آمریکا دو بازجوی سپاه پاسداران ایران را تحریم کرد

20/12/1399 12:20 ق.ظ

وزارت امور خارجه آمریکا از تحریم دو نفر از «بازجویان» سپاه پاسداران ایران به دلیل «نقض حقوق بشر» خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه آمریکا از تحریم دو نفر از «بازجویان» سپاه پاسداران ایران به دلیل «نقض حقوق بشر» خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 10.03.2021 واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد دو نفر از بازجویان سپاه پاسداران ایران به دلیل نقض حقوق بشر در لیست تحریم‌ها قرار گرفتند.

وی در این اطلاعیه تاکید کرد که در شورای حقوق بشر در ژنو نگرانی‌های خود از موارد نقض حقوق بشر در ایران را اعلام داشته‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

وزارت خارجه آمریکا از تحریم دو مقام سپاه پاسداران به خاطر نقض حقوق بشر خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دست صلح امریکایی ها با تحریم قشنگ رو شد! انگلزاده هاى اين رژيم را از آمريكا اخراج كنيد و اموالِشان را ضبط كنيد، آنموقع أست كه حرفها و اِدعاهاى شما از پوچى در ميآيد و مردم ايران شماها را جِديتر بِحساب ميآورند !بفرمایید_دادگاه امروز_اسدی_فردا_خامنه‌ای PS752 خامنه‌ای_جنایتکار زنده_باد_ازادی نه_شاه_نه_شیخ مسعود_رجوی خسته نباشید !؟! البته با حضور پیاده نظام ج ا در قالب مهره های نایاک و دیگر حامیان کراواتی و بدون روسری رژیم در آمریکا ، نیازی به حضور خود فرماندهان نیست !

آمریکا دو بازجوی «شکنجه‌گر» سپاه پاسداران را تحریم کردهمزمان با افزایش شکایات علیه ایران در دادگاه‌های ایالات متحده که منجر به مطرح شدن پرونده‌های جنایی

دو مقامی که آمریکا سه‌شنبه تحریم کرد،‌ «بازجو و شکنجه‌گر» اطلاعات سپاه پاسداران هستندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دو شهروند بلوچ در نیک‌شهر به دست نیروهای سپاه پاسداران کشته شدند

شلیک اخطار گارد ساحلی آمریکا در تنگه هرمز به قایق‌های سپاه پاسداران | DW | 11.05.2021قایق‌های تندروی سپاه پاسداران به کشتی‌های نیروی دریایی امریکا که زیردریایی 'یواس‌اس جورجیا' را اسکورت می‌کردند، تا فاصله ۱۳۵ متری نزدیک شدند. گارد ساحلی ایالات متحده در تنگه هرمز ناچار به ۳۰ شلیک اخطار شده است. پا به فرار گذاشت این زیردریایی اتمی؟ گارد ساحلی آمریکا؟؟ از کی تاحالا خلیج‌فارس ساحل آمریکا ست؟ خبرگزاری دوزاری آمریکایی ها که جرأت چنین غلطایی روندارن اماگیرم که چنین غلطی هم کردن شماهاچرا ذوق میکنین و دُم تکون میدین ؟!