حجاب اجباری هستند، هر کدام به ۱۰ سال حبس قابل اجرا محکوم شده بودند. اما از اواسط اکتبر سال جاری کاربران آمریکایی فیسبوک برای تبلیغات سیاسی خود باید اطلاعاتی چون شماره مالیاتی و شماره ثبت درنهادهای انتخاباتی آمریکا را هم در اختیار فیسبوک قرار دهند. عفو بین الملل گزارش داده است که سال گذشته حداقل ۳۹ نفر در ارتباط با اعتراض به حجاب اجباری دستگیر شده اند. این لقب عنوان رسمی معشوقه رسمی در تایلند است. موضوعات مرتبط . ایالات متحده آمریکا از سال ۱۹۹۷ حزب‌الله لبنان را یک گروه تروریستی می‌خواند.