آمریکا فرزندان رهبر کودتای میانمار را مجازات کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

آمریکا فرزندان رهبر کودتای میانمار را مجازات کرد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اساس اعلام وزارت خزانه‌داری ایالات متحده اونگ پایه سونگ، پسر و خین تیری تت مون، دختر فرمانده ارتش و ۶ شرکتی که توسط آنها اداره می‌شود تحت مجازات دولت آمریکا قرار گرفته‌اند.

وی افزود: «ایالات متحده آمریکا به همکاری با شرکای بین‌المللی خود ادامه می‌دهد تا ارتش و پلیس میانمار را تحت فشار قرار دهد تا از هرگونه خشونت علیه معترضان صلح طلب دست بردارند و دموکراسی و حاکمیت قانون را در میانمار برقرار کنند.» اونگ پایه سونگ، پسر فرمانده ارتش از طریق یکی از شرکت‌هایی که امروز در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفته است با اخذ تاییدیه از سازمان غذا و داروی میانمار به شرکت‌های داروسازی خارجی امکان دسترسی به بازار میانمار را می‌داد.در پی کودتای میانمار دولت آمریکا مین اونگ هلاینگ را تحت مجازات قرار داده بود. اتحادیه اروپا نیز در نظر دارد تا افراد و نهادهای مرتبط با کودتای میانمار را تحریم کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عجب مجازاتی!!!

چرا بچه هاي اخوندا رو مجازات نميكنه؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تداوم اعتراض‌ها در میانمار یک روز پس از کشتار؛ سازمان‌ملل از «قتل عام» سخن گفت«یک ارتش حرفه‌ای از مقررات و عرف بین‌المللی رفتاری و مسئولیت حفاظت از مردم پیروی می‌کند نه اینکه به آن‌ها آزار برساند؛ مردمی که [بنا به تعریف] ارتش برای خدمت به آن‌ها موجودیت دارد.» دولت میانمار احمقه که اون زنه مزدور غرب را اعدام نمکنه . میانمار شد کره شمالی دوم و شما اروپاییها هم هیچ غلطی نمی تونین بکنید سازمانی ملل نه ... سازمان باج بگیران و دزدان و چپاولگران .. هر کی پول بیشتری بده ، رای به نفع اون صادر میشه ... انسانیت در این سازمان حکم فرما نیست... فقط باجگیری ! شکر گذاریم که چنین اتفاقی افتاده چون چند سال پیش خیلی مردم بی گناه را کشتن و اوره کردن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از تایپه تا توکیو؛ راهپیمایی روز جهانی حمایت از بهار میانمارراهپیمایی‌های اعلام همبستگی با معترضان میانمار و قیام خونین آنها روز یکشنبه در ۴۱ شهر از ۱۸ کشور جهان به ویژه در توکیو، پایتخت ژاپن و سئول، پایتخت کره جنوبی برگزار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آسوشیتدپرس: آمریکا برای احیای برجام بخشی از تحریم‌ها را لغو می‌کنددر حالی که گفت و گوهای غیر مستقیم ایران و آمریکا در وین وارد فاز سوم شده، «آسوشیتدپرس» به نقل از برخی مقامات آمریکایی نوشت: «دولت بایدن در حال بررسی لغو تا تمامی تحریم ها لغو نشود و محدودیت های خرید هواپیما و سلاح برای ایران رفع نگردد، محال است که ایران پروژه اتمی خود را معلق کند و بزودی و قبل از انتخابات ایران ۶۰ درصد را استارت خواهد مرد. رستاخیز_ملی_با_پهلوی بلوف می زنند تروریست های خاورمیانه از خوشحالی سر از پا نمیشناسند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا آخرین مرحله خروج نظامیانش از افغانستان را آغاز کردخروج متحدان آمریکا در ناتو از افغانستان از روز پنجشنبه و با «هماهنگی» با ایالات متحده آغاز شده است. خدا کنه تراژدی عراق تکرار نشه امریکا با سر شکستگی تمام از افغانستان خارج میشه حضور امریکا چه دستاوردی برای مردم افغانستان داشت غیر از کشتار بیشتر جامعه زنان افغانستان خسارت خواهند دید ۲۰ سال نبرد در افغانستان برای هیچ با خروج آمریکایی درست مثل عراق افغانستان رو با سینی طلا به طالبان و ج ا تحویل خواهند داد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدگاه | اگر ایران را از مشکلات اقتصادی بیشتر نجات دهیم، آمریکا بازنده خواهد بودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. آمریکا نبایدبدون رفراندوم مردم در صلاحیت ج ا که توسط سازمان ملل انجام گیرد هیچکدام از تحریمات رابردارد. ولی من امید زیادی ندارم که این کاررابکنند. امریکا با حکومت آخوندی که خودش ساخته مشکل داره ، پس بهتره از طریق راه های دیگه ای به مشکلش رسیدگی کنه نه با تحریم . تحریم فقط به ضرر مردمه و به اونا هیچ ضربه ای نمیزنه وقتی بازنده هستید که ثابت کنید توافق ( برجام) با امریکا اشتباه است و کسی جرات اعتماد کردن به امریکا را نداشته باشد. همین امروز هم شما 🇺🇸 بازنده اید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »