آمریکا 5 شرکت دیگر را به دلیل حمایت از ایران تحریم کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریكا پنج شركت دیگر را به دلیل خرید نفت از ایران و همكاری در زمینه نفت وارد لیست تحریم‌ها كرد. - خبرگزاری آناتولی

03.09.2020دولت آمریكا پنج شركت دیگر از جمله سه شرکت چینی و یک شرکت اماراتی را به دلیل خرید نفت از ایران و همكاری در زمینه نفت وارد لیست تحریم‌ها كرد.

براساس این گزارش، شرکت‌های مذکور با خرید، فروش، حمل و نقل و بازاریابی فرآورده‌های نفتی یا نفت از ایران تحریم‌های اعمال شده توسط ایالات متحده را نقض کرده و مدیران عامل آنها نیز به لیست تحریم‌ها اضافه شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عربستان سعودی ۷ نفر را به جرم حمله به شیعیان به اعدام محکوم کرددر سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ مناطق عمدتا شیعه نشین در شرق پادشاهی عربستان چندین بار مورد حمله قرار گرفت. در مرگ‌بارترین حملات از این دست در ماه مه سال ۲۰۱۵، بیست و یک نفر در یک مسجد شیعیان در استان نفت‌خیز قطیف کشته شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قتل یک فرد سیاهپوست دیگر خشم معترضان آمریکایی را برانگیخت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عراقچی: اعضای برجام آمریکا را به عنوان مشارکت کننده این توافق نمی‌شناسندلندن – ایرنا – سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان که برای شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام به وین سفر کرده تصریح کرد که اعضای این توافق، آمریکا را به عنوان مشارکت کننده برجام نمی‌شناسند و حقی برای این کشور در خصوص استفاده از سازوکارهای درون برجام یا قطعنامه ۲۲۳۱ قائل نیستند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آذری‌جهرمی:مشکلات اینترنت را به ۱۹۵ گزارش کنیدگزارش مشکلات اینترنت | وزیر ارتباطات از مردم خواست مشکلاتی که در خصوص کیفیت اینترنت دارند را به شماره ۱۹۵ گزارش کنند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شبه‌نظامیان طالبان یک پلیس زن را در قندوز به رگبار بستندفرماندهی پلیس ولایت کندز افغانستان اعلام کرد که یک پلیس زن بر اثر تیراندازی شبه‌نظامیان طالبان جان باخت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه بازنشر کاریکاتورهای توهین‌آمیز به پیامبر اسلام در فرانسه را محکوم کردترکیه بازنشر کاریکاتورهای توهین‌آمیز به پیامبر_اسلام در فرانسه را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »