آمریکا حملات حوثی‌ها به عربستان را محکوم کرد

11/12/1399 12:34 ق.ظ

🔺آمریکا حملات حوثی‌ها به عربستان را محکوم کرد ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن محکوم کردن حمله حوثی‌ها به عربستان سعودی بر کمک به عربستان برای دفاع در مقابل حملات گروه‌های همسو با ایران تاکید کرد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن محکوم کردن حمله حوثی‌ها به عربستان سعودی بر کمک به عربستان برای دفاع در مقابل حملات گروه‌های همسو با ایران تاکید کرد.

آقای پرایس تاکید کرد که ایالات متحده بر همکاری دراز مدت خود و کمک به عربستان برای برای دفاع در مقابل حملات گروه‌های همسو با ایران متعهد است. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از حوثی های همسو با ایران خواست تا به این «حملات فاجعه‌بار» خاتمه داده و با فرستاده ویژه ایالات متحده در امور یمن تعامل سازنده داشته باشند.

ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی از حمله موشکی حوثی‌ها به ریاض خبر داد ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی روز شنبه ۹ اسفند اعلام کرد که این ائتلاف حمله موشکی حوثی‌های یمن به ریاض، پایتخت عربستان، را خنثی کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

امریکا به گروههای عراقی حمله می کند و آنرا بر اساس 'اصل دفاع از خود' توجیه می کند حوثی ها نیز بر اساس 'اصل دفاع از خود'به عربستان متجاوز حمله می کنند و آنرا دفاع از خود می دانند امریکا در تناقض است انريكا تو كون بايدن خنديد محكوم كرد اين پير خرفت هم دار راه سگ زرد رو ادامه ميده بابا خفه شو پنجاه موضع متضاد گرفتین توی این هفت سال ، حامی اصلی عربستان و داعش و تروریست هستید در منطقه ، و به همین دلیل با ایران دشمنید و به همین سبب سردار ِ کمرشکن ِ داعش رو به قتل رسوندید ، این ژست ها و حرفا و توئیت ها ، حتی دراز گوش های داخل طویله رو هم متقاعد نمی کنه

حیف که به اخبار یکطرفه شما نمیشه استناد کرد وگرنه خبر خیلی مهمیه مرگ بر آمریکا

آمریکا حملات شبه‌نظامیان حوثی به تاسیسات نفتی عربستان سعودی را به شدت محکوم کردوزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد حمله شبه‌نظامیان حوثی تحت حمایت ایران به تاسیسات نفتی جازان عربستان سعودی به روشنی اقدامی تحریک‌آمیز به منظور تداوم درگیری‌هاست و ایالات متحده همراه با جامعه بین‌الملل این حملات را به شدت محکوم می‌کند در ادامه گفت ای جمهوری اسلامی بد ، قهر قهر یعنی اگه حمله نمیکردن جنگ تموم بود؟ شماها به شعور دنبال کننده هاتون توهین میکنین The US government has promised Saudi Arabia that it will never condemn the Saudis in the Security Council until it uses US bombs.

محکومیت‌های گسترده عربی در واکنش به حملات حوثی‌ها به سعودیپدافند هوایی سعودی شامگاه شنبه 27 فوریه 2021 طی دو ساعت با 7 مورد تهدیدهای هوایی شبه‌نظامیان حوثی جهان محکوم کند سودی ندارد بن سلمان توسط گروه کوچک حوثی ها جر داده شده است .وحشت مردم ریاض را فراگرفته است خب بلوچ ها را وطنی کن تا حمایتت کنند عربها به داد عربستان برسید تا خواهرشان گاییده نشده

آمریکا: ما متعهد به حمایت از پادشاهی سعودی در برابر حملات حوثی‌ها هستیمایالات متحده آمریکا شامگاه یکشنبه 28 فوریه با تأکید بر تعهد خود به مشارکت استراتژیک خود با پادشاهی آمریکا متعهد به کشتار شیعیان بدست سنی های وهابی عربستان سعودی است. 15 نفر از 19 تروریست حملات 11 سپتامبر شهروند عربستان سعودی بودند ولی آمریکا بهترین رابطه را با آل سعود دارد. حتی جان شهروندان آمریکا هم مهم نیست اگر پای دلارهای نفتی و فروش سلاح در میان باشد!

واكنش‌ رسمى ايران به حملات متقابل اسرائيل؛ نقدی تهدید به پاسخ به «شرارت» کرددر اولین واکنش به حمله موشکی ناکام به تاسیسات اتمی دیمونای اسرائیل، و اقدام متقابل اسرائيل در حمله به اهداف ایرانی در سوریه، محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران ادعا کرد که اسرائیل تلاش کرده حوادثی را که دیروز اتفاق افتاد لاپوشانی کند. تو دفتر خود نقدی که جاسوس بود و از دفتر خودشم خبر نداشت 🤭🤣 لااقل یه الدنگ دیگه میدا میکردن برای زر مفت زدن

حمله موشکی حوثی‌ها به فرودگاه أبها و تاسیسات نفتی عربستان؛ آمریکا واکنش نشان دادشبه‌نظامیان حوثی تحت حمایت ایران می‌گویند فرودگاه أبها در جنوب عربستان سعودی را تحت حمله موشکی قرار داده‌اند. امریکا بهشون گفته خیلی بدید😂 عربستان قرار بود با یک دنیا پول ،باکمک آمریکا ،انگلیس ،آلمان ،ایتالیا ،رژیم کودک کش ،امارات ،مصر ، سودان و.... گروه کوچک شورشی حوثی را !!!! دو سه روزه نابود کنه ؟قدرت خدا ، قدرت حق و قدرت مظلوم قطعا بزرگترین اعتلاف های شیطانی را به فلاکت میکشاند

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن محکوم کردن حمله حوثی‌ها به عربستان سعودی بر کمک به عربستان برای دفاع در مقابل حملات گروه‌های همسو با ایران تاکید کرد.، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده روز یکشنبه ۱۰ اسفند با صدور بیانیه‌ای حملات روز شنبه به عربستان را به شدت محکوم کرد و آن رابلکه تهدیدی برای صلح و ثبات در یمن دانست.

آقای پرایس تاکید کرد که ایالات متحده بر همکاری دراز مدت خود و کمک به عربستان برای برای دفاع در مقابل حملات گروه‌های همسو با ایران متعهد است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از حوثی های همسو با ایران خواست تا به این «حملات فاجعه‌بار» خاتمه داده و با فرستاده ویژه ایالات متحده در امور یمن تعامل سازنده داشته باشند.

ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی از حمله موشکی حوثی‌ها به ریاض خبر داد

ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی روز شنبه ۹ اسفند اعلام کرد که این ائتلاف حمله موشکی حوثی‌های یمن به ریاض، پایتخت عربستان، را خنثی کرده است.

ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی روز شنبه ۹ اسفند اعلام کرد که این ائتلاف حمله موشکی حوثی‌های یمن به ریاض، پایتخت عربستان، را خنثی کرده است.