معافیت, ایران, تمدید, آمریکا, هسته‌ای, صدای آمریکا

معافیت, ایران

آمریکا چهار معافیت هسته‌ای ایران را تمدید کرد

🔺آمریکا چهار #معافیت هسته‌ای #ایران را #تمدید کرد ⚡️مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه #آمریکا با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام این خبر گفت که تداوم توسعه فعالیت های #هسته‌ای ایران غیرقابل قبول است.

31/03/2020 04:32:00 ق.ظ

🔺 آمریکا چهار معافیت هسته‌ای ایران را تمدید کرد ⚡️مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام این خبر گفت که تداوم توسعه فعالیت های هسته‌ای ایران غیرقابل قبول است.

ایالات متحده آمریکا معافیت ‌های مربوط به چهار محدودیت هسته‌ای ایران را برای ۶۰ روز دیگر تمدید کرد.\r\n مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ، غروب دوشنبه ۱۱ فروردین با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام این

چاپایالات متحده آمریکا معافیت‌های مربوط به چهار محدودیت هسته‌ای ایران را برای ۶۰ روز دیگر تمدید کرد.مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، غروب دوشنبه ۱۱ فروردین با انتشار بیانیه ای ضمن اعلام این خبر گفت که تداوم توسعه فعالیت های هسته‌ای ایران غیرقابل قبول است.

حسین درخشان: از همکاری با سپاه تا دعوت به هاروارد پرزیدنت ترامپ: این هفته به اقدام چین علیه هنگ کنگ پاسخ محکمی می‌دهیم زلزله ۴ ریشتری در گسل مشا رخ داده/ مردم به جای نگرانی آماده باشند

او اعلام کرد: اخاذی هسته ای رژیم ایران از جمله بزرگترین تهدیدها علیه صلح و امنیت جهانی است. همانطور که پرزیدنت ترامپ پیشتر گفت، ایران هرگز اجازه داشتن سلاح هسته‌ای را نخواهد یافت.سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اضافه کرد: ما به استفاده از تمام ابزار دیپلماتیک و اقتصادی خود برای محدود کردن فعالیت‌های بی ثبات کننده رو به رشد ایران ادامه می دهیم.

به گفته خانم اورتگاس، دولت آمریکا فعالیت‌های هسته‌ای ایران را همچنان زیر نظر می‌گیرد تا محدودیت‌ها را در هر زمانی بازگرداند.​این معافیت‌ها به ایران اجازه می‌دهد با دیگر کشورهایی که هنوز به برجام متعهد هستند، در سه سایت هسته‌ای فردو، اراک، و نیروگاه اتمی بوشهر، به همکاری ادامه دهد تا اطمینان حاصل شود ایران غنی‌سازی اورانیوم را در میزان مقرر نگه می‌دارد.

دولت پرزیدنت ترامپ با برشمردن ایرادات برجام، از توافق هسته ای خارج شد و تحریم ها علیه جمهوری اسلامی را بازگرداند. مقامات دولت آمریکا همچنین با اشاره به اقدامات مخرب جمهوری اسلامی در منطقه و حمایت از گروه‌های تروریستی، اعلام کردند فشار حداکثری بر رژیم جمهوری اسلامی تا هنگامی که مانند یک کشور عادی در منطقه رفتار نکند، ادامه خواهد یافت.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

چرا امریکا معافیتهای هسته ایران رو تمدید میکنه.؟ اگه کسی دلیلش رو میدونه به ما هم اطلاع بده. شما اسیدپاشهای آتش به اختیار KhameneiVirus شما که میگین تحریم ها تبدیل به فرصت شده پس چرا سران این نظام مافیایی فرقه_تبهکار مدام ناله برداشته شدن تحریم‌ها را سر می دهند؟؟؟ بالاخره اثر داشته یانه؟؟؟ راستی از فرزندان سران نظام در خارج کشور چه خبر؟؟؟ خوش میگذرونن؟؟؟ دیگر_بس_است

تدوام توسعه جهانخواری وجنایت آمریکا با وجود امپراطوری ایران وجریان مقتدرمقاومت با رهبری بی بدیل سیدعلی، محال وغیرممکن است. انتقام سخت خر میفهمه تحریم ها برای ایران تبدیل به فرصت شده، ایران ابرقدرت منطقه شد. سپاه محبوب تر شد. تولید داخلی زیاد تر شد. استارت اقتصاد بدون نفت زده شد. دقیقا چشم اندازهای ایران برای توسعه و پیشرفت داره انجام میشه. اگر هم کاستی هست بخاطر مسئول بی کفایته وگرنه ایران بهشت توانمندی هاست.

کی از شما نظر خواست یا اصلاً شما را ادم حساب کنه که بگید قابل قبول هست یا نیست کص مورگان به کوری چشمتون همه کار میکنیم فعالیت هسته ای ایران تحت نظارت آژانس انرژی هسته ای وابسته به سازمان ملل است و ادامه خواهد یافت و مهم نیست برای امریکا قابل قبول باشد یا نباشد. علاوه بر این،فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران ذیل قرار داد برجام،در یکی از قطعنامه های شورای امنیت درج شده است.

3-باید از دولت مفلوک امریکا پرسید : چرا نوچه شما -اسرائیل- حاضر به پذیرش نظارت های آژانس انرژی اتمی بر فعالیت های هسته ای نیست؟! اکنون معلوم شد که 'یاغیان بین المللی' و 'اخاذی کنندگان بین المللی'چه کسانی هستند! 1-برنامه هسته ای ایران زیر نظر آژانس انرژی اتمی (نهاد وابسته به سازمان ملل متحد) و در ذیل پروتکل ان پی تی انجام می شود. این برنامه هسته ای،برنامه ای صلح آمیز است در زمینه های تولید برق،و در کشاورزی و پزشکی. ایران اعتنایی به شانتاژهای دولت فضول و مفلوک امریکا ندارد.

2-'اخاذی هسته ای' کار همیشگی دولت مفلوک امریکاست که بر خلاف پروتکل ان پی تی،از ایران می خواهد که تماما برنامه هسته ای خود را تعطیل کند. این در حالی است که هم امریکا بمب اتمی و صدها موشک با کلاهک های هسته ای دارد،هم نوچه نامشروع او اسرائیل دهها موشک دارای کلاهک هسته ای دارد. خداییش خیلی خوشگله عقیده شما و مورگانتون راجع به ایران به فلانمون

آمدیکا رسیده به بن بست. تکرار دروغ ها نشان استیصال آمریکا در مقابل ایران است. آمریکا فهمیده با دروغ و فریب حریف ایران نیست و در این بن بست در جا میزنه.

توئیت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا خطاب به مقامات ایران: از دروغگویی و دزدی دست بردارید🔴خبر فوری| توئیت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا خطاب به مقامات ایران : از دروغگویی و دزدی دست بردارید اشاره خانم اورتگاس به میلیاردها پول،‌ بودجه «ستاد اجرایی فرمان امام» است که زیر نظر علی خامنه‌ای فعالیت دارد. این زن قبلا پورن استار نبوده؟ خانم اورتوگاس خوب جوابی دادن تا هستند نه از دروغگویی دست بر میدارن نه از دزدی نه از بدبخت کردن ایران

ایران آمریکا را متهم به «تروریسم اقتصادی و بهداشتی» کرد

ایران سفارت سابق آمریکا را به کارگاهى براى تولید ماسک مقابله با کرونا تبديل كردبا شیوع کرونا در ایران ، ساختمان سفارت سابق آمریکا در تهران، توسط عده‌ای بسیجی با عنوان «نیروهای الان واقعا فکر میکنن مردم یا دولت آمریکا با این کارا تحت تاثیر قرار میگیره؟؟؟؟

بازداشت چهار مامور زندان سقز

سرگردانی یک کشتی مسافری با چهار جسد روی آب‌ها | DW | 30.03.2020یک کشتی مسافربری به دلیل ابتلای تعدادی از سرنشینان خود به کووید ۱۹ نتوانسته تا کنون در هیچ بندری لنگر بیاندازد. چهار تن در این کشتی قربانی کرونا شده‌اند. چه زیباست حقوق بشر آدما رو تو سختی ها بایست شناخت بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند البته در روزهای خوشی ودیگر هیچ

محکومیت قطعی چهار نفر از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای به بیش از ۴۰ سال زندانمحکومیت قطعی چهار نفر از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای به بیش از ۴۰ سال زندان بر اساس اطلاعات موجود این حکم روز یکشنبه با مراجعه وکیل این فعالان سیاسی به دادگستری استان خراسان رضوی به صورت شفاهی به وی ابلاغ شده است. این هم از برکات انقلابی که شعارش آزادی بود همش۴۰ سال؟؟؟؟!!!!!!!!! کمه ۴۰ سال زندان برای باشرفترین وآزاده ترین انسانها. ظلم پایدار نیست